NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Czesław Flis-ginekolog,
Posty: 67
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
I na koniec mała opinia o doktorze Zajączkowskim.Nie polecam,a wręcz odradzam.Prawie straciłam przez niego dziecko.Stara się być elokwentny i czarujący ale to sztuczna poza.Cwaniactwo i brak empatii.Choćby nie wiem jak ładnie ktoś do nas mówił to nie wpłynie nijak na jego możliwości oraz umiejętności.


A mi Zajączkowski dziecko uratował (wyrwał śmierci tak konkretniej mówiąc)! Ile ludzi tyle opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 12:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 19:15  
Cytuj
gabinaw - założyłaś konto (albo założyłeś) by wyskrobać taką pochwalną epopeję na temat Flisa? Od kilku lat Flis nie pracuje w Stalówce, skąd te remiscencje? Kto zna pana Flisa ma o nim właściwe zdanie. To o Zajączkowskim podlega pod paragraf (nazywa się to stalking). Chyba kogoś boli że Zajączkowski ma tłumy pacjentek w gabinecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2017r. 19:17  
Cytuj
gabinaw - założyłaś konto (albo założyłeś) by wyskrobać taką pochwalną epopeję na temat Flisa? Od kilku lat Flis nie pracuje w Stalówce, skąd te reminiscencje? Kto zna pana Flisa ma o nim właściwe zdanie. To o Zajączkowskim podlega pod paragraf (nazywa się to stalking). Chyba kogoś boli że Zajączkowski ma tłumy pacjentek w gabinecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »