NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
sciezka zdrowia, ściezka zdrowia
Posty: 36
Dołączył: 20 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:46  
Cytuj
Witam wszystkich orientuje sie ktos z was czy w stalowej istnieje jakies miejsce gdzie mozna by pograć w piłke,siatke ,kosza cokolwiek żeby sie troche poruszać coś w stylu ściezki zdrowia na hali, jesli jeszcze coś takiego istnieje, a może by sie zkrzyknąc w pare osób i coś pokombinowac troche sie zasiedziałem mineła mi 40-stka brzuch rośnie i robi sie nie fajnie może znajdą sie jacyś chętni z podobną ochotą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:51  
Cytuj
Koło 12ki na Orliku regularnie grają ludzie starsi. Na stadionie piłkarskim na piaskach to samo, tylko tam trzeba pogadać chyba z kapucynami bo koszenie kosztuje więc warto pomóc.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
mineła mi 40-stka brzuch rośnie

CYTAT
Koło 12ki na Orliku regularnie grają ludzie starsi.


Że tak zapytam. Jacek, jaki jest wyznacznik starszości?
Jeśli mam 39, a czuję się na 20, to znaczy ,że jestem już stara i czas szykować tyłek na tamten świat? Matko Boska! Żegnaj młode życie,witaj Pro Morteplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:58  
Cytuj
Scelerisque, nie wywołuj tematu, bo przylezie IFG lub Stefan i Ci wyłoży kawę na ławę ;) Ja już zaczęłam testament pisać ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 23:02  
Cytuj
Ja już testament napisałam umiech
Stringi koronkowe dla babci, niech coś dziadek ma od życia. Bokserki zimowe dla szwagra (zima sie zbliża), zatyczki do uszu dla taty (wiadomo dlaczego). Złote zęby dla dziecka na wiano, vibrator dla Mirka, co to od niego dostałam...Koń na biegunach, paczka fajek, Dorato imieninowe i 300 złotych w obligacjach z Liu Gong dla mojego ulubionego moderatora-zarządcy. Mąż nie dostanie nic, oprócz urny ze zwłokami swej ukochanej. Postawi w sypialni na komodzie i dzięki temu nie zazna z nikim innym rozkoszy, ni namiętności umiech
Proporczyk z Britney Spears dla Karola, niech powiesi przy łóżku(z wiadomych względów).
Aha. telefon zabieram ze sobą, aby mieć kontakt ze znajomymi (muszę być na bieżąco)chytry

I bym zapomniała: Ścieżka zdrowotnościowa jest na Mosirze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich orientuje sie ktos z was czy w stalowej istnieje jakies miejsce gdzie mozna by pograć w piłke,siatke ,kosza cokolwiek żeby sie troche poruszać coś w stylu ściezki zdrowia na hali, jesli jeszcze coś takiego istnieje, a może by sie zkrzyknąc w pare osób i coś pokombinowac troche sie zasiedziałem mineła mi 40-stka brzuch rośnie i robi sie nie fajnie może znajdą sie jacyś chętni z podobną ochotą?

Bierz trampki i koło Ciemnego Kąta masz ścieżek do woli. Piasek, górki, super tereny żeby z brzuchem "coś" zrobić.ok

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »