NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Kebab 24h - zakupy przez kratę, Irytujący sposób sprzedaży
Posty: 10
Dołączył: 26 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 21:04  
Cytuj
Ciężko mi zrozumieć, dlaczego ludzie kupują kebaba przez krate, a następnie muszą go zjeść przy głownej ulicy lub siadając pod kebabem skoro tam jest tyle miejsca, aby posiedzieć.

Jak nie jesteście zanajomymi to możecie zjesc pod krata i patrzeć na ludzi siedzących i jedzących w srodku. A jak chcecie wejść jak ktoś wychodzi to sobie możecie najwyżej dzrzwi poprzepychać i usłyszeć pare słów łamanym polskim...

Nie wiem czego ludzie dają się tak traktowąć i dalej tam kupują.

A to jest moje zdanie na temat tego fast food'u
Ten kebab nie jest smaczny, ani jakoś spelcajlnie tani...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 21:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 21:41  
Cytuj
ale jest czynny 24h na 24 h
dla mnie to powinien tam sanepid nalot zrobić

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2012r. 12:45  
Cytuj
A gdzie ten kebab się znajduje ? :o

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2012r. 15:10  
Cytuj
wydaje mi się, ze sprawa jest prosta.

Wśród amatorów nocnego kebaba jest zawsze grupa, większa lub mniejsza osób podchmielonych, wśrod nich znajdzie sie 2-3 osobniki,które rozsiądą się wygodnie na krzesełkach i zrobią oborę. Dlatego nocą bezpieczniej jest sprzedawać przez kratę.

W krakowie większośc kebabów ma jedynie okienko, a całodobowe monopolowe sprzedają po północy zawsze przez kratę. Zwykłe dmuchanie na zimne. Większośc klinetów jest ok, ale zawsze trafi się jeden, który coś zniszczy, zdemoluje, ukradnie.

A kebab 24h jest na Staszica, naprzeciwko wzorcówki, tam gdzie był sklep z bodaj dewocjonaliami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »