NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Kamerki zawieszone nad światłami, Kamerki
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 23:38  
Cytuj
Czy kamerki nad światłami nagrywaja obraz? Czy taka kamerka może namierzyć osobę ktora nie przechodzi na pasach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 23:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 11 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 23:55  
Cytuj
Oczywiście, że może. Poza tym nie wiem, skąd się urwałeś, ale nie słyszałeś o permanentnej inwigilacji? ONI są wszędzie, ONI wszystko widzą, wszystko o Tobie wiedzą. I to wcale nie jest śmieszne. Nawet jak siedzisz w sraczu i drapiesz się po jajkach, ONI wiedzą nie tylko ile razy to zrobiłeś, ale nawet w którą stronę. A Ty pytasz o głupie przechodzenie po ulicy...

//moderator:
Kolejny bezsensowny post nagrodzę ostrzeżeniem.
SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 00:20  
Cytuj
CYTAT
Czy kamerki nad światłami nagrywaja obraz?

Nie, nagrywają tylko dźwięk.
A w którą stronę zmierzał ten bohater? Jak widać i można się domyśleć, kamerki nagrywają przede wszystkim samochody stojące przed pasami, więc zależy w którą stronę szedł ten hultaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 09:23  
Cytuj
W stalowej nei nagrywają. Za to w nisku na skrzyzowaniu ze światłami działają

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 09:57  
Cytuj
A gdzie sa w nisku swiatla?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 12:52  
Cytuj
tam gdzie kamerki3m sie

//moderowano/ - zubrstw - Jacku pisz na temat regulamin Ciebie też dotyczy.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2012r. 21:56  
Cytuj
W Nisku nie musi być skrzyżowania ze światłami żeby kamerki to skrzyżowanie monitorowały. Całe planty zdaje się monitorowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:10  
Cytuj
W stw sa kamery na światlach m.in na KEN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:20  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - post nie na temat. PS staraj pisac sie poprawnie i zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych, ulatwi to czytanie i rozumienie tekstu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:27  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - post nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:33  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - post nie na temat. PS staraj pisac sie poprawnie i zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych, ulatwi to czytanie i rozumienie tekstu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
W stw sa kamery na światlach m.in na KEN

z tego co sie orientuje to w stw nie ma zadnego monitoringu, a to co nazywacie "kamerkami" to detektory ruchu ktore przesylaja dane do sterownikow i ustalaja co jaki czas zmienia sie sygnalizacja swietlna i w ktorym kierunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:42  
Cytuj
A mam jeszcze jedna pytanie: gbyby ktoś przebiegł przez jezdnie przed kamerkami to jest szansa aby go namierzyła policja i wysłała mandat? Za odpowiedzi z góry dziękuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:47  
Cytuj
Karol - masz rację, każdy ma takie same prawo do dyskusji tylko jest jeden problem i to co napiszę nie jest żartem, ani nabijaniem się z Ciebie. Masz problem z napisaniem tego co chcesz nam przekazać. Piszesz chaotycznie, nie czytasz tego co napisałeś. Powtarzasz się nagminnie. Kolejna sprawa to interpunkcja i ortografia. Musisz zrozumieć, że nie będzie nikt poważnie z Tobą dyskutował skoro tekst, który napisałeś nie nadaje się do czytania.

Zapewniam Cię, że wypociny pisane ciągiem omijane są przez większość forumowiczów. Taki tekst jest niestrawny dla oczu i po pierwszej linijce rezygnujesz z czytania.

Trzecia rzecz to to co chciałeś przekazać... Właściwie naszkicowałeś słowami mapę lokalizacji kamer, ale suma sumarum nic z tego nie wynika bo lokalizację kamer praktycznie każdy kierowca St. Woli zna. Pytanie autora dotyczy tego, czy te kamerki nagrywają obraz i można dzięki temu wychwycić pieszego idącego nieprawidłowo.
Zapewniam Cię, że nie udzieliłeś odpowiedzi na to pytanie.

Kamerki są bo są, ja sam nie wiem w czym dokładnie pomagają bo ich nie obsługuję. Słyszałem, że monitorują ruch i wpływają przez to na ustawienie świateł w określonej porze dnia. Ile w tym prady? Nie wiem, ale mam nadzieję, że ktoś tu poda jakąś pewniejszą informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:53  
Cytuj
Co do mandatu nie ma takiej mozliwosci w stw nie ma MCM, jak pisalem wczesniej to sa detektory ruchu a nie kamery

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 22:59  
Cytuj
jak napisze tutaj to puzniej jak wchodze to nie ma to co napisalem i sprawdzam i nie ma i zielony komunikat mam ze pisze bez interpunktacji i wywala to co napisalem albo ktos to specjalnie wywala a inni pisza i moga piszac tylko czemu moje jest wywalane a innych nie jak ja napisze to znika to a nie mozna juz przeczytac i to ze moze nie pisze jakos super wysmienicie ale pisze jak kazdy i ze ktos nie moze mnie zrozumiec to nie jest powod zeby wywalac bo tez mam prawo byc tu i napisac jak chce dodac opinie a nie ze wywalaja mnie i juz kturys raz tak wywalili ze jak napisalem a pozniejchcialem przeczytac to nie bylo tego wogule a teraz jest tylko zielony komunikat w tym miejscu co pisalem a u innych tak nie ma a z kamerkami to wiem o czym jest temat i dlatego napisalem gdzie sa na 100 procet kamerki na swiatlach duzych tam sa u gury bo sam widzialem

//moderowano/ - zubrstw - OSTRZEŻENIE post nie na temat. PS staraj pisac sie poprawnie i zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych, ulatwi to czytanie i rozumienie tekstu. Teraz Ci nie usunę, ale tylko po to żebyś sam przeczytał to co napisałeś, i jak rozumiesz coś z tego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 23:04  
Cytuj
Podsumowując, ktoś złośliwy robi sobie "jaja" i bardzo bawi go klepanie z konta karol1990. Teraz tylko przetrzepać forum komu przeszkadzało zwracanie uwagi na poprawną pisownię, poprzeglądać posty i lista podejrzanych sama się ułoży umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 23:10  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - post nie na temat. PS staraj pisac sie poprawnie i zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych, ulatwi to czytanie i rozumienie tekstu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 23:18  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - post nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 23:52  
Cytuj
//moderowano/ - zubrstw - post nie na temat. PS nie chodzi o to czy jestes chory czy nie tylko o to że te posty są nie na temat dlatego je kasuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2012r. 23:58  
Cytuj
temat jest o kamerkach to i ja napisalem o kamerkach bo taki temat byl to napisalem ze sa kamerki na swiatlach tam i widzialem to nie wiem czemu nie na temat jak o kamerkach pisalem na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 09:45  
Cytuj
Oczywiście że nie na temat, święty żubrze! ; |
Dlaczego nie na temat? Bo to w końcu stalowe miasto i Ci moderatorzy..!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »