NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga rodzice dzieci niepełnosprawnych!,
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 10:26  
Cytuj
Decyzją naszej Szanownej Rady Miasta Stalowej Woli z dnia 5 listopada 2012 r.zliwidowano z dniem 28 listopada br. bezpłatne przejazdy z dzieckiem niepełnosprawnym do szkoły oraz ze szkoły. W zamian wprowadzono takie przejazdy dla rodziców, rodzeństwa,dziadków pracowników ZMKS.(Proszę czytać uważnie uchwałę RM zamieszczoną na stronie ZMKS) BRAWO PAŃSTWO RADNI!!!!

Moderowano przez: panna_pina
Zbronione jest pisanie wielkimi literami.


Z tego co wiem to jest to wyłącznie dzieło Rady Miasta. Zastanawia tylko fakt że tak poważna instytucja wypuszcza taki ''pasztet''i nigdzie nie ma ani słowa informacji na ten temat. Wcale mnie nie zdziwi fakt jeśli w środę rewizorzy urządzą sobie łapankęw autobusach!!! Mają takie prawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 10:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 14:32  
Cytuj
Ja jestem na wózku inwalidzkim i zamiast nam ułatwiać poruszanie się po miescie to nam go jeszcze bardziej komplikują no i jak mamy normalnie funkcjonwac w tym kraju? :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:07  
Cytuj
No cóż niepełnosprawni potrzebni są tylko naszym pracodawcom,bo to pracownik,którego finansuje PEFRON,a rada miasta nie ma z tego korzysci to co będa dokładać.Nadbereżny tak tropi afery i tego nie zauważył.Podjazd dla niepełnosprawnych w Urzędzie miasta kończy się przed schodami na wysoki parter i wstęp dalej jest niemożliwy.Tak się dba o osoby niepełnosprawne w Stalowej Woli i nie tylko.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:51  
Cytuj
To prawda, ostatnio jak wlasnie szlam z siostrą do urzędu miasta to tylko, mogłam do budynku wejść a na góre, to już musiala za mnie siostra pójść, ze wszystkimi papierami, które miałam im tam donieść...a jak Nadbereżnemu (znam go osobiście) pisałam, ze mogliby pomyslec o osobach niepełnosprawnych i przynajmniej robic chodniki, żeby były obniżone bo nie możemy przez nie prawie nigdzie sami pójść to tą sprawę olał...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:52  
Cytuj
A pracy to przez 3 lata nie mogę znaleźć bo ludzie z góry zakładają ze nie dam sobie w niczym rady a w PUP powiedzieli mi ze na marne się zapisuje bo i tak pracy mi nie zjajdą...POLSKA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 16:58  
Cytuj
anetss123 Pracodawcy potrzebują zdrowych silnych "niepełnosprawnych"...a tych naprawdę niepełnosprawnych właśnie tak traktują jak Ciebie...niestety w takim kraju żyjemy.Nadbereżny to zwykły krzykacz i karierowicz.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 17:02  
Cytuj
No niestety nie mam łatwo ale nadal szukam i się nie zalamuje umiech może ktoś się jednak odwazy mnie zatrudnić bo taka najgorsza to przecież nie jestem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
.a jak Nadbereżnemu (znam go osobiście) pisałam, ze mogliby pomyslec o osobach niepełnosprawnych i przynajmniej robic chodniki, żeby były obniżone bo nie możemy przez nie prawie nigdzie sami pójść to tą sprawę olał...


A co miał robić ? Zabrać się za "przeróbkę" chodników ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2013r. 17:45  
Cytuj
No nie ale mógłby cos załatwić w tym kierunku i zatrudnić jakąś ekipe do ich zrobienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »