NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Załosne impezy Klub NNN,
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 21:25  
Cytuj
Wekeend godzina 18ta sobota sprawdzam na necie info o NNN stronka fajna zachęca aby odwiedzić to miejsce.A więc godz 20ta wsiadam w auto i jade po 10min jestem pod NNN miejsca do parkowania jak na lekarstwo pełno taksówek rozpaczliwie czekających na klienta.Po kilku minutach udaje się mi zaparkować pod jednym z bloków nieopodal klubu NNN.Wchodząc do środka ochroniarz w stylu Rambo informuje mnie iż wejście jest płatne 10zł. Ludzie przychodze tam 1szy raz nie wiem czy nawet zostane tam dłużej czy wogóle lokal spełni moje oczekiwania a musze płacić "dyche" tylko dlatego że jest sobota wieczór!!!!Nie jestem w stanie zrozumieć takiej zagrywki zasięgnąłem wcześniej opini o tym miejscu u znajomego ochroniarza stwierdził że lokal na poziomie i nie schodzą sie tam "łachudry" ponieważ jest drogo! O.k rozumiem ale to co zauważyłem kto tam wchodzi i jak ubrany to dla mnie kojarzy sie z kolejna "tanią speluną".Parking którego NIE MA,selekcji klienteli też NIE MA, a co jest? Wejściówki nie wiadomo w imie czego skoro i tak tam każdy "wiejski morel" może wejść! Ciekawe czy wchodząc o godz 18ej coś zjeść w tym lokalu też mam panu Rambo zapłacić 10zł??!!! KIlka lat mieszkałem za granicą i wchodząc do podobnego lokalu i płacąc wejściówke np 10E coś mam w tej cenie drink,piwo.A tutaj placi sie "twarzowe 10zł" za które oprócz tego że Rambo nas wpuści nie mamy nic! ŻENADA W KOLORZE NIEBIESKIM tylko takie wspomnienie pozostało które kojarzy sie szybkim sexem za 50zł z klientką sprzed lokalu bo tylko takie tam widziałem.Jak dla mnie DNO! Wspólczuje tylko mieszkańcom z pobliskich bloków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 21:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 22:33  
Cytuj
Pokaz mi eksluzywny klub w Polsce gdzie wejdziesz za darmo ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Pokaz mi eksluzywny klub w Polsce gdzie wejdziesz za darmo ;)


Pokaż mi ekskluzywny klub w Stalowej.

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 22:41  
Cytuj
Pokaż mi na stronie tego klubu jakikolwiek cennik.NIE MA czy przychodząc o godzinie np 19ej chocby na drinka też mam płacić za to iż wchodze i chce tam wydać swoje pieniądze??? Przyszedłem tylko na małą Whisky a Rambo woła pieniądze pytam się ZA CO? a co do tematu pokaż mi wogóle jakiś ekskluzywny lokal w Stalowej bez "ssaków","blachar"i"pustaków". Poprostu nie ma takiego:( Szkoda bo liczyłem na coś wyjątkowego jadąc tam spotkałem to o czym napisałem wcześniej.Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 22:49  
Cytuj
Lepsza impreza w domu.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 23:09  
Cytuj
Jakby tak było, to by wiekszość przychodziła o 19 i nie zostawiałaby 10 zł na wejsciu ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 23:22  
Cytuj
To dlaczego nie ma wzmianki na ich stronie o wejsciówce?! Wytłumacz mi to bo jakoś nie jestem w stanie tego zrozumieć za co mam płacić jeśli przychodze napić sie drinka a nie na ichniejsze objawy Parkinsona w stylu disco. Tego NIE POTRAFIE zrozumieć. Za to że chce wypić Whisky mam płacić za wejście? Dlatego że jest sobota wieczór? A czy jak przyszedłbym o 17ej też mam płacić za to że wchodze na drinka? CHORE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 23:24  
Cytuj
A wiecie może co się działo ubiegłego wieczoru własnie pod NNN, podobno strasznie dużo policji, jakaś karetka ?

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 23:39  
Cytuj
A skad ma ktoś wiedzieć czy przychodzic wypic tylko whisky czy pic cała noc ? Nie ma wzmianki bo to jest normalne w Krakowie, Warszawie i innych mistach ze sie płaci za wejsci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 01:05  
Cytuj
CYTAT
Przyszedłem tylko na małą Whisky

Taki "burżuj" przyjechal na Whisky a nie stac go zaplacic 10 zl za wstep ?!!

W kazdym klubie na weekendach masz platne wstepy.
A jak chciales zobaczyc jak wyglada lokal to trzeba bylo przyjechac na tygodniu albo we wczesnych godzinach popoludniowych albo zaplacic 10 zl i nie plakac - od razu ci powiem ze nie jest to lokal dla osob ktorzy płaczą o 10 zł !

Lokal najlepszy pod kazdym wzgledem w calej okolicy, nawet ludzi z Rzeszowa przyciaga a tam nie brakuje niezlych klubow.

CYTAT
za co mam płacić jeśli przychodze napić sie drinka a nie na ichniejsze objawy Parkinsona w stylu disco.

To po chu.. przychodzisz do klubu zamiast isc na drinka do knajpy czy restauracji (gdzie nie placi sie wejsciowek) ?!

CYTAT
a co do tematu pokaż mi wogóle jakiś ekskluzywny lokal w Stalowej bez "ssaków","blachar"i"pustaków".

NNN chyba mozna nazwac eskluzywnym lokalem przynajmniej eksluzywnym w naszej okolicy.
Jesli chodzi o ssaki, blachary itp. to sa w kazdych lokalach na calym swiecie jezyk A jak ci tak "panny" przeszkadzaja to zawsze mozesz wybrac sie do jakiegos Gay Clubu (po za Stalową).

Widze ze zalozyles temat tylko po to zeby po kims pojezdzic i nic wiecej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
Widze ze zalozyles temat tylko po to zeby po kims pojezdzic i nic wiecej.


Forum akurat służy do wymiany opinii, ja nie widzę w tym nic dziwnego.

Fakt, że posty twórcy tematu są tendencyjne i trochę "na wyrost", aczkolwiek zgodzę się, że NNN to kicha. Tani PiaR i tworzenie atmosfery ekskluzywności dużo im nie pomoże. Ten klub nie ma nic, ale to absolutnie nic wspólnego z ekskluzywnością.

Jest drogi, piwo jest niedobre, tory do kręgli są krzywe. Ludzie z Rzeszowa przyjeżdżają? Chyba, że jadą gdzieś dalej i wstępują po drodze. W Rzeszowie są dużo ciekawsze miejsca.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 08:48  
Cytuj
CYTAT
A skad ma ktoś wiedzieć czy przychodzic wypic tylko whisky czy pic cała noc ? Nie ma wzmianki bo to jest normalne w Krakowie, Warszawie i innych mistach ze sie płaci za wejsci.


Kolego w takim np Krakowie na rynku jest troche knajp co i w sobote nie placisz za wejscie ale ludzi ta od zawalenia i w dodatku piwo tanie w takim np Carpe Diem piwo za 5,50 to jest to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 10:12  
Cytuj
Baron jak jesteś takim inteligentem to może regulamin sobie przeczytaj:
http://www.clubnnn.pl/regulamin
Nie napisali ile płaci się za wejście, ale informacja o wejściówce jest. I można się raczej domyślić że nie jest to symboliczna złotówkasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 13:13  
Cytuj
10 zł to nie dużo za wejscie zwłaszcza że po imprezie trzeba posprzatać całą salę, umyć podłogi, powycierać stoliki, umyć kible, kupić całą chemię czyszczącą, zapłacić komuś za sprzątanie a jeszcze niech ktoś zwymiotuje, lub coś zepsuje to też są koszty.

Każdy z nas chyba bawiąc się w lokalu używa toalety zwłaszcza po piwie lub inmnym alkoholu , myje ręce, korzysta ze stolików, korzysta z prądu( muzyka, światło ) lub krzeseł które z czasem się zużywają. Nie którzy nie wiedzą nawet że wchodząc do lokalu są objęci ochroną ( mniej lub bardziej skuteczną ) a tak że ubezpieczeniem w razie wypadku. Kasa zebrana za wejscie to tak naprawdę szybko się rozpływa...

Więc jak by prąd był za free, środki czystości za free, ochrona i pracownicy to wolontariat to uwierzcie mi że nic byście nie płacili za wejscie. :]


Nigdy nie byłem w NNN, nie jestem osobą związaną z tym klubem no ale pamiętajcie że wszystko kosztuje, a właściciel nie zabiera kasy z wejsciówek dla siebie tylko dalej inwestuje w klub : >

pozdrooo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Więc jak by prąd był za free, środki czystości za free, ochrona i pracownicy to wolontariat to uwierzcie mi że nic byście nie płacili za wejscie. :]


Idąc tym tokiem powinniśmy płacić za wejście do spożywczaka, sklepu z butami ,itp..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
10 zł to nie dużo za wejscie zwłaszcza że po imprezie trzeba posprzatać całą salę, umyć podłogi, powycierać stoliki, umyć kible, kupić całą chemię czyszczącą, zapłacić komuś za sprzątanie a jeszcze niech ktoś zwymiotuje, lub coś zepsuje to też są koszty.


Nie no, prosze Cie ...

To wchodząc do sklepu sklepu ma stać orangutan i zbierać "wejściówkę", bo zabrudzi się podłoga ? W wchodząc do restauracji mamy płacić 10 zł bo trzeba posprzątać stoliki ?
Odstawiając samochód do warsztatu mamy płacić 10 zł za samo wejście, bo komuś się urwie klucz dokręcając śrubę ?
A może kupując gazetę w kiosku 10 zł na prąd mamy dać ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Kolego w takim np Krakowie na rynku jest troche knajp co i w sobote nie placisz za wejscie ale ludzi ta od zawalenia i w dodatku piwo tanie w takim np Carpe Diem piwo za 5,50 to jest to

W Krakowie jest bardzo duza konkurencja - i niektore kluby musza konkurowac z innymi wlasnie cena.

Jak w NNN bylyby takie ceny jak w Arkadii czy Planecie - to dominowaloby tam takie samo towarzystwo - czyli 15-16 letnie dzieci.

CYTAT
NNN nic z ekskluzywnośćią nie ma wspólnego, zwykły pozerski klub jakich wiele..

No w Stalowej to jedyny taki klub - fajny wystroj, mila obsluga, dobre jedzenie i najwazniejsze - maly kameralny klubik a nie spęd jak Planeta czy Arkadia.

CYTAT
Do ekskluzywnego klubu przpustką, jest zwykle rekomendacja lub osoba wprowadzajaca

To wlasnie takie kluby sa typowo pozerskie -> dla elit (dupowlazow, wazeliniarstwa, blachar i roznego typu najgorszego kur.stwa).

Jesli chodzi o selekcje w wielu klubach to w wiekszosci kryterium selekcji jest takie: "ze wpuszczani sa "kasiaści" i panie, które "kasiastych" przyciągną i obsluza".

Ogólnie selekcja istnieje wyłącznie po to, żeby podtrzymywać złudne wrażenie, że do klubu nie wpuszcza się byle kogo i dba się o bezpieczeństwo gości.
Do takich klubow jak dla mnie chodza wylacznie ci ktorzy chca sie poczuc jak bydlo na aukcji.
Selekcja to kolejny wymysl porabanych amerykancow ktory trafil do Polski.

Do Nki chodze kilka/kilkanscie razy do roku i jesli bylaby tam selekcja to na pewno bym tam nie chodzil, bo nie dam sie traktowac jak to "bydlo na aukcji".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 13:33  
Cytuj
Przecież ten koleś, Baron to zwykły pieniacz. Nie wyszła sobota bo mu bramkarz kazał 10 zł zapłacić i teraz szczuje.
Przyjechał autem na szklaneczkę whisky ale mu się budżet posypał jak na bramce trzeba było 10 zł zostawić. Podejrzewam, że debilem nie jest i po pijaku nie jeździ wiec auto planował zostawić do niedzieli. Ulga dla okolicznych mieszkańców. I bez barona jest tu niemały problem z parkingiem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
10 zł to nie dużo za wejscie zwłaszcza że po imprezie trzeba posprzatać całą salę, umyć podłogi, powycierać stoliki, umyć kible, kupić całą chemię czyszczącą, zapłacić komuś za sprzątanie a jeszcze niech ktoś zwymiotuje, lub coś zepsuje to też są koszty.


Nie no, prosze Cie ...

To wchodząc do sklepu sklepu ma stać orangutan i zbierać \"wejściówkę\", bo zabrudzi się podłoga ? W wchodząc do restauracji mamy płacić 10 zł bo trzeba posprzątać stoliki ?
Odstawiając samochód do warsztatu mamy płacić 10 zł za samo wejście, bo komuś się urwie klucz dokręcając śrubę ?
A może kupując gazetę w kiosku 10 zł na prąd mamy dać ?




Sklepy o wiele więcej zarabiają, nikt nie wymiotuje po kiblach, nie potrzeban jest stała ochrona ( chyba że w ciuchlandach : D )
sprzątanie sklepu to tylko mały % tego co w klubie po imprezie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 18:23  
Cytuj
Widze ze strasznie jestes rozzalona o 10 zł. Nie rob sobie juz wioski. Jak nie chcesz placic za wejsciowki tak duzej kwoty to zorganizuj sobie imprezke na przystanku albo lawce, na pewno bedzie za darmoszke.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2012r. 22:37  
Cytuj
Do zainteresowanych...
Na stronie Klubu można znaleźć informacje o wejściówkach oraz obowiazujących strojach! Należy czytać treści ze zrozumieniemumiech
Klub jak klub każdy człowiek na poziomie, powinien wiedzieć że trzeba się zachowywać przyzwoicie i przyzwoicie wyglądać!
Czego oczekujemy od innych, kiedy samym jeszcze słoma z butów wystaje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2012r. 14:15  
Cytuj
Z tego co słyszałam NNN ma dobra opinię ,uważany jest za "najlepszy" klub w Stalowej Woli.Nie byłam tam od hmm... 4-5 lat umiechi swojej opinii nie mogę wystawić.Jedyne co się może komuś nie podobać to ceny oraz płatne sobotnie wejście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2012r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
Jedyne co się może komuś nie podobać to ceny oraz płatne sobotnie wejście.


Ten klub nie ma nic, ale to absolutnie nic wspólnego z ekskluzywnością. Jest drogi, piwo jest niedobre, tory do kręgli są krzywe. Ludzie z Rzeszowa przyjeżdżają? Chyba, że jadą gdzieś dalej i wstępują po drodze. W Rzeszowie są dużo ciekawsze miejsca.

Mam wrażenie, że niektórzy nie czytają całego tematu tylko ostatni post. Ludzie, ten klub nie ma NIC do zaoferowania. Kto był trochę dalej niż w Stalowej, to wie o co chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2012r. 17:51  
Cytuj
Noo skoro ktoś wybiera stalowowolskie NNN zamiast klubów i pubów w Rzeszowie i specjalnie przyjeżdza do Stw to gratuluje gustu, chociaż trochę nie chce mi się wierzyć że są takie osobyjezyk
Osobiście tam nie byłam, ale tylko dlatego, że moi znajomi raczej nie polecają tego miejscajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 29 Paź 2007r.
Skąd: powiat STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2012r. 22:02  
Cytuj
Z dobrym toważystwie i niestety z wystarczającą ilościa PLNów to dobra impreza nawet na cmentarzu będzie. Nie miejsce jest ważne ale toważystwo. Nigdy nie byłem w NNN ale to nie miejsce jest ważne a toważystwo i stworzony klimat a dobre toważystwo potrafi wytworzyć dobry klimat nawt w kostnicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »