NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Kebab 24/7 Kleopatra, kebab
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 13:35  
Cytuj
A i jeszcze mi się przypomniało. Facet podliczył kasę i doliczył złotówke za spakowanie w folie alu bo na wynos... To taka ciekawostka.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 13:35  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2012r. 17:26  
Cytuj
tez jestem przeciwna takiemu jedzeniu, osobiscie nic z ulicznych budek nie jadam. wystarczy ze widze na oddziale pacjentow ktorzy po tego typu jedzeniu od srodka sie wykanczaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2012r. 23:25  
Cytuj
Najważniejsza ściema z tym lokalem to to że niby jest czynny 24h.
Nie raz i nie dwa, a nawet nie trzy wracając ok 3-5 z imprez było tam zamknięte, dziady jedne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 09:29  
Cytuj
UWAGA UWAGA chciałabym ostrzec przed plastikowymi rzeczami w kebabie, wczoraj kupiłam tam kebab i w połowie jedzenia natknełam się na kawałek grubego plastikiku wielkosci ok 3 cm, strasznie mnie to przerazilo bo mogłam się tym udławić, dlatego nie polecam , chociaż kebab jest naprawdę dobry to można w nim spotkać różne niespodzianki, panie tam pracujące powinny uważać przy krojeniu surówek na odpadające rzeczy plastikowe

i własnie przez ten plastik skreślam ten kebab a był dobry, jednak wybieram życie niż pyszny kebab

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 10:13  
Cytuj
to ze jedzenie jest wzbogacone o plastki itd to troche przegiecie, poza tym kebeb wcale nie jest czynny 24h na dobe a ten ich dowóz to jedna wielka lipa, bo jak dzwoniłem by przywiezli kebaba to mi powiedziano ze osoba dostarca na rowerze i w ten rejon stalowej jest dla niej za daleko.
ps. najlepsze sa te dziewczyny które chodza i "zaprzyjazniają" sie z tymi egipcjanami. próbują ich poderwać ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 21:45  
Cytuj
jak dla mnie to sanepid powinien tam zaglądnąć jak nic good

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 Wrz 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2012r. 22:04  
Cytuj
plastik ? sam jestem ciekaw co to mogło byc... bo nie wydaje mi się zeby nie zauwazyły tego robiąc surówke.. a kupowałaś w dzien czy w nocy ? ;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 08:24  
Cytuj
Czy to jest ten sam wlasciciel co cleopatra w city parku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 08:37  
Cytuj
kupowalam wieczorem, ale jesli natknelo by sie na to dziecko to mogłoby się zadławić, juz nie mówiac co gorsza więcej, dlatego ostrzegam uważajcie jak bedziecie jedli, wszystko dobrze gryźcie zebyscie wyczuli jak wam sie trafi plastik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 14:23  
Cytuj
Jak wam w końcu nasrają do opakowania zamiast nakroić """mięsa""" to zrozumiecie czego w takich miejscach się nie powinno jadać. Jedząc takie rzeczy w takich budach sami siebie źle traktujemy.
Smacznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 Wrz 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 20:51  
Cytuj
jednak troche to dla mnie dziwne aby nie zauwazyli 3 cm. plastku w kanapce..
p.s a moze to taka antyreklama ? słyszałem ze maja otwierac w stw nowego kebaba więc pytam z ciekawosci..
I nie. to nie jest ten sam właściciel..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2012r. 21:11  
Cytuj
Ja też nie jestem właścicielem żadnej z tych bud.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 13:50  
Cytuj
Jako ciekawostka - właścicielem jest Egipcjanin umiech

Nowy kebab z tego co widziałem powstaje obok dawnego Da Grasso.

Miasto pizzeri i kebabów jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2012r. 15:54  
Cytuj
vielitz, i pożeraczy tego guf...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 07:35  
Cytuj
No coś w tym jest, bo powstało tego pełno i kolejne się pojawiają, więc jak widać idzie biznes.
Ale kiedyś w Emre na KEN były całkiem dobre, z baraniny podobno nawet umiech potem niestety poszło wszystko w dół z jakością, a tylko cena szła w górę :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 Wrz 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 15:39  
Cytuj
Z tego co słyszałem to od piątku do czwartku w kebabie KLEOPATRA jest duża promocja.
WSZYSTKO 50% taniej.
przygotujmy sie na duże kolejki ;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2012r. 18:25  
Cytuj
To czas na moje True Story.

Pracowałem przez pewien czas w Warszawie jako kierowca/dostawca różnych produktów gastronomicznych do, kebabów, pizzeri, fast-foodów itp.
w ofercie były sosy, przyprawy, frytki, surowe mięso do kekabów, maszyny do tworzenia kebabów, tortille, chleby tureckie, itp.

A propo mięsa do kebabów są tylko !!! 2 rodzaje

1. kurczak ( przez pracowników nazywany kurak )



2. wołowina ( przez pracowników nazywana baran, baranina )




Jak już zauważyliście NIE MA czegoś takiego jak baranina ! w tanich kebabach w Polsce ! kebab z baraniny był by baaardzo drogi z opowiadań kolegów po fachu to ok. 40 zł mały.

Wołowina 70/20 tzn. że 20% to mięso zmielone a 70% mięso w płatach układane w specjalny stożek . Nigdy nie było tam baraniny.
Widziałem jak prawdziwi Turkowe robią te wielkie stożki mięsa.
Mięso z firmy w któej pracowałem trafiało także do Stalowej Woli.



i teraz pytanie zgadnijcie ile kosztuje kebab bez ceny sprzedawcy
tzn. sam koszt produktów ( kiedawe kto będzie najbliżej smiech2


ktoś chce coś zapytać to w tym wątku albo na priv .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 07:23  
Cytuj
Wczoraj się szyld pojawił na tym nowym kebabie obok Da Grasso, nazywa sięęęęęęęęęęęę............
Kuchania Egipska !
Pomyślałem że fajna sprawa może być umiech ale na wycieraczce znalazłem ulotkę i to jest jednak kebabownia.
Ciekawe co kolega pisze "u góry" - tu w ulotce piszą że z baraniny, no ciekawe. Mam pod nosem więc pewnie i tak z ciekawości spróbuję, 11-12.10 będzie 50% zniżka, więc można z raz zaryzykować umiech
ps
szkoda że to jednak nie prawdziwa restauracja z takim "afrykańskim" jadłem umiech pewnie by się takie coś nie utrzymało u nas, ale szkoda jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 10:51  
Cytuj
nie mogę się patrzeć na te Wasze wpisy.

Pisze odrazu że nie jestem powiązany z nikim i niczym bo oczywiście takie tezy zaraz pewnie będą rzucane w moim kierunku.

Nie mogę patrzeć ile w was nienawiści, zazdrości i jeszcze nie wiadomo czego.

Wczoraj byłem w tym lokalu po raz kolejny, dowiedziałem się o promocji która ma być.

Mówię do miłej Pani że w internecie ludzie ostro sie na ich temat wypowiadają, ale stwierdziłem że jak usłyszą o promocji 50% to całymi chalajstrami będą stać w kolejkach po 2-3 godziny.


ŻENADA !

A jak był plastik rzeczywiście, to trzeba było pójść cwaniaro do sanepidu ! A nie użalać się o tym w internecie

Jedno z drugim tylko wiecznie narzeka. Nie dziwie się że w tym mieście jest jeden wielki CIEMNOGRÓD !

Nie pisze tego o wszystkich, ale o 99% wypowiadających się żmijek (inaczej się tego określić nie da), które robią z siebie wielkie gwiazdy, które "ponoć" jadły nie wiadomo gdzie i w jakich miastach..... i widziały już tyle !

Śmiech na sali !

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 10:59  
Cytuj

CYTAT
nie mogę się patrzeć na te Wasze wpisy.

Pisze odrazu że nie jestem powiązany z nikim i niczym bo oczywiście takie tezy zaraz pewnie będą rzucane w moim kierunku.

Nie mogę patrzeć ile w was nienawiści, zazdrości i jeszcze nie wiadomo czego.

Wczoraj byłem w tym lokalu po raz kolejny, dowiedziałem się o promocji która ma być.

Mówię do miłej Pani że w internecie ludzie ostro sie na ich temat wypowiadają, ale stwierdziłem że jak usłyszą o promocji 50% to całymi chalajstrami będą stać w kolejkach po 2-3 godziny.


ŻENADA !

A jak był plastik rzeczywiście, to trzeba było pójść cwaniaro do sanepidu ! A nie użalać się o tym w internecie

Jedno z drugim tylko wiecznie narzeka. Nie dziwie się że w tym mieście jest jeden wielki CIEMNOGRÓD !

Nie pisze tego o wszystkich, ale o 99% wypowiadających się żmijek (inaczej się tego określić nie da), które robią z siebie wielkie gwiazdy, które \"ponoć\" jadły nie wiadomo gdzie i w jakich miastach..... i widziały już tyle !

Śmiech na sali !

Pozdrawiam

A dzieje sie tak dlatego ze w necie kazdy jest anonimowy. Do takich ludzi pasuje najlepiej przyslowie: bohater w necie, ciota w swiecie.
Najzabawniejsze jest to ze jest tutaj wielu przeciwnikow fast- foodow, ale jakos malo takich kanjpek pada. Emre, turek na ul. wp niby takie niedobre, niby niezdrowe, ale jednak sie trzymaja jakos.
W Kleopatrze serwuja plastik? A czy nie pomyslal ktos ze przez przypadek ten plastkim mogl komus wpasc i nikt tego nie zauwazyl. Tam pracuja tylko ludzie kazdemu moze zdarzyc sie jakas wpadka. Nie myli sie tylko ten, kto nic nie robi.
Jak znalazlas ten platik to moglas tak jak przedmowca stwierdzil udac sie do sanepisu, albo nawet do nich pokazac im niespodzianke. Ale nie lepiej na SM na forum oczernic ich.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 11:42  
Cytuj
Dawno dawno temu jadłam bardzo dobrego kebaba na bialych domach w takiej budce. Ciekawe czy nadal jest taki dobry. Z tych innych kebabowni nie jadłam kebaba wiec w sumie nie mam porównania, ale tam mi bardzo smakował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2012r. 18:33  
Cytuj
adhd na rację, skoro znalazłaś w jedzeniu tak duży kawałek plastiku zwróciłaś uwagę sprzedającemu co znalazłaś?? poprosiłaś o zwrot pieniążków?? zgłosiłaś to do sanepidu?? bo jeśli nie to lepiej zamilcz i miej pretensje sama do siebie że takie cuda się w barach dzieją (o ile to prawda bo w internecie można być anonimowym i rzucać najróżniejsze oskarżenia) Wczasach telefonów z aparatem mogłaś zrobić fotkę i wrzucić żeby potwierdzić swoją historię. Można komuś narobić dużo problemów takimi głupimi historiami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 07:59  
Cytuj
Dla ciekawskich nowej "kebabowni" Kuchnia Egipska.
Wczoraj było otwarcie, ruch jak to zwykle bywa spory do samej nocy umiech
Kebab baranina - całkiem ok, grillowana pita/chlebek arabski całkiem fajnie smakował, ogólnie bez szaleństwa, ale sporo mięsa i dobre w smaku.
Po promocyjnej cenie to się opłacało dość, ale w normalnej cenie to już tak wesoło nie będize :/
Ogólnie wystruj na minus jak dla mnie, zero tej "eggipskości" co się spodziewałem, tylko muza z głośników arabska i tyle - no i koleś chyba Egipcjanin, ale mówi PL. Może jeszcze coś tam do wystroju dodadzą z czasem, bo na razie to tylko typowa kebabownia jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 14:01  
Cytuj
Dlaczego kupujecie kebaby z mrozonek ktore leza zamrozone przez pol roku,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2012r. 14:17  
Cytuj
O widzę, że kolega maniod reklamę "uprawia". Dziwię się, że ktoś chce być wiarygodny rejestrując się na forum po to, żeby naskrobać posta reklamowego, o czym wskazuje doświadczenie na forum :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »