NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Nieoznakowane radiowozy inspekcji drogowej, Nieoznakowane radiowozy inspekcji drogowej
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 14:45  
Cytuj
Nieoznakowane radiowozy inspekcji drogowej - oto ich numery rejestracyjne

Nr rejestracyjny - marka - kolor - delegatura - siedziba delegatury

WE 574CW - Ford Mondeo - granatowy - Delegatura Południowo-zachodnia - Wrocław
WE 575CW - Ford Mondeo - granatowy - Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym - Warszawa
WE 576CW - Ford Mondeo - czarny - Delegatura Północna - Bydgoszcz
WE 577CW - Ford Mondeo - srebrny - Delegatura Wielkopolska - Poznań
WE 578CW - Ford Mondeo - czarny - Delegatura Śląska - Katowice
WE 579CW - Ford Mondeo - czarny - Delegatura Wschodnia - Lublin
WE 580CW - Ford Focus - srebrny - Delegatura Północno-zachodnia - Gorzów Wielkopolski
WE 581CW - Ford Focus - granatowy - Delegatura Wielkopolska - Poznań
WE 582CW - Ford Focus - czarny - Delegatura Północno-wschodnia - Białystok
WE 583CW - Ford Focus - srebrny - Delegatura Południowo-zachodnia - Wrocław
WE 584CW - Ford Focus - srebrny - Delegatura Północna - Bydgoszcz
WE 585CW - Ford Focus - czarny - Delegatura Śląska - Katowice
WE 586CW - Ford Focus - granatowy - Delegatura Wschodnia - Lublin
WE 587CW - Ford Focus - srebrny - Delegatura Centralna - Łódź
WE 588CW - Ford Focus - czarny - Delegatura Południowo-wschodnia - Rzeszów
WE 589CW - Ford Focus - granatowy - Delegatura Południowa - Kraków
WE 590CW - Ford Mondeo - srebrny - Delegatura Centralna - Łódź
WE 591CW - Ford Mondeo - srebrny - Delegatura Północno-zachodnia - Gorzów Wielkopolski
WE 592CW - Ford Mondeo - czarny - Delegatura Północno-wschodnia - Białystok
WE 593CW - Ford Mondeo - srebrny - Delegatura Południowa - Kraków
WE 594CW - Ford Mondeo - czarny - Delegatura Południowo-wschodnia - Rzeszów
WE 595CW - Ford Focus - czarny - Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym - Warszawa
WE 214EC - Peugeot Partner - oznakowany żółty - Delegatura Południowo-wschodnia - Rzeszów
WE 215EC - Peugeot Partner - oznakowany żółty - Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym - Warszawa
WE 216EC - Peugeot Partner - oznakowany żółty - Delegatura Północna - Bydgoszcz

Fordy Mondeo są sedanami, a Focusy to kombi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 14:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 15:02  
Cytuj
Popieramok
Oby tego więcej było. W Stalowej Woli też są bardzo potrzebni,szczególnie w godzinach wieczorno-nocnych. Stalowa Wola to bardzo małe miasto, co najwyżej kilku kilometrowe odcinki nie trzeba pokonywać przekraczając prędkość i łamać inne przepisy.
Jako normalny obywatel i kierowca należy mi się, aby ktoś wyłapywał wariatów drogowych, przez których mogę ucierpieć. Ja, albo np. moja żona.
Masz fajny wóz? Lubisz szybko jeździć? Nie jestem przeciwny- znajdź dobrą autostradę, wybierz się na przejażdżkę i dyla. Spędzisz miło czas, co nie co zobaczysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 15:45  
Cytuj
Dokładnie, również się zgadzam. Niestety zazwyczaj jest tak że właśnie ten pirat w razie wypadku ucierpi najmniej :szok: jeśli ktoś chce poszaleć to zawsze może jechać na parking na centrum i się wyżyćjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 18:44  
Cytuj
CYTAT
Popieramok
Oby tego więcej było. W Stalowej Woli też są bardzo potrzebni,szczególnie w godzinach wieczorno-nocnych. Stalowa Wola to bardzo małe miasto, co najwyżej kilku kilometrowe odcinki nie trzeba pokonywać przekraczając prędkość i łamać inne przepisy.
Jako normalny obywatel i kierowca należy mi się, aby ktoś wyłapywał wariatów drogowych, przez których mogę ucierpieć. Ja, albo np. moja żona.
Masz fajny wóz? Lubisz szybko jeździć? Nie jestem przeciwny- znajdź dobrą autostradę, wybierz się na przejażdżkę i dyla. Spędzisz miło czas, co nie co zobaczysz.



Przelec sobie polskę wzdłuż i wszerz 2-3 razy w miesiacu to zmienisz gadke o "przepisowym jezdzeniu", gdzie w "terenie zbudowanym" w ktorym stoi jedna wiata rozstawiają sie inspektorzy z fotoradarem na ograniczeniu 40km/h

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 18:56  
Cytuj
Pieprzycie Panowie o tej przepisowej jeździe. Chyba nie zostaliście zatrzymani za przekroczenie prędkości o 12 km/h , co dla mnie jest absurdem. Byłbym za łapaniem przez tajniaków, ale kogoś kto jedzie powiedzmy stówką na Energetyków, a nie wyskoczą z drogówki jak ja pojadę 70, a obok mnie pojedzie ponad 100.

PS. Nie mam zacięcia rajdowego pomimo młodego wieku. Na Energetyków jadę 70, nie grubo ponad setkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 14 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Pieprzycie Panowie o tej przepisowej jeździe. Chyba nie zostaliście zatrzymani za przekroczenie prędkości o 12 km/h , co dla mnie jest absurdem. Byłbym za łapaniem przez tajniaków, ale kogoś kto jedzie powiedzmy stówką na Energetyków, a nie wyskoczą z drogówki jak ja pojadę 70, a obok mnie pojedzie ponad 100.

PS. Nie mam zacięcia rajdowego pomimo młodego wieku. Na Energetyków jadę 70, nie grubo ponad setkę.



Chyba panowie musieli sobie dniówkę wyrobić skoro zatrzymali Cie za przekroczenie prękości o 12km/h sciana Tak też nie raz byłam świadkiem tego jak mośki jadą na Energetyków tyle ile fabryka dałazaklopotany Niech zajmą sie tym, a nie wieszaniem oswietlenia ostrzegawczego nad przejściem dla pieszych, które moim zdaniem średnio się sprawdza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »