NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
DK 765 - pyt o przejezdnosc,
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2012r. 19:16  
Cytuj
Czy DK 765 miedzy Staszowem a Chmielnikiem jest juz przejezdna ? Przebudowa odcinka trwa w nieskonczonosc i jest caly czas przekladana. Czy ktos jechal juz i da sie normalnie przejechac ? (nie chodzi mi o dopuszczonu ruch lokalny bo podobno misiaki łapią..). Nie znalazlem jakiejs aktualnej informacji 100% pewnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2012r. 19:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2012r. 20:45  
Cytuj
To jest DW735, a nie DK735. Gwoli ścisłości .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 09:00  
Cytuj
Drogi krajowe maja numery 1 i 2 cyfrowe.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 12:14  
Cytuj
Mimo stojącego tam zakazu przejeżdżałem tamtą drogą w ciągu ostatniego roku kilkukrotnie i nikt mnie nie zatrzymał, bo droga ogólnie jest przejezdna. Wielu kierowców mimo stojącego zakazu i tak tamtędy jeździ.
Jak widziałem przy przejeżdżaniu jak robią tą drogę, gdzie raptem robi kilka koparek i parę osób to przebudowa może trwać jeszcze ruski rok.
Nie patrz na znak i jedź, jak coś to jedziesz do rodziny;), bo mieszkańców zakaz nie dotyczy. Ale do niczego nie namawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Mimo stojącego tam zakazu przejeżdżałem tamtą drogą w ciągu ostatniego roku kilkukrotnie i nikt mnie nie zatrzymał, bo droga ogólnie jest przejezdna. Wielu kierowców mimo stojącego zakazu i tak tamtędy jeździ.
Jak widziałem przy przejeżdżaniu jak robią tą drogę, gdzie raptem robi kilka koparek i parę osób to przebudowa może trwać jeszcze ruski rok.
Nie patrz na znak i jedź, jak coś to jedziesz do rodziny;), bo mieszkańców zakaz nie dotyczy. Ale do niczego nie namawiam.


Heh, niby proste ale mój znajomy kilka tyg. temu dostał tam 200 PLN i kilka punktów jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
Drogi krajowe maja numery 1 i 2 cyfrowe.


fakt, ale nie ma to znaczenia bo poje pyatnia dot. przejezdnosci a nie literowki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »