NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Jurapark, Zwierzyniec- Bałtów opinie;),
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 17:29  
Cytuj
Jakie macie opinie na temat juraparku/ zwierzyńca w Bałtowie? Czy warto kupować bilet premium na wszystkie atrakcje oraz czy do oceanarium muszę kupować oddzielny czy jest to wejście w ramach zwiedzania juraparku? Z tego co wiem to Bałtów i Krasiejów to rodzina juraparków czy eksponaty się powtarzają?;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 17:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 18:26  
Cytuj
Świetne miejsce dla każdego, na prawdę z czystym sumieniem gorąco polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 18:42  
Cytuj
To, ze swietne to sie domyslam bo bylam w Krasiejowie, ale z tego co widze Bałtów ma wiecej atrakcji. Najbardziej interesuje mnie jurapark, zwierzyniec (gorny i dolny), oceanarium i rollecoster. Jeden dzien wystarczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2012r. 20:46  
Cytuj
Zabawa przednia. Byłem przy okazji corocznegorajdu terenowego. Warto brać bilet premium i jedź z rana bo atrakcje do nocy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 88
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 10:17  
Cytuj
Byłem dwa tygodnie temu z dzieciakami. Jest fantastycznie. Bardzo dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jurapark bardzo ciekawy, zwierzyńce również. Oceanarium, kino 5D zaj....te. Warto wziąść bilet premium lub gold, odpadaja kolejki do niektórych kas i wychodzi dużo taniej.Wolny wstęp na większość atrakcji. Gorąco polecam i tak jak przedmówca trzeba byc rano. No i kasiorki miec trochę. Acha, dobrze w juraparku podpiąć się pod grupę z przewodnikiem. Fantastycznie pni opowiadala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2012r. 10:30  
Cytuj
oceanarium w tamtym roku nie bylo to nie wiem, ale reszta, dla dzieci fajna, popatrza i popstrykaja zdjecia, wystawy ladne i swiecace, ludzie pierwotni ze szlugami w zebach czy smoczkami w zebach to mozna sie usmiechnac :] zwierzyniec ladny, chociaz niektore zwierzeta wygladaja tak ze jakby mialy jak to popelnilyby samobojstwo, bier golda i siadaj na wagony sa najlepsze chyba z tego wszystkiego :] rewelacyjne jest to ze masa ludzi i rzeczywiscie to zyje

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2012r. 18:59  
Cytuj
Jeśli kupować bilet w Bałtowie to tylko--Gold ( masz rollercoster za darmo do bóluumiech W premium tego nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2012r. 19:20  
Cytuj
A jak z atrakcjami w letnio-jesienna pogode?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 06:16  
Cytuj
fajne miejsce ale drogo

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 21:21  
Cytuj
drogo nie drogo? to jest wyjazd na cały dzień. Browar po 6zł. Jeśli chodzi o wypady jesienią to wiadomo jak wszędzie jest mniej atrakcji. Ale jest nowe oceanarium , kino 5D, stadnina koni, na zime widomo cała warszawka siedzi na szwajcarii bałtowskiej. W przyszłosci słyszałem o budowie aqva parku. Bałtów od Stalowej jakieś 90km. Polecam trasę Sandomierz, Ożarów, Tarłów i za Tarłowem pare km odbić w lewo na Bałtów ( szybciej omijamy Opatów, Ostrowiec)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
fajne miejsce ale drogo


Tutaj dla wszystkich wszystko jest drogo.
Chrzciny w lokalu - ma być dobre żarcie i niedrogo,
Pachnidło dla faceta, Niedrogie, fajnie i długo pachnące,
Zaświadczenia od lekarza medycyny pracy -niedrogo,
Gdzie najtaniej kupi tłumik samochodowy do osobówki?
Chce zlecić strone WWW swojej firmy - niedrogo.
A gdzie proponujecie serwer pod stronę tanio?
Karta graficzna- niedrogie urządzenie gdzie kupię?
Maszyna do szycia - gdzie szybko i niedrogo w stw. mogę naprawić ?
Potrzebuje agregat prądotwórczy - niedrogo.
Bałtów fajny, alee drogo, Malediwy - super, ale drogo, fryzjer za drogo,opony-za drogo, fitness-za drogo.
Biedronka jest tania, piszą ,że śmierdziumiech
Każdy chce wszystko fajne tanio,a jeszcze najlepiej ,żeby mu dopłacili, że się pofatygował.
Ja też chcę kupić sobie niewysiudane, szybkie, wygodne, sportowe auto i nikt nie chce mi sprzedać TANIOchytry Fak!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 10:36  
Cytuj
Wyjelas mi to choco doslownie z mojego mysiego pyszczka. Porzadna atrakcja musi kosztowac. To tak jak z kinem w stw sa bilety po 11 zl a w rzeszowie po 25 i tez pewnie niejeden maruszi ze drogo. Tylko cena jest adekwatna do stardardow wiec nie bede sie klocic. Przy niskicbh zarobkach wyjazd na 2 osoby i zostawienie 200 zl za jeden dzien jest sporym wydatkiem nie zaprzeczam. Najwyzsza pora zeby sobie ludzie uswiadomili, ze to ze niektore zarobki sa niskie nie znaczy, ze dookola wszystko nagle ma byc za darmomlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 10:48  
Cytuj
Witam,
Nie wiem co jest wspaniałego w tych dinozaurach, może parę lat temu jak to powstało to owszem ale teraz?? Za taką kasę oglądać odlewy plastikowe "prawie" jak dinozaury. W takim Krasiejowie czy Solcu to chociaż się ruszają i wydają odgłosy a tu ktoś rzucił w trawę kawał gumowo-plastikowego odlewu i straszne halo. Park rozrywki owszem może być, ale jechać tyle km żeby pojeździć na rozklekotanej kolejce a do tego drogo jak diabli choć "drogo" to pojęcie względne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 10:54  
Cytuj
Popieram słowa poprzednika. Postawili plastikowe dinozaury i kasę drą. A tak naprawdę jak się wyżej wejdzie na takie pagórki niedaleko to za free można to obejrzeć hehehe umiech Ja tam byłam ze znajomymi i polecam wyjazd na Safari żółtym otwartym autobusem z biegającymi wokoło "żywymi" zwierzętami jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 11:00  
Cytuj
Witam, polecam Krajno koło Kielc http://www.sabatkrajno.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 11:06  
Cytuj
Byłem w bałtowie w tym roku i powiem ze jest nawet fajnie, drogo faktycznie troche jest ale przeciez nie jezdzi sie w takie miejsca co tydzien. Czasem trzeba sie zabawicumiech) Na wypad rodzinny z dziecmi mysle ze ok, ale pojechac z dziewczyna to oprocz kina 5d,oceanarium i zwierzynca nie ma co robicumiech)

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »