NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Niedosmażone ziemniaki MOSiR,
Posty: 6
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 20:07  
Cytuj
Byłem w wczoraj (niedziela) na basienie odkrytym i bardzo się zawiodłem jakością sprzedawanych tam kręconych ziemniaków które najnormalniej były niedosmażone. Wczoraj ruch był duży, więc Panie żeby obsłużyć kolejkę niedosmażały ziemniaków czy to jest u nich norma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 20:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 20:28  
Cytuj
Proponuję nagłośnić temat. Powiadomić TVN, Uwagę, Jaworowiczową i ojca dyrektora.
Szok! Niedopieczone ziemniaczki! I co z tego powodu się stało? Rozwolnienia raczej nie było?mlotek

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 20:30  
Cytuj
bartomix - nie rozwodnienia nie było ale świadczy to o jakości usług i towaru sprzedawanego na naszym MOSiRze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
bartomix - nie rozwodnienia nie było ale świadczy to o jakości usług i towaru sprzedawanego na naszym MOSiRze...

A reklamacja była?Z tematu wynika,ża żale wylewane są na forum.placze

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 20:36  
Cytuj
Tak żale wylewane na forum co nie znaczy że nieprawdziwe poprostu fakt jest taki, że sprzedają niedosmażone zimeniaki i tyle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 20:40  
Cytuj
A ile ziemniaczki kosztowały?3zł? Proszę Cię,czego Ty oczekujesz w takiego typu miejscach? Jaka cena taka jakość.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Tak żale wylewane na forum co nie znaczy że nieprawdziwe poprostu fakt jest taki, że sprzedają niedosmażone zimeniaki i tyle...


A jak byś musiał stać te 10 minut dłużej żeby się dosmażyły to dzisiaj byś płakał, że długo stałeś. Popyt przewyższał podaż, jak sam zauważyłeś, więc żeby go zaspokoić i nie irytować klienta czasem oczekiwania, musiała ulec zmianie jakość produktu. Najrozsądniej było nie kupować wcale widząc całą sytuację, a teraz to możesz tylko zameldować koniowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 06:49  
Cytuj
Ostatnio antyreklama jest najlepszą formą wymuszenia poprawy jakości usług.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio antyreklama jest najlepszą formą wymuszenia poprawy jakości usług.


I właśnie o to mi chodzi, że następnym razem kiedy pójdę na basen zjem już dopieczone ziemniaki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 17:36  
Cytuj
Najlepiej zaproś tam wcześniej sanepid - ten zwykle zapowiada swoją wizytę, podnosząc na czas kontroli jakość usług w punkcie gastronomicznym. umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 19:44  
Cytuj
CYTAT


I właśnie o to mi chodzi, że następnym razem kiedy pójdę na basen zjem już dopieczone ziemniaki ;)


No to jak już tam pójdziesz to nie przyznawaj się, że to ty napisałeś tego posta.
Pamiętaj nie dyskutuje się a już na pewno nie kłóci się z kimś kto podaje ci jedzenie. umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej zaproś tam wcześniej sanepid - ten zwykle zapowiada swoją wizytę, podnosząc na czas kontroli jakość usług w punkcie gastronomicznym. umiech


Ty jak zwykle nie wiesz o czym piszesz. Wyobraź sobie, że jak prowadziłem sklep mięsny to kontrole miałem bez zapowiedzi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 20:44  
Cytuj
długa kolejka nie usprawiedliwia niedosmazonego jedzenia, a ze ktos naglosnil temat to dobrze. Nie wazne czy ziemniaki kosztowaly 2 czy 15 zl. Zawsze maja byc dobre. Nie wyrabiamy, nie sprzedajemy złego towaru. Nie umiemy?? nie obsługujemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 22:39  
Cytuj
Czy na tym basenie jest miejsce, gdzie można schować bezpiecznie portfel, jakieś szafki lub coś w tym stylu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 22:46  
Cytuj
Kapade, pytałeś o to w innym temacie. Rozkręcasz się, widzę.
Co ma "wartościowy" pugilares do niedosmażonego kartofla??

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:51  
Cytuj
Rowniez bylem na mosirze w niedziele, z dziewczyna. Przyznaje ze te ziemniaki byly niedosmazone;/ wieczorem dostalem silnych boli brzucha poczym wylądowalem w wc a moja dziewczyna dzis caly ranek zwijala sie z bolu. Wiec nie piszcie glupot i niesmiejcie sie ze inni tez sa zdenerwowani. Przychodzimy sie dobrze bawic na basen, cos kupic do jedzenia a nie po to zeby potem chorowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:57  
Cytuj
Lugoy, kolega wyżej Cię ostrzegał ale jednak kupiłeś te felerne pyry? Zgłosiliście to sprzedawczyniom/kucharkom? Powiedziałeś że są blee i że ostrzeżesz o tym innych i nie będzie dobrego utargu? Osobiście z reguły nie jadam nic w takich miejscach gotowanego. Wolę kanapki w domu przygotować niż kupować coś co jestem pewna, smakować dobrze nie będzie.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
Rowniez bylem na mosirze w niedziele, z dziewczyna. Przyznaje ze te ziemniaki byly niedosmazone;/ wieczorem dostalem silnych boli brzucha poczym wylądowalem w wc a moja dziewczyna dzis caly ranek zwijala sie z bolu. Wiec nie piszcie glupot i niesmiejcie sie ze inni tez sa zdenerwowani. Przychodzimy sie dobrze bawic na basen, cos kupic do jedzenia a nie po to zeby potem chorowac.


Może po prostu danie szefa kuchni to"niedopieczone pyry".
Nikt nikogo nie zmusza do ich kupowania.
Zawsze można sobie przynieść z domu swoje,takie jak się lubi.umiech
Rozłożyc kocyk,wyjąć talerzyki,do tego mielony i zsiadłe mleko...good
Jak za komuny.placze

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 07:37  
Cytuj
Jusek, do Twojego zestawu basenowego dołaczyłabym jajco na twardo i koniecznie pomidor, co by nie zapchało rułygood

Jeśli ktoś uważa, że żarło na basenie nie spełnia norm, nie nadaje się do jedzenia i ma się po nim za przeproszeniem "sroczkę", to dlaczego jeszcze nikt tego nie zgłosił gdzie trzeba?

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
Kapade, pytałeś o to w innym temacie. Rozkręcasz się, widzę.
Co ma \"wartościowy\" pugilares do niedosmażonego kartofla??


No na przykład mój portfel ma do niedosmażonych ziemniaków to, że chciałabym być może je kupić na tym basenie i potrzebny mi do tego portfel z kasą. Taki związek może być?

A jeśli chodzi o to, że pytam też w innym temacie to jak widzisz Lament, każdy pisze że był, że jadł czy nie jadł, a trudno mu odpisać czy trzymał dokumenty przy sobie czy miał możliwość schowania do jakiejś szafki na basenie czy w tym czy w innym temacie. Co to za forum skoro jeden zlewa drugiego zamiast pomóc.
Mam w takim razie założyc nowy wątek i zaśmiecać forum? Wtedy ktoś z będących na basenie mi łaskawie opdowie. Tak lub nie? Czy znowu ktoś mi napisze, że pytałam już o to w innych wątkach, a odpowiedzi jak nie było tak nie będzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Ty jak zwykle nie wiesz o czym piszesz. Wyobraź sobie, że jak prowadziłem sklep mięsny to kontrole miałem bez zapowiedzi.


Skoro już andriejka koniecznie chcesz ten temat zasmrodzić wpisami nie na temat....
Musiałeś mieć naprawdę syfiasty ten sklep skoro miałeś niezapowiedziane kontrole sanepidu – może to ten na K.E.N. ????? goodgoodgood - gdzie teraz jest kebab – smród zepsutego mięsa w tym sklepie był porażający. Cywilizowane sklepy ze stoiskami mięsnymi, nie tylko mają zapowiadane kontrole sanepidu – więcej – same je zamawiają. Znam taki – w którym kontrole zamawiane odbywają się co drugi dzień. Po to, by klienci mieli pewność co do sposobu przechowywania i jakosci mięsa. Jak widać ty swój kiosk z mięsem prowadziłeś na średniowiecznych zasadach. Jakie to do ciebie pasujące spamerze.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »