NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
moje dziecko zgubilo buta, moje dziecko zgubilo buta
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 18:35  
Cytuj
dzisiaj moj 3 letni synek zgubil czarnego buta w okolicy staszica lub urzedu miasta.Uczciwego znalazce prosze o kontakt. 721 858 380

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 18:41  
Cytuj
Jezeli wiesz gdzie dzieciak zgubil to rusz dupe i przejdz sie tam. Chyba nie sadzisz ze jakis przechodzien rzucil sie jak sep na czarnego buta i zabral go do domu, aby pisac teksty o "uczciwym znalazcy" jakby to chodzilo o portfel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 18:47  
Cytuj
A myślisz, że w każdej chwili można wyjść mając 3 letnie dziecko w domu?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 18:54  
Cytuj
Owszem- biore dziecko i ide. Skoro juz dzisiaj tam bylo to pojdzie i 2 raz nic mu sie nie stanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Jezeli wiesz gdzie dzieciak zgubil to rusz dupe i przejdz sie tam. Chyba nie sadzisz ze jakis przechodzien rzucil sie jak sep na czarnego buta i zabral go do domu, aby pisac teksty o \"uczciwym znalazcy\" jak by to chodzilo o portfel.
popieram!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 22:28  
Cytuj
Kółko poparcia się organizuje umiech Podajcie moi drodzy, jeden przynajmniej argument, który skłania Was ku teorii, że autorka postu nie szukała buta?
Co do uczciwego znalazcy, może niefortunne określenie, jednak jest to zwrot grzecznościowy. Uczciwość można tu rozumieć jako chęć pomocy. Taki znalazca, osoba, która przechodziła obok buta i go ujrzała, może dać znać gdzie owego bucika spotkała. Niektórym wiadomo, że buty dla dziecka to duży wydatek, który ponosi się co chwilę, a taki szkrab w jednym bucie może przy jesieni marznąć.
Cieszę się jednak, że błyszczycie inteligencją i wpadliście na pomysł, że jak coś komuś zginie, to powinien on tego poszukać umiech Myślę, że wszyscy weźmiemy to sobie do serca i w przyszłości będziemy kierować się tą ścieżką, gdy i nas dotknie podobna tragedia. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 22:57  
Cytuj
A mnie zastanawia jedno: jak trzylatek może zgubić buta.
Roczne dziecko może, dwuletnie też, chociaż w tym wieku już daje znak/sygnał, że coś nie halo. Trzylatek, który mówi pełnymi zdaniami, piosenki nawet śpiewa, woła siku/kupę, czai bazę bardziej niż niejeden dorosły, w większości chodzi piechotą...chytry
NIc, pozostaje mi życzyć, aby bezcenna zguba się znalazła, no i może słuchaj czasem dziecka, kiedy ma Ci coś MAMO ważnego do powiedzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 23:20  
Cytuj
Ta dziewczyna na dwoje nieswornych blizniaków po 3 lata i niesworną córkę. Jak byście znali jej sytuację to byscie wiedzieli jak ma usrane z nimi zycie i ze nie da się z nimi nigdzie isc 2 razy,.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 06:39  
Cytuj
Wracamy do tematu. Dyskusję nie na temat wyciąłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 12:43  
Cytuj
Buta szukalam 4 razy szlam ta droga co wczoraj a jak mogl spasc but 3 latkowi? Proste siedzial w wozku i tupal nogami bo chcial na plac zabaw but spadl a ja zorientowalam sie za pozno aby sie wrocic od razu i przejsc ta sama droga. Dziekuje za wsparcie wszystkich ktorzy rozumieja moja sytuacje. Moje 3 latki nie mowia tak jak inne dzieci!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 13:21  
Cytuj
Napisz może którędy dokładnie szłaś. Okolice Staszica to pojęcie bardzo ogólne, jest to kawałek ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 14:22  
Cytuj
Z placu zabaw w parku szlam do banku bs kolo urzedu miasta z tamtad prosto do glownej ulicy i skrecilam kolo kaprysu na przystanek kolo szkoly LO tam wsiadlam do autobusu i dziecko pokazalo mi ze nie ma buta na nodze. Nie robila bym takiego zamieszania gdyby nie fakt ze w sobote kupilam buty za przyslowiowa ostatnia zlotowke i juz nie stac mnie na nowe obuwie. Z gory dziekuje za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 14:48  
Cytuj
Jaki to byl rozmiar? To byly buciki jesienne czy jeszcze letnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 14:53  
Cytuj
A to niestety przeszłaś kawał drogi... jest jeszcze możliwość taka, niektórzy tak robią ze znalezionymi na ulicy rzeczami, iż zanoszą je do najbliższego sklepu etc. Wiele takich punktów po drodze nie ma, więc możesz i tę opcję sprawdzić. Powodzenia życzę. Niestety ja w okolicy nie bywam więc raczej nie pomogę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 18:54  
Cytuj
Bardzo dziekuje dfgh za pomoc w odnalezieniu buta. Dziekuje za otwarte serce i namiary gdzie but byl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 19:37  
Cytuj
No to temat do zamknięcia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »