NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Wózek spacerowy- jaki polecacie?,
Posty: 43
Dołączył: 27 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 20:09  
Cytuj
Witam
Jestem przed zakupem wózka spacerowego dla dziecka. Teraz ma niespełna rok ale zależy mi na takim który bedzie praktyczny również jak dziecko juz podrośnie i bedzie bardziej samodzielne.
Z góry dziękuję za podpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 20:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 22:16  
Cytuj
W prawdzie ja Ci nie doradzę jaki ale polecam Ci sklep na przeciwko ALDIKA w tych domkach, tam CI na pewno doradzą no i mają sprzęty zarówno z niższej półki jak i ten lepszy sprzęt z wyższej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 08:52  
Cytuj
wszystko zależy czy na spacery jeździsz tylko po mieście czy także w teren, czy robisz zakupy z dzieckiem, czy planujesz dalsze potomstwo, a także czy ważna jest cena....
jeżeli za rok, 2 chcesz mieć kolejne to warto kupić peg perego Pliko P3, z tyłu ma stojak dla starszaka, do tego duży kosz pod wózkiem, polski tańszy odpowiednik to Corrado Carina.
jeśli maluch jest ruchliwy i wózek ma być tylko zabezpieczeniem to wystarczy Ci Coneco za 120-150 zł, malutki, leciutki, ale nie nadający się na spacery po trudniejszych terenach - ma malutkie plastikowe kółka
Najlepiej jak pisze przedmówca udać się do sklepu z dużym wyborem wózków i przymierzyć do siebie, bo przecież ważna jest wysokość rączek, sprawność hamulców, uchwyt na kubek/butelkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »