NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Luzaki Weselne 2012,
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:16  
Cytuj
Dlaczego burakom ze stalowego miasta przeszkadza to że napisałem o imprezie na której nikt nie chce zarobić tylko chce żeby ludzie którzy przez cały rok pracują przy imprezach wspólnie się pobawili, czy już kurwa takimi debilami jesteście panowie "redaktorzy" (celowo w cudzysłowiu)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:18  
Cytuj
GALA LUZAKÓW WESELNYCH

to: impreza, na której spotykają się osoby obsługujące uroczystości weselne (zespoły muzyczne, kamerzyści, fotografowie, obsługa wesel i inni) Celem spotkania jest dobra zabawa przy muzyce, którą zapewniają zespoły muzyczne wywodzące się z okolic Podkarpacia i nie tylko... Impreza wzbogacona jest dodatkowymi elementami polskiej biesiady poprzez wspólny śpiew z udziałem kapel ludowych.

czy to was tak kurwa boli że chcemy poinformować o tym zainteresowanych, zawsze możecie przyjechać i coś o tym napisać ale po co lepiej usunąćmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
to że napisałem o imprezie na której nikt nie chce zarobić tylko chce żeby ludzie którzy przez cały rok pracują przy imprezach wspólnie się pobawili,


Z tej szczytnej okazji, jedzenie dostaniecie za darmo, napoje za darmo, prąd za darmo, ZAIKS odpuści, a ulotki wydrukujecie za darmo ?

To, że napisanie postu jest proste i łatwe, nie znaczy jeszcze, że internet to śmietnik i można nawrzucać co się chce i gdzie się chce.
Niestety reklama kosztuje - tak samo jak inne rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »