NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Kamerzysta,
Posty: 12
Dołączył: 8 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 17:01  
Cytuj
Witam wszystkich czy ktoś może bierze kamerzyste na swoj ślub i może kogoś polecić lub ktoś może kogoś już miał i może się wypowiedzieć je jego temat ? dzięki wszystkim z gory i pozdrawiamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 17:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 20:36  
Cytuj
na moim ślubie kamerzysta był Bajek z Niska i byłam bardzo zadowolonaa ślub brałam 3 lata temu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 16:35  
Cytuj
Piksar Studio!!!

Sa genialni umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd: Stalowa Wólka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 10:29  
Cytuj
Witam
Proszę polećcie mi kogoś kto sfilmuje mi ślub tak żebym nie musiała się wstydzić. Kamerzyści z piksarstudio mój termin mają zajęty "niestety" :( kto w okolicy robi podobnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Witam
Proszę polećcie mi kogoś kto sfilmuje mi ślub tak żebym nie musiała się wstydzić. Kamerzyści z piksarstudio mój termin mają zajęty \"niestety\" :( kto w okolicy robi podobnie?


Zapytaj o terminy u Tomka w firmie ITway z Grębowa.
http://itway.pl/
Kręcą filmy lustrzankami co przy wymiennej optyce dającej różne głębie ostrości powala zwykłe filmy robione "budżetowymi" kamerami. Nie jest to najtańsza opcja ale jak sama piszesz - nie chcesz się później wstydzić - a obraz w full HD usatysfakcjonuje nawet wybrednych widzów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 12:39  
Cytuj
witam umiech Na moim ślubie kamerował i fotografował Pan Bajek z Niska. Robi świetne zdjęcia, nagrywa fajne filmy, wszystko jest profesjonalnie zrobione. Ja jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam tego Pana umiechNa pewno będzie każdy zadowolony z Jego usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Na pewno będzie każdy zadowolony z Jego usług.


Na pewno to pisanie takich postów jest skrajnie nieodpowiedzialne. Wiedz, że ty to nie każdy i to jest twoje subiektywne zdanie. Polecać możesz oczywiście ale nie sugeruj czegoś co jest abstrakcyjne.

BTW. nie mam nic do wymienionego fotokamerzysty - nawet nie znam jego pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 16:41  
Cytuj
Też polecam ITway. Nie korzystałam co prawda z ich usług, ale widziałam nagrania - są ogólnie dostępne na youtube.
Kiedy szukałam kamerzyty na swój ślub miałam podobny problem, bo w Piksar Studio mój termin był już zajęty. Nie zdecydowałam się wtedy na Itway bo pomyślałam że za drogo, a teraz żałuję. Wynajęłam kamerzystę za połowę ceny. Film może nie jest bardzo zły, jednak to nie jest TA jakość. Moim zdaniem warto wydać więcej na nagranie, które potem ogląda się jak film.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 17:33  
Cytuj
Studio Video Siembi za Kraśnikiem, polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2012r. 21:28  
Cytuj
Ja mogę polecić firmę www.kamwid.com

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2012r. 08:10  
Cytuj
I tak pozniej tego wesla sie nie oglada no dobra moze raz ale znam osoby, ktore nawet nie ogladaly swojego filmu. plyte dostaje sie po jakims czasie po weselu i kazdy juz o tym zapomina czasami nawet zapomina sie w takim stopniu, ze okazuje sie ze po po dwoch miesiach po weselu trzeba jeszcze zaplacic jakies 2 tysiaki za film i tu wielki bol bo kasa z wesela juz poszla heheumiech. Ja nie miałam kamerzysty na swoim weselu i nie zaluje mam piekny album, portret, oraz mnostwo zdjec na plycie i jestem zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2012r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
I tak pozniej tego wesla sie nie oglada no dobra moze raz ale znam osoby, ktore nawet nie ogladaly swojego filmu. plyte dostaje sie po jakims czasie po weselu i kazdy juz o tym zapomina czasami nawet zapomina sie w takim stopniu, ze okazuje sie ze po po dwoch miesiach po weselu trzeba jeszcze zaplacic jakies 2 tysiaki za film i tu wielki bol bo kasa z wesela juz poszla heheumiech. Ja nie miałam kamerzysty na swoim weselu i nie zaluje mam piekny album, portret, oraz mnostwo zdjec na plycie i jestem zadowolona.


Chwalisz się czy żalisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 23:48  
Cytuj
taką stronke znalazłem mają dobre ceny naprawde warto http://www.hdprostudio.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
taką stronke znalazłem mają dobre ceny naprawde warto http://www.hdprostudio.pl/
a są gdzieś ich filmy ślubne do oglądnięcia?

polecam itway.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
taką stronke znalazłem mają dobre ceny naprawde warto http://www.hdprostudio.pl/
a są gdzieś ich filmy ślubne do oglądnięcia?

polecam itway.pl


tu jest cennik filmowania http://www.hdpro(...)owy_plus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
taką stronke znalazłem mają dobre ceny naprawde warto http://www.hdprostudio.pl/
a są gdzieś ich filmy ślubne do oglądnięcia?


Artur a czy czasem na stronie hdprostudio nie ma tych samych zdjec co na twojej stronie ?! jezyk

Odnosnie ich filmow slubnych: to mi osobiscie nie bardzo sie podobaja - a cena za taka jakosc ?! Niech sie goscie walna w łeb najlepiej takim 20 kg mlotem.

Chlopaki z Piksara robia o wiele ciekawsze filmiki za cene o wieeele nizsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »