NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Restauracja Babilon w Krzeszowie, Proszę o opinie
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2012r. 09:23  
Cytuj
Proszę o opinie o restauracji Babilon w Krzeszowie, czy ktoś z Was był tam na weselu?? Nigdzie nie mogę znaleść żadnych opini? Z góry bardzo dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2012r. 09:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2012r. 14:05  
Cytuj
akurat byłam tam na weselu w niedziele 26.08. przepyszne jedziene rosół pierwsza klasa 2gie tak samo , salatki przepyszne szczególnie selerowa,wędliny pyszne non stop dokladaly,aha i rybka po grecku niewiem gdzie oni kupili ta rybe ale była taka pyszna i delikatna mniam, szaszłyski teżumiech) polecam oczywiscie w 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 08:25  
Cytuj
Dziękuję bardzo za Twoją opinięumiech A może ktoś jeszcze się wypowie????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 09:14  
Cytuj
Byłam tam na weselu w czerwcu. Lokal ogólnie ładny, placyk przed lokalem też. Minusem była klimatyzacja, która nie dała rady, gdyż na zewnątrz temp. była grubo ponad 30 stopni. Na sali był ukrop, ciasto dosłownie topiło się na paterze. Obiad był dobry, podobnie jak reszta dań ciepłych. Reszty nie próbowaliśmy, jakoś nie mieliśmy odwagi, widząc co dzieje się z ciastem. No i komary, okropnie cięły. Ale lokal na wesele ma bardzo fajny klimat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2012r. 09:47  
Cytuj
Znajomy był tam na weselu w tamtym roku w wakacje i pamiętam, że także mówił o problemach z klimą. Co do jedzenia i sali to nie było zastrzeżeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 18:55  
Cytuj
Restauracja Babilon to najlepsza lokal na zrobienie przyjecia weselnego. Dobre jedzenie i wspaniała obsługa, wszytko tak jak powinno być. Cena atrakcyjna. Menu: obiad i deser oraz 4 kolacje (czyli ciepłe posiłki) Naprawdę warto. Gorąco polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Restauracja Babilon to najlepsza lokal na zrobienie przyjecia weselnego.


Po czym to wnosisz?
Czyżbyś odwiedził/a wszystkie inne lokale w okolicy w charakterze gościa i krytykanta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 10:04  
Cytuj
orientuje się może ktoś jak wyglada oferta i ceny za os.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 11:23  
Cytuj
Ja pierdziu, społeczeństwo coraz głupsze mamy zaklopotany

Przecież oczywiste jest, że ceny zależą od tego co znajdzie się w menu i za pewne jest kilka propozycji, które można modyfikować.
Wystarczy zadzwonić albo najlepiej przejechać się osobiście i zapytać o ofertę, jeszcze się nie spotkałem, żeby któryś z lokali nie chciał pokazać jakichś przykładowych menu z cennikiem.

Wszystkie dane teleadresowe są na ich stronie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 11:58  
Cytuj
W przyszłym roku cena wynosi 127 zł od osoby, w cenie nie ma tylko akloholu poza tym wszystko jest (ciasta, owoce itp.)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 11:18  
Cytuj
Odświeżam temat, może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat??? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2013r. 06:41  
Cytuj
Miałam tam wesele w kwietniu i było super. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobra współprtaca z Właścicielem, w każdym temacie można się dogadać. Bardzo dużo jedzenia i do tego bardzo smaczne. Jak dla mnie to najleposza sala w okolicy!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 17:24  
Cytuj
Witam! Mam zamiar zamówić ten lokal.Czy ktoś może mi powiedzieć o ciastach,bo wiadomo ze ciasto weselne musi byc dobre,a nie wiem nic o plackach z piekarni paczek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
bo wiadomo ze ciasto weselne musi byc dobre


Kto Ci takich głupot nagadał. potluczony
Schlanej bandzie ciasto zwykle idzie słabo, a po kilku godzinach jakbyś chleb gooownem przełożył i powiedział, że to tort to i tak nikt by nie zauważył. Co do paczek poweselnych... połowa gości rozwali to w drodze powrotnej jak się kilka razy zatoczy na chodniku, a ta co doniesie to jak będzie niedobre to zgoni na to, że pewnie się wyleżało i przez noc straciło jakość...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 18:57  
Cytuj
Nie pisz glupot bo ja zawsze ciasto donosze do domu, a ty nie wiem w jakim stanie wracasz :szok::

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2013r. 19:38  
Cytuj
Ja w normlanym, dlatego mogę jakimikolwiek obserwacjami się pochwalić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2013r. 06:34  
Cytuj
Mieliśmy wesele w kwietniu (było chłodno) i większość ciasta nam poszło. Ale w taki upał jak teraz, myślę, że ciast idzie mniej. Ciasto było przepyszne, tort również. Goście również chwalili ciasta. Dodatkowo wzięliśmy "Słodki stolik" w bardzo przystępnej cenie i goście byli zachwyceni i w zasadzie pierwsze poszły ciasteczka z tego stolika a w drugiej kolejności ze stołów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2016r. 11:44  
Cytuj
Witam, mam zarezerwowany termin w tym lokalu i chciałam zapytać m.in. o menu. Mniej więcej już zdecydowałam się na pewne potrawy, ale chciałabym się dowiedzieć czy może ktoś poleca coś szczególnie dobrego? Co myślicie o wiejskim stole oraz o słodkim stoliku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 08:25  
Cytuj
Halinka00 - Z tego co wiem, to od nowego roku menu ma być aktualizowane, jednak nie znam jeszcze wprowadzonych zmian.
Biorąc pod uwagę słodki stolik a wiejski musisz wziąć pod uwagę sale, którą masz zarezerwowaną, ponieważ wydaje mi się, że na przykład na tej na której będzie odbywać się moje wesele przy umieszczeniu dwóch takich stolików zrobi się ciasno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2016r. 22:29  
Cytuj
Moje wesele odbędzie się w sali dużej, tej w której ma się odbyć remont. Stół wiejski chcę że względu na gości, wiem że zawsze cieszy się popularnością. Słodkiego natomiast sama sobie nie mogę odmówić. A pro po remontu, czy zna ktoś szczegóły?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 10:37  
Cytuj
Remont jest w trakcie. Ma się zakończyć przed Kwietniem? Chyba jakoś tak. nie przyiązywałam do tego uwagi, ponieważ ja mam na drugiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 11:21  
Cytuj
Byłam wielokrotnie. Wystrój ok, obsługa w porządku, jedzenie smaczne, ciasto z cukierni. Więc powiem, że jest normalnie. Bez fajerwerków. Z jedzenia nie smakowały mi sałatki. Za to dania ciepłe jak najbardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2016r. 12:47  
Cytuj
A które? Ba sama nie wiem na które się zdecydować... Sałatki oczywiście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 14 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2016r. 11:48  
Cytuj
Był ktoś na weselu po remoncie? jak wrażenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »