NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Święte Krowy,
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 13:11  
Cytuj
CYTAT

Dowód na moją\"teorię\"-artykuł z Interii:ok
(...)
Jeśli uda się ustalić, kto doprowadził do kolizji, mundurowi proponują mandat. Tymczasem robią to bezprawnie. Dlaczego? Kodeks ruchu drogowego \"reguluje zasady ruchu na drogach publicznych oraz w strefie zamieszkania i strefie ruchu\". Na drogach wewnętrznych już nie
(...)
I co?Zatkało kakało?potluczony
Pisząc coś na dany temat, wcześniej\"odrobiłem lekcje\"...


jusek,
A sprawdziłeś datę tego artykułu na Interii? Faktycznie jakieś dwa lata temu kodeks drogowy nie obowiązywał na drogach wewnętrznych, ale po nowelizacji się to zmieniło. Jeśli cytujesz nam artukuł z 2007 to chyba jednak nie odrobiłeś pracy domowej;)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 13:11  
Cytuj

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 15:46  
Cytuj
jadąc dzis przez kaufland zobaczyłem taką sytuację jak na foto i nie mogłem się powstrzymać aby zrobić fotkę i spytać się gdzie kurde ludzie mają rozum i skąd mają prawka??? Ile muszą dać kiełbasy i jajek że dostają takie typy prawko?? Po to miejsce dla niepełnosprawnych jest tak szerokie żeby ta osoba mogła swobodnie otworzyć drzwi do końca i wysiąść z niego, ale nie musi się wpier.... w sam środek przez co uniemożliwił osobie niepełnosprawnej dobre wyjście/wejście do auta. Linia na asfalcie jak byk. Ja nie wiem ludzie niedługo to będa chcieli zaparkować pod samą kasą bo się dupska ruszyć nie chce, nie będę już wspominał o parkowaniu pod tesco bo to już naprawdę woła o pomstę do nieba.
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ce0e044114e864c.html#

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 16:01  
Cytuj

Rozwiniecie RNI jako Razaco Niska Inteligencja w tym przypadku ma sens


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 16:03  
Cytuj
Bedac dzis w STW wyjezdzajac z parkingu kolo pks (z tego co wyjezdzaja busy) przed emna wyjezdzalo niebiskie punto o nr RST i zamiast skrecic w prawo skrecil w lewo i pojechal pod prad do chwili jak mu przed nosem wyjechalo 2 auta.

Czyli RST ale STW sie nie zna

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 16:10  
Cytuj
Żeby nie było że chodziło mo o RNI, a to że taką miało blache to już trudno.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 16:15  
Cytuj
Zeby nie chodzilo ze RST no ale taka blache mialo to niebieskie punto.

Co najlepsze przy wyjezdzie stoi znak NAKAZ SKRETU (JAZDY) W PRAWO ZA ZNAKIEM

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 16:34  
Cytuj
CYTAT


jusek,
A sprawdziłeś datę tego artykułu na Interii? Faktycznie jakieś dwa lata temu kodeks drogowy nie obowiązywał na drogach wewnętrznych, ale po nowelizacji się to zmieniło. Jeśli cytujesz nam artukuł z 2007 to chyba jednak nie odrobiłeś pracy domowej;)


@replika
Nie pamiętam daty,ale akurat zacytowałem artykuł będący na bieżącym forum Interii.
Dość często je zmieniają,więc temat mógł mieć 1-2 dni.Nie jest możliwe aby znajdował się tam 2 lata, a tym samym, abym go nie zauważył wcześniej.sciana
Tak więc jeśli podali nieaktualne informacje,wina leży po stronie Interii.Nie gniewaj się,ale nie weryfikuję treści tematów co ich aktualności.
Równie dobrze mogłbym tak sprawdzać artykuły w "SM".
Dalej pozwalam sobie mieć poczucie dobrze odrobionej lekcji.ok

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 18:07  
Cytuj
Na www.swietekrowy.pl z nim! i pokaż tablice po co zakrywać?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 18:11  
Cytuj
Podczas moich kilku ostatnich wizyt w głównym Tesco, dwukrotnie widziałem radiowozy i policjantów oglądających szkodę, notujących coś, człapiących wokół samochodów. Zapewne rozmawiali dosyć długo np. z jedną panią, tłumacząc jej, że nie mogą jej pomóc. Tak musiało być jusek.

Ponadto raz tylko wyjąłem tel. i zrobiłem sobie pamiątkową fotę. To było za pierwszym razem, gdy spotkałem się z tym wątkiem. Praktycznie zawsze kiedy tam jestem jest okazja do kolejnych zdjęć. Sytuacja o której już pisałem, zasłanianie wyjścia z Tesco, uniemożliwia kierowcom zauważenie klientów, szczególnie dzieci wychodzących ze sklepu, które również zobaczyć cokolwiek mogą dopiero po wyjściu na środek drogi. Dwa samochody nie przejadą, robią się korki, bo jeden pas jest zablokowany przez kretynów. Ogólnie burdel, tylko po to, by mieć kilka/kilkanaście metrów bliżej do sklepu.

Fotka: Obrazek

Pozdrawiam.

ps. Jakiż piękny przegląd rejestracji. A gdzież RNI? Niemożliwe? A jednak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 20:18  
Cytuj
CYTAT

@replika
Nie pamiętam daty,ale akurat zacytowałem artykuł będący na bieżącym forum Interii.


to może mimo zmiany przepisów dalej sa jakieś niejasności i luki w prawie, które wiążą ręce mundurowym...
Wcale by mnie to nie zdziwiło;)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 22:38  
Cytuj
@SzoPeN
Po co zamazujesz numery rejestracyjne?
Niech się buraki wstydzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
@SzoPeN
Po co zamazujesz numery rejestracyjne?
Niech się buraki wstydzą.

Nie wstydza sie parkowac pod najwiekszym sklepem w stw, w bialy dzien, przy samym wejsciu, to i na forum by sie nie powstydzili. Taki typ czlowieka. Ktos inny nie ja powinien robic z nimi porzadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 23:27  
Cytuj
No i się potwierdziło. Dwa ubeckie nasienia donosicielskie smiech2
Fotografować i donosić. Nic się nie bierze z powietrza. Takie musiało być wychowanie w domu.
Jak to się mówiło kiedyś? Kapuś? smiech2
Jakie to typowe dla eurolewactwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 23:51  
Cytuj
Szopen, niezła fota cool girl

Mnie śmieszy najbardziej skrzyżowanko od Tesco w stronę Majstra. Można tam spotkać na prawdę wyśmienitych znawców kto-ma-pierwszeństwa mlotek

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 00:30  
Cytuj
HIV - a Ty nawet tutaj nie możesz się powstrzymać od swoich manifestowania "antylewackich" poglądów? smiech2

To już patologia. Temat jest zupełnie o czym innym. A zdjęcie zrobione przez kolegę Szopena zacne. I w sumie biorąc pod uwagę zasłonięcie rejestracji nie ma nic wspólnego z donosicielstwem. Co nie zmienia faktu, że kara takim debilom się należy, bo zagrażają bezpieczeństwu pieszych i kierowców na parkingu. Więcej z komuną ma wspólnego podejście tych mistrzów parkowania - działanie wbrew obowiązującym przepisom, bo przecież państwo jest be...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 05:03  
Cytuj
Nie ulega wątpliwości,że w STALOWEJ mamy mistrzów kierownicy i parkowsnia do tego policje z wielkim poczuciem humoru.Zaparkowałam prawidłowo pod halą,dwóch kierowców obok mnie zaparkowało tak,że nijak nie dało sę wsiaść do auta,więc chodziłam koło auta czekając na jednego z geniuszy.Jechał radiowóz i widocznie byłam bardzo podejrzana bo wjechali na parking i zapytali co się stało?mówie żeby popatrzyli jak zaparkowali kierowcy na co policjant:ma pani uszkodzenie auta?nie? to niech ani wsiadzie przez bagażnik i wyjedzie powoli.Zaproponowałam policjanntowi by sam to zrobił
na co policjant wsiadł do radiowozu i odjechał.
Nie wspomne o parkowaniu geniuszy od Biedronka przed mostem gdzie notorycznie geniusze parkują na pasie jezdnym a nie miejscu parkingowym,co stwarza zagrozenie.Mozna by książkę napisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 07:47  
Cytuj
Serio z tym bagażnikiem? tak ci powiedział?
Geniusze... sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 11:02  
Cytuj
Prawdopodobnie tą wykur***ą astrą zaparkował HIV i teraz się oburza. Jeżeli kiedy kolwiek zostałbyś niepełnosprawnym kierowcą to życzę Ci aby tobie też tak utrudniali życie... Donosicielem nie jestem bo nie poleciałem na komendę ze zdjęciem. Co do skrzyżowania tesco/majster większość kierowców niewie i nie ma pojęcia kto ma pierwszeństwo a znaki na asfalcie jak bykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 11:10  
Cytuj
No wlasnie Stecyk- znaki sa ale tylko na asfalcie czyli de fscto ich nie ma. Aby znak ustap pierwszenstwa byl znakiem ustap MUSI MUSI MUSI być znak pionowy! Bez znanku pionowego nawet namalowane przejscie dla pieszych nie jest przejsciem wiec radzilabym tam uwazac bo mozesz byc pewny ze masz pierwszenstwo dojdzie do stluczki i okaze sie ze jestes winny bo pech chcial ze ten mistrz ktory mial znak ustap na jezdni byl po Twojej prawej i to Ty powinienes go przepuscic. Wiem ze zagmatwane i zaraz mnie zlinczujecie ze baba nie ma racji. Zanim mnie zadzgacie za tego posta poczytajcie dobrze na ten temat cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 11:16  
Cytuj
To skrzyżowanie nawet bez znaków poziomych działa tak samo, jak równorzędne. Więc nie trzeba się nawet zastanawiać. No chyba, że ktoś potrzebuje :cwaniak:

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 11:16  
Cytuj
yeti w czy Ty znasz kolejność znaków drogowych?? bo mnie uczono że jak nie ma pionowych to ważne są poziome, a na drodze od majstra widać jak byk trójkąty.
Obrazek

P.13 linia warunkowego zatrzymania
złożona z trójkątów
tam nie ma nawet nad czym się zastanawiać ale jak kierowcy już w tamtym miejscu się rozglądają nad miejscami a nie za znakami to nie dziwne że jest tam burdel
nie wiem czemu ale nie chce mi pokazać zdjęcia dlatego daję link do zdjęcia tych trójkątów
http://www.znaki-drogowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=56:znaki-poziome Trzecia linijka zdjęcie nr 2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 11:53  
Cytuj
Jak widać nawet na forum mamy zastanawiających się nad tym skrzyżowaniem ludzi sciana Kto wam dał prawko? Tarnobrzeg?

Poza tym, ja spotykam się często z sytuacją, gdzie ludzie już wyjeżdżają i dalej jest wielka rozkmina i tamowanie przejazdu, bo im się zapomniały zasady ruchu drogowego...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 11:55  
Cytuj
Prawka mają za jajka i kiełbasę..... ale nie dziwne jak szukają na forum szkoły nauki jazdy i częste pytanie pada czy trzeba chodzić na wykłady.

CYTAT
Witam. Robił badz robi ktos tam teraz prawko na C? Mam zamiar sie wlasnie wybrac? Co sadzicie o tej szkole? Slyszalem ze jest mozliwosc nie chodzenia na wyklady czy to prawda? Jesli cos wiecie na ten temat to dajcie znac. Dziekiumiech
tekst niejakiego jackoba18 czy jakoś tak..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
To skrzyżowanie nawet bez znaków poziomych działa tak samo, jak równorzędne. Więc nie trzeba się nawet zastanawiać. No chyba, że ktoś potrzebuje :cwaniak:


To wyobraz sobie nessie ze jadę od strony wejscia i chcę skrecic w stroje przystanku autobusowego w lewo i wtedy tego wyjezdzajacego z majstra mam po prawej stronie wiec zgodnie ze skrzyzowaniem rownorzednym mam obowiazek go przepuscic. I co dalej tweridzisz ze ze znakami i bez nich dziala ono tak samo?

A do Ciebie stecyk wlasnie na wyklladach w rotransie pan Janusz Balicki uswiadomil mnie ze aby znak obowiazywal musi stac znak pionowy wiec nie wmawiaj mi ze mam prawko za kielbase.

Prosze: http://www.forum(...)p=142788

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 12:03  
Cytuj
W gwoli sćisłości, masz go z naprzeciwka. Chyba się nie rozumiemy. Każdy to traktuje jak równorzędne. That's the point.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »