NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowe Domy Weselne St, Wola, DWÓR ORDYNAT I OLIMP
Posty: 1
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2012r. 17:57  
Cytuj
Jak wiadomo w Stalowej Woli w ostatnim czasie wybudowano kilka nowych domów weselnych min Dwór Ordynata oraz Olimp. Prosiłabym o jakieś opinie na temat tych dwóch domów weselnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2012r. 17:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2012r. 19:02  
Cytuj
Były już tematy na temat tych dwóch domów weselnych, wystarczy poszukać.
Ale każdy powie prawde lub wymyśloną historyjkę na temat sal (np ktoś pisał, że jego znajomy tam był na weselu i jest beznadziejnie, a sala jeszcze była w remoncie)

Najlepszą opinie będziesz miała, gdy sama przejedziesz się do tych dwóch sal. Sale są obok siebie więc dużo czasu nie stracisz.

Nie rozumiem takich tematów. Planujecie ślub i wam się tyłków nie chce ruszyć żeby obejrzeć sali i będziecie patrzeć na opinie innych?-Chore...
Bądźcie dorośli i sami oglądajcie a nie..
Nie chce mi się jechać 5-30 km żeby sale obejrzeć, więc siądę przed komputerem i napisze.. łatwiej no nie? ale co z tego jak nie zobaczysz na oczy sali? coś to daje?
Zastanówcie się...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 18:37  
Cytuj
Damian: sporo racji masz to co napisałeś. Internet spwodował to,że nikomu się nie chce teraz pochodzić, pooglądać itd. I tak samo niestety jest w branży foto-wideo, zamiast pochodzić po studiach myszkują po necie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 19:25  
Cytuj
ale jaką opinię można sobie wyrobić jadąc na miejsce oprócz tej, że jest ładnie bądź nie? bo żeby wiedzieć, jak jest na dużej imprezie (jak z jakością jedzenia, obsługą, rozliczeniem) to trzebaby na takiej być, a pewnie nie każdy ma możliwość. dlatego lepszym pomysłem jest spytać kogoś, kto był.
a jak ktoś nie był, nie ma zdania i nie może pomóc w żaden sposób to po co w ogóle zabiera głos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 20:32  
Cytuj
Mik8 potwierdzam Twoją opinie, skoro ma ktoś głupio pisać niech w ogóle się nie wypowiada na temat tego postu. Z tego co mi wiadomo w jednym jak i w drugim domu weselnym odbyło się po jednym weselu i autorowi tego postu pewnie chodzi o to jak wyglada sytuacja z jedzeniem, obsługą itd jak słusznie zauważył(a) mik8.
Jestem też tego ciekawy bo byłem w jednym jak i w drugim domu weselnym i złego zdania powiedzieć o nich nie mogę. W Olimpie jak i u Ordynata jest ładnie, są to nowe domy weselne dlatego jadąc tam można wypowiedzieć sie tylko na temat ich wyglądu a nie sytuacji podczas imprezy. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »