NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Fikoland,
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
W dniu otawracia była promocja 50%.Godz.6 złotYCH.Moje dziecko przed upływem godziny wyszło bez żalu.Oprócz zjeżdżalni z piłeczkami nie ma właściwie nic ciekawego.Ale to moje zdanie.Może komus sie podoba.Na pewno nie pójde tam jesli godz. będzie kosztowac 12zł.


A czy możesz porównać Fikoland z Wesołą Akademią. Gdzie jest wiecej miejsca dla dzieci itp.? Hmm co do ceny, to w Wesołej też na wekendzie godzina zabawy kosztuje 12zł i to już od dawna.
Pozdrawiam Agaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 14:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2012r. 22:57  
Cytuj
Byłam dziś. Z Akademią nie ma co porównywać, bo miejca mało. Byłam sama z dzieciem, cisza, spokój, Bąbel się wyszalał, więc uroczo. Jednak jeśli tam by przyszło ok. 10 dziecków, może być kłopotliwy ścisk...

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2012r. 00:06  
Cytuj
to szkoda, bo już się ucieszyłam, że będę mieć fajne miejsce na zimowe dni niedaleko domu ... wesoła akademia nie zrobiła na mnie wrażenia, więc skoro tu jest jeszcze słabiej ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2012r. 10:47  
Cytuj
Ja nie mówię, że słabiej. Po prostu mniej miejsca, więc i mniej sprzętów. Jest zamek pompowany do kicania, mały basen z piłeczkami, mini ścianka wspinaczkowa, 3 zjeżdżalnie i piętrowy tor przeszkód z basenem z piłeczkami. Do tego klocki i inne zabawki. Jest czym zająć dzieciaka. Do tego 2 mniejsze salki, pewnie do imprez zorganizowanych. Kto co woli...

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2012r. 14:24  
Cytuj
A jaki cennik ?

Nie mogę w internecie znaleźć ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2012r. 08:43  
Cytuj
9 zla na tygodniu

12 zl na weeknedzie ;) za godzine

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 15:27  
Cytuj
fajna ta zjeżdżalnia nie ma co.
Właśnie się rozleciała.
Mam nadzieję, że jakieś służby zareagują bo nie daj Boże następnym razem zrobi krzywdę jakiemuś dziecku.

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 10:13  
Cytuj
Polecam Magiczny Świat w Nisku. Ogromna hala, wiec jest dużo miejsca smiech2 Mój półtoraroczny synek byl zadowolony. Co jakiś czas organizowane sa zabawy typu: Choinkowa itp.
Jest tez drugi obiekt bajeczna kraina czy cos takiego, ale nie bylam, wiec nie mogę powiedzieć nic wiecej smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 11:35  
Cytuj
bylam wczoraj akurat przy tym i Pani szybko zabezpieczyla miejsce. w takich miejsach jest ryzyko ze cos moze sie zepsuc przeciez sprzetu uzywaja dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 12:33  
Cytuj
no właśnie - używają dzieci! a wyobrażasz sobie jakie mogłyby być konsekwencje jakby tam były dzieci?!

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Polecam Magiczny Świat w Nisku. Ogromna hala, wiec jest dużo miejsca smiech2 Mój półtoraroczny synek byl zadowolony. Co jakiś czas organizowane sa zabawy typu: Choinkowa itp.
Jest tez drugi obiekt bajeczna kraina czy cos takiego, ale nie bylam, wiec nie mogę powiedzieć nic wiecej smiech2



W Magicznym Świecie jest bardzo zimno ( przynajmniej tak było tydzień po otwarciu gdy byliśmy, może cos się zmienilo ) Poza tym hala owszem duza ale w większości pusta,niektore atrakcje niewypaly jak zjazd saneczkowy którym się nie da zjezdzac i sliski tor gokardowy gdzie dzieciaki w skarpetkach robia piruety.
W Bajecznej Krainie jest cieplo, jednak bardzo mala powierzchnia i za każdym razem jak byliśmy nie było zadnych dzieci.
Najbardziej mojemu dziecku podoba się w Wesolej Akademii, dużo atrakcji, ceny znośne. W Fikolandzie jeszcze nie byliśmy ale się wybieramy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2014r. 19:59  
Cytuj
Ewe wybacz, ale problem zimna został rozwiązany a co do tego, że hala pusta ... hm... chyba nie byłyśmy w tym samym miejscu ;) Nie każdemu dogodzi, niestety. Hala duża, dużo miejsca do zabawy. Organizowane są tam zabawy z okazji mikołajek itp. więc uważam, że to plus. Nie ma ścisku w żadnym razie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 09:02  
Cytuj
W tym roku podczas spotkania z Mikołajem w Fikolandzie ścisk był uciążliwy. I do tego gorąco. Wg mnie aż tylu osób nie może tam być w jednym czasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 20:28  
Cytuj
troche ten fikoland przereklamowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 01:03  
Cytuj
Ale narzekacie, gorąco, zimno, małe, za duże, stare, brzydkie ..... oj heh okropne miasto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 10:24  
Cytuj
..fajnie że coś powstaje, ktoś podejmuje ryzyko i trud stworzenia czegoś co bedzie slużyć innym. To jest takie pokrzepiajace że są jednak ludzie którym się czegoś CHCE. Dobrze by ci ludzie byli otwarci na taka konstruktywna krytyke - po zaobserwowaniu jak cos funkcjonuje moze nalezaloby dokonać pewnych zmian , udoskonaleń etc
Nie od razu Kraków zbudowano - potrzeba czasu by rozwinąć się, ewoluować w jednak trudnej rzeczywistości

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »