NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Załosne impezy Klub NNN,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2012r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
No w Stalowej to jedyny taki klub - fajny wystroj, mila obsluga, dobre jedzenie i najwazniejsze - maly kameralny klubik a nie spęd jak Planeta czy Arkadia.

przeciez tam jest jeden wielki sped, odmawiaja komus wejscia jak juz przeludnione?
bylem juz kawal czasu temu, tam sie ruszyc nie idzie, stalem w kolejce do baru tak dlugo ze juz mi sie wyjsc zachcialo 15-20 minut w "ekskluzywnym klubie", no kurwa, przeciez jezeli ktos nie siedzi jak cep z jednym piwem czy drinkiem caly wieczor, to w kolejce spedza wiekszosc imprezy.
Co mile wspominam? - palarnie, paradoksalnie jedyne miejsce w tym scisku gdzie mozna bylo odetchnac, teraz nie pale to nie wiem co bym tam mial robić. Bylem z godzine, wypilem 2 drinki, w kolejce spedzilem 40 minut, 20 na szlugu. Jak nie ma miejsca to się ludzi nie wpuszcza. Ceny jak na stalowa to bardzo wysokie, nie spodziewalem sie ze taki pulap w tym miescie moga osiagnac :].

CYTAT
To wlasnie takie kluby sa typowo pozerskie -> dla elit (dupowlazow, wazeliniarstwa, blachar i roznego typu najgorszego kur.stwa).
Jesli chodzi o selekcje w wielu klubach to w wiekszosci kryterium selekcji jest takie: \"ze wpuszczani sa \"kasiaści\" i panie, które \"kasiastych\" przyciągną i obsluza\".
Ogólnie selekcja istnieje wyłącznie po to, żeby podtrzymywać złudne wrażenie, że do klubu nie wpuszcza się byle kogo i dba się o bezpieczeństwo gości.
Do takich klubow jak dla mnie chodza wylacznie ci ktorzy chca sie poczuc jak bydlo na aukcji.
Selekcja to kolejny wymysl porabanych amerykancow ktory trafil do Polski.
Do Nki chodze kilka/kilkanscie razy do roku i jesli bylaby tam selekcja to na pewno bym tam nie chodzil, bo nie dam sie traktowac jak to \"bydlo na aukcji\".

to ze szukaja ladnych i bogatych czy dbaja o zachowanie proporcji K/M to chyba nic dziwnego?
btw wyobraz sobie ze do nnn wchodzi na drinka Dariusz "Tiger" Michalczewski - przeciez by spierdalal stamtad jak w dym, co drugi chcialby autograf, co ktorys chcialby jebnac banie z mistrzem, a co bardziej podchmielony chcialby sprawdzic co z niego za mistrz.
W fajnym klubie wlasnie po to jest ta selekcja, zeby pilkarz, polityk, morda z telewizji, radia, itd.. przyszedl spokojnie, zrobil co ma zrobic i zeby sie na niego nikt nie rzucal - w stalowej takich ludzi nie uraczysz i moze stad to przekonanie o tym ze selekcja nie spelnia zadnej roli.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2012r. 22:26  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 00:27  
Cytuj
CYTAT
Wekeend godzina 18ta sobota sprawdzam na necie info o NNN stronka fajna zachęca aby odwiedzić to miejsce.A więc godz 20ta wsiadam w auto i jade po 10min jestem pod NNN miejsca do parkowania jak na lekarstwo pełno taksówek rozpaczliwie czekających na klienta.Po kilku minutach udaje się mi zaparkować pod jednym z bloków nieopodal klubu NNN.Wchodząc do środka ochroniarz w stylu Rambo informuje mnie iż wejście jest płatne 10zł. Ludzie przychodze tam 1szy raz nie wiem czy nawet zostane tam dłużej czy wogóle lokal spełni moje oczekiwania a musze płacić \"dyche\" tylko dlatego że jest sobota wieczór!!!!Nie jestem w stanie zrozumieć takiej zagrywki zasięgnąłem wcześniej opini o tym miejscu u znajomego ochroniarza stwierdził że lokal na poziomie i nie schodzą sie tam \"łachudry\" ponieważ jest drogo! O.k rozumiem ale to co zauważyłem kto tam wchodzi i jak ubrany to dla mnie kojarzy sie z kolejna \"tanią speluną\".Parking którego NIE MA,selekcji klienteli też NIE MA, a co jest? Wejściówki nie wiadomo w imie czego skoro i tak tam każdy \"wiejski morel\" może wejść! Ciekawe czy wchodząc o godz 18ej coś zjeść w tym lokalu też mam panu Rambo zapłacić 10zł??!!! KIlka lat mieszkałem za granicą i wchodząc do podobnego lokalu i płacąc wejściówke np 10E coś mam w tej cenie drink,piwo.A tutaj placi sie \"twarzowe 10zł\" za które oprócz tego że Rambo nas wpuści nie mamy nic! ŻENADA W KOLORZE NIEBIESKIM tylko takie wspomnienie pozostało które kojarzy sie szybkim sexem za 50zł z klientką sprzed lokalu bo tylko takie tam widziałem.Jak dla mnie DNO! Wspólczuje tylko mieszkańcom z pobliskich bloków.


hahahha - przyjechał na whisky a nie ma 10zł na wejście umiech to jest dopiero żenujące! pewnie jakby była selekcja to byś się nie załapał i też byłoby biadolenie na forum, że nówki adidaski się Rambo nie spodobały i cię nie wpuścił umiech)) poza tym jak ci nie pasuje to chyba nikt na siłę cię nie zmusza, byś zapłacił i wszedł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 09:36  
Cytuj
Autorze tego wątku, ja w odróżnieniu do innych Cię popieram.
Często bywam za granicą i potwierdzam - wejścia mogą zdarzać się płatne, ale gdy już zapłacę, mam w tej cenie wliczonego drinka/browarka w klubie - personalnie "lajkuje" ok

Może zbyt krótko przebywam w tym mieście, dlatego nie będę Cię jechał za: "szklaneczke whiskacza, białe adidaski, za to ,że jesteś pieniaczem i szpanujesz limuzyną której nie miałeś gdzie zaparkować". Od tego są inni na tym forum, których to boli chytry
Pzdr.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 12:13  
Cytuj
Jak tam w porze wakacji w nnn? Dalej taki ścisk? Chodzi mi konkretnie o piątki, chcemy się wybrać za znajomymi, ale jak dalej jest taki tłum jak zwykle to sobie odpuszczę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 13:36  
Cytuj
W ostatnią sobotę był dość mocny ścisk, ochrona nie wpuszczała już w pewnym momencie.W piątki jest zdecydowanie lużniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 14:09  
Cytuj
klub, hmmm... fajnie potrzebne jest coś takiego w naszym mieście,piątek 60 osób,sobota nie da się wejść czyli wszyscy sobie odkładają na jedno wyjście w tygodniu człowieki...........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 14:09  
Cytuj
i po co te emocje po co te nerwy niemacie co robić???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 18:43  
Cytuj
Anfija - pracownico klubu - ogarnij się. Jeszcze przed remontem NNN było całkiem fajne, nawet miało jakiś klimacik, jedynie ceny tej wody (bo nie nazwę tego piwem) były nieco wygórowane jak na STW i reprezentowany poziom.

A teraz? Teraz to kiczowaty, bezgustny klubik. Że niby ekskluzywny? No sorry, ale ŻADEN znany mi szanujący się ekskluzywny klub w większym mieście NIE ROBI imprez Disco Polo. Jedno z drugim się wyklucza. Niech się zdecydują - klub dla hołoty LUB klub ekskluzywny. Bo póki co kosztuje jak ekskluzywny (porównując z konkurencją w STW oczywiście), a wygląda jak typowy wiejski "densklub". No i te wspomniane wcześniej przez kogoś kolejki...

Jak się nie ogarną, to nie wróżę im świetlanej przyszłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 09:48  
Cytuj
jak zwykle nie dogodzi polaczkom...nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 09:58  
Cytuj
Co ma dogodzić czy nie dogodzić?
Prawda jest taka, że jest to bardzo przeciętny klub dla niezbyt wymagającej klienteli. Wystarczy posłuchać kto wychodzi w nocy z tego klubu i jak się zachowuje. Nie obrażając ludzi ze wsi: "Człowiek ze wsi wyjdzie, a wieś z człowieka nigdy"... i to właśnie widać w nocy z soboty na niedzielę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
jak zwykle nie dogodzi polaczkom...


Typowa wypowiedź kogoś, kto nie ma żadnego argumentu ze swojej strony. No więc wyobraź sobie "polaczku", albo nawet "polaczko" (celowo z małej litery - cytując ciebie), że nie należę do malkontentów, ale w Stalowej Woli na prawdę ciężko o dobry klub... a NNN nie należy nawet do lokalnej czołówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 12:37  
Cytuj
Tez jestem tego zdania odnośnie tego klubu. Podobało mi sie tam przed zmianami teraz zrobiła sie zwykła wiejska potancowka ( na wsi lepsze festyny robią w remizach!) i jeszcze do tego te wejściówki ! Jakby mało im było (porównując ceny podawanych tam alkoholi itp.) ludzie którzy tam teraz chodzą ( to moje zdanie) wyglądają jakby założyli najlepsze ubrania i odlozyli spora sumke wlasnie na to wyjście , bo nie chce mi sie wierzyć ze takich bogaczy mamy w stalowej woli i okolicach ! Jesli by tak było to poszli by do większego miasta. Uważam ze nue ma juz takiego miejsca gdzie moze pójść młody i stary ( wczesniej w nnn była tolerancja wieku) teraz tylko malolaty i ... ( chociaż warka jest teraz alternatywnym miejscem- )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 13:01  
Cytuj
samsung - nie przesadzajmy, aż tak super to ubrani tam ludzie nie są. Teraz żeby mieć fajny ciuch nie trzeba chodzić po najdroższych sklepach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 13:46  
Cytuj
[cytat]Co ma dogodzić czy nie dogodzić?
Prawda jest taka, że jest to bardzo przeciętny klub dla niezbyt wymagającej klienteli. Wystarczy posłuchać kto wychodzi w nocy z tego klubu i jak się zachowuje. Nie obrażając ludzi ze wsi: "Człowiek ze wsi wyjdzie, a wieś z człowieka nigdy"... i to właśnie widać w nocy z soboty na niedzielę."
---->zgadzam się z Tobą,i bardzo dobrze,ze nigdy ta wieś nie wyjdzie z osób pochodzących ze wsi,bo ja akurat mam to szczęscie,znać sporo osób ze wsi-i są to bardzo pozytywne,honorowe,pracowite i lojalne osoby,na których mogę polegać,a na imprezach nie zachowują się inaczej niż "miastowi" ok
..no chyba,ze masz na myśli jakąś dzieciarnię,co się matce od sukienki ledwo co odczepiłacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 13:49  
Cytuj
tequilla - pewnie, że masz rację, w wielu przypadkach to się zgadza. Natomiast użyłem tego przysłowia bardziej w znaczeniu potocznym tzn. jak ktoś jest burakiem to pseudo luksusowy lokal i dobry ciuch mu nie pomoże bo i tak burakiem pozostanie umiech Dlatego też ludzi ze wsi przeprosiłem na wstępie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 13:50  
Cytuj
A sie zalicie nigdy nikt nimkomu niedogodzi zeby bylo dobrze jednemu jest tak dobrze a drugi narzeka i tak w kolo niema sie co dziwic ze niema jakiegos pozodnego klubu w stalowej.

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 14:00  
Cytuj
ok ,rozumiem ok
czyli żadne przebranie nie zrobi pana z chama.
...zagram umiech
https://www.youtu(...)-XIFNas0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
A sie zalicie nigdy nikt nimkomu niedogodzi zeby bylo dobrze jednemu jest tak dobrze a drugi narzeka i tak w kolo niema sie co dziwic ze niema jakiegos pozodnego klubu w stalowej.


:szok:

Myślę, że jakby był dobry klub w Stalowej Woli to analfabeci nie mieliby tam wstępu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 15:07  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjete normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 09:52  
Cytuj
Moim zdaniem, to powinni tego typu kluby przenosić na obrzeża miasta, z dala od domów i bloków mieszkalnych. Co weekend na ulicy są darcia do późnych godzin nocnych, bo ten motłoch nie potrafi się ze sobą porozumiewać inaczej, jak tylko drąc japę i piszcząc. A zanim ktoś napisze, że przesadzam, to radziłbym takiej osobie najpierw pomieszkać w jednym z okolicznych bloków, a dopiero później się na ten temat wypowiadać. Dzisiaj właśnie zaliczyłem kolejną, słabo przespaną noc. Powód? Ten motłoch z NNN, który po wyjściu z klubu o 2 czy 3 nad ranem musi jeszcze w drodze do domu co najmniej godzinę snuć się pomiędzy pobliskimi blokami, głośno przy tym drąc japę. Żeby nie było, to ja sam lubię się od czasu do czasu pobawić, ale nigdy przy tym nie utrudniam życia innym. Inna sprawa to parking. Do czego to podobne, żebym ja musiał parkować swoje auto na innej ulicy, bo parking przed moim blokiem jest zastawiony furami klientów jakiegoś klubu? Niejednokrotnie bywało już, że tak pozostawione auto stało nawet kilka dni, bo zapewne kierowca popił i pojechał do domu taksówką. Jak właściciel robi imprezy na taką skalę, że zjeżdża się tak liczna klientela, to powinien chociaż zadbać o parking dla swoich klientów. Bijatyki, pobicia itp. też się zdarzają. Zanim powstała tutaj ta speluna, to była na prawdę bardzo cicha i spokojna okolica.
Może czytają to forum jacyś mieszkańcy pobliskich bloków, którym to także przeszkadza? Jeśli tak, to może powinniśmy się jakoś zjednoczyć i spróbować coś w tej sprawie zdziałać wspólnie? Wystosować jakąś petycję, pozbierać podpisy i spróbować walczyć o spokój wokół swojego miejsca zamieszkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2013r. 10:50  
Cytuj
15 - 20 lat wstecz, kiedy po ulicach ganiali się praktykanci łysej głowy z wyznawcami punka, brakowało dobrego klubu. Były hadesy, top teny ale tam też czasami bywało kolorowo. Wtedy to nieoficjalnie otworzono mały klub w piwnicach bloku, tylko wtajemniczeni znali adres oraz... hasło. Nie było problemu z miejscami parkingowymi, bo był to czas kiedy FSO Polonez kosztował duże pieniądze a jeden samochód przypadał na całą rodzinę, natomiast bywalcy klubu cenili sobie zdrowie i przyjeżdżali rowerami. Imprezy były grube, co prawda działalność klubu zakończyła się po 3 dniach od jego otwarcia a stało się to za sprawą człowieka, który miał piwnice po sąsiedzku. Nie było petycji, zbierania podpisów w sprawie zamknięcia klubu, po prostu Pan X wparował do piwnicy 3 dnia, bez podawania hasła otworzył sam drzwi i zakomunikował " wypie...lać". I tak oto, nieoficjalny klub został oficjalnie zamknięty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 07:47  
Cytuj
Po prostu żenada,ostatnio same karki tam chodzą,bleeeeeeeeeeeee...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 08:28  
Cytuj
Czemu tu się dziwić, skoro zajmuję się nim pani manager, która z managerowaniem ma tyle wspólnego co najman z boksem...
Dziwie się że klub, który mógł być wizytówką miasta marnuje swój potencjał i z miesiąca na miesiąc traci w oczach klientów.
Ktoś powie "co z tego, tam zawsze przyjdą ludzie".
Napchać lokal to nie sztuka, sztuką jest postawić na jakość nie na ilość.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 10:54  
Cytuj
Ja się podpisuję obydwiema rękami pod tym co napisał żuBer. Co to za Pani menager, co tylko szum wokół siebie robi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 11:59  
Cytuj
Tobie się Żuber nie udało ;]Plajta.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »