NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Helen Doron - angielski dla dzieci ,
Posty: 30
Dołączył: 23 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 08:47  
Cytuj
zbieram opinie, może posyłaliście/posyłacie dziecko na lekcje angielskiego metodą Helen Doron, jakie wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2012r. 08:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2012r. 12:42  
Cytuj
Ja co prawda nie mam bezpośredniego doświadczenia, ale wiele czytałam o tym i słyszałam, bowiem nauczam angielskiego z zawodu, więc po prostu interesują mnie takie rzeczy. ;) Myślę, że to jest bardzo dobry sposób na nauczenie dziecka języka obcego. Z założenia przyswajanie języka ma się odbyć tak, jak nauka języka ojczystego - poprzez osłuchiwanie się od najmłodszych lat i imitację. Skoro działa w przypadku języka ojczystego, czemu nie z językiem obcym. ;) Natomiast myślę, że sama szkoła nie wystarczy. Potrzebne jest również zaangażowanie ze strony rodziców, którzy będa pilnować, aby dziecko słuchało nagrań etc. W tej metodzie najważniejszy jest jak najczęstszy kontakt z językiem, dlatego nie można tego zaniedbać. Również po skończeniu takiego kursu, należy zapewnić dziecku ciąglość nauki - bo wiadomo - co nie ćwiczone, to się zapomina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2012r. 12:43  
Cytuj
Moj córka chodziła tam na angielski w wieku 4 i 5 lat wszystko z nauczaniem jest ok jk sie trafi na fajna pania która nie zmienia sie co pół roku,nauczaja fajnie dla dziecka bardzo czytelnie ale mnie odstraszyło coroczne podnoszenie opłat najpierw było 850 zł za rok a za rok 1120 zł nie wiem jak jest terz ale jak cie stac to polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »