NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Szukam suczki dla psa, Kiler - ratlerek
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 01:01  
Cytuj
Mam już 4 lata i dalej jestem samotnym psim mężczyzną. Kupa ze mnie psa! 3 kg żywej wagi, fryzura czarna, podpalana, klata jak u pirata, a dziewczyny jak nie było tak nie ma. Cóż tak to jest jak się mieszka na Ozecie neutralny Może tutaj znajdę swoją drugą połowę, na dobre i na złe zapytanie

//moderowano// zubrstw - nabijanie postów, zły dział
//moderowano
na prośbę autora przywróciłem
- SM

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 01:01  
Cytuj

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 01:38  
Cytuj
Życzę powodzenia umiech
Chyba będzie ciężko.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
Mam już 4 lata i dalej jestem samotnym psim mężczyzną. Kupa ze mnie .....

Z takim imieniem, to Ci życzę powodzenia. Ja odpadam, jestem żonaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Ja odpadam, jestem żonaty.
A to Ty też jesteś psem?? Czy tylko oferowałeś takie usługi, będąc jeszcze kawalerem? Chyba nie do końca zrozumiałeś temat mlotek

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
A to Ty też jesteś psem?? Czy tylko oferowałeś takie usługi, będąc jeszcze kawalerem? Chyba nie do końca zrozumiałeś temat mlotek

Doskonale go zrozumiałem, widać Ty nie zrozumiałaś żartu. Odpowiadając na Twoje pytanie, czy "też" jestem psem, muszę Cię rozczarować, ale mam powody sądzić, że autor wątku psem nie jest. Wnioskuję ze stylistyki wypowiedzi. Widać, nie każdy się połapał w temacie. Pozdrawiam potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Życzę powodzenia umiech
Chyba będzie ciężko.


placze

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam już 4 lata i dalej jestem samotnym psim mężczyzną. Kupa ze mnie .....

Z takim imieniem, to Ci życzę powodzenia. Ja odpadam, jestem żonaty.


good

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A to Ty też jesteś psem?? Czy tylko oferowałeś takie usługi, będąc jeszcze kawalerem? Chyba nie do końca zrozumiałeś temat mlotek

Doskonale go zrozumiałem, widać Ty nie zrozumiałaś żartu. Odpowiadając na Twoje pytanie, czy \"też\" jestem psem, muszę Cię rozczarować, ale mam powody sądzić, że autor wątku psem nie jest. Wnioskuję ze stylistyki wypowiedzi. Widać, nie każdy się połapał w temacie. Pozdrawiam potluczony


Raczej nie, chociaż.... czasem zdarza mi się warczeć na męża uśmiech

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 22:50  
Cytuj
A tak na marginesie to jak tutaj dodać zdjęcie Kilera?

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 23:45  
Cytuj
CYTAT
Mam już 4 lata i dalej jestem samotnym psim mężczyzną. Kupa ze mnie psa! 3 kg żywej wagi, fryzura czarna, podpalana, klata jak u pirata, a dziewczyny jak nie było tak nie ma. Cóż tak to jest jak się mieszka na Ozecie neutralny Może tutaj znajdę swoją drugą połowę, na dobre i na złe zapytanie

teraz taJagoda, niestety musiałam założyć ponownie konto, bo tamto coś nie działało umiech Ogłoszenie dalej aktualne! Szukam ,,dziewczyny" dla mojego ,,psiego chłopaka" smiech2

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 08:08  
Cytuj
CYTAT
teraz taJagoda, niestety musiałam założyć ponownie konto, bo tamto coś nie działało umiech Ogłoszenie dalej aktualne! Szukam ,,dziewczyny\" dla mojego ,,psiego chłopaka\" smiech2



Jeśli Kiler ma metryke to może Ci pomogę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
teraz taJagoda, niestety musiałam założyć ponownie konto, bo tamto coś nie działało umiech Ogłoszenie dalej aktualne! Szukam ,,dziewczyny\\\" dla mojego ,,psiego chłopaka\\\" smiech2



Jeśli Kiler ma metryke to może Ci pomogę.


Niestety nie posiada neutralny

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:07  
Cytuj
CYTAT


Niestety nie posiada neutralny



Więc zamiast suczki proponuje kastracje. Kiler nie przyczyni się do zapychania schroniska a Tobie odpadną kłopoty z Kilerem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:52  
Cytuj
[cytat
Więc zamiast suczki proponuje kastracje. Kiler nie przyczyni się do zapychania schroniska a Tobie odpadną kłopoty z Kilerem.[/cytat]


Facet "facetowi" proponuje taki los?sciana
Sam sobie najpierw skróć o kilka centymetrów a potem proponuj los eunucha biednemu psiakowi.mlotek
PS.Ten wpis o poszukiwaniu "panny"pachnie mi sutenerstwem....chytry

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:54  
Cytuj
Więc zamiast suczki proponuje kastracje. Kiler nie przyczyni się do zapychania schroniska a Tobie odpadną kłopoty z Kilerem.[/cytat]

Przenosząc to na rodzaj ludzki to według Ciebie tylko prezesi i dyrektorzy mogą mieć dzieci? Kiler ma należytą opiekę i po to założyłam ten temat, żeby nie było to rozmnażanie bez kontroli - na tyle rozumu jeszcze mam ok

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:54  
Cytuj
szukam suczki dla psa.... ehem a moze ty potrzbujesz ostrej..... ? co?? a nie twoj pies

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:56  
Cytuj
CYTAT
[cytat
Więc zamiast suczki proponuje kastracje. Kiler nie przyczyni się do zapychania schroniska a Tobie odpadną kłopoty z Kilerem.



Facet \"facetowi\" proponuje taki los?sciana
Sam sobie najpierw skróć o kilka centymetrów a potem proponuj los eunucha biednemu psiakowi.mlotek
PS.Ten wpis o poszukiwaniu \"panny\"pachnie mi sutenerstwem....chytry[/cytat]

Nie przesadzaj wykrzyknik Nie wiem jak dodać zdjęcie Kilera i w tym problem ok
Po prostu mam takie poczucie humoru, może dla niektórych niezrozumiałe jezyk

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:59  
Cytuj
CYTAT


Facet \"facetowi\" proponuje taki los?sciana
Sam sobie najpierw skróć o kilka centymetrów a potem proponuj los eunucha biednemu psiakowi.mlotek
PS.Ten wpis o poszukiwaniu \"panny\"pachnie mi sutenerstwem....chytry


Sam sobie to nietoperz na Bali, Bali to taka wyspa a nietoperz...zresztą Jusku zawsze możesz smyrnąć Kilera jak Ci szkoda klejnotów bez rodowodu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2012r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
szukam suczki dla psa.... ehem a moze ty potrzbujesz ostrej..... ? co?? a nie twoj pies


Gościu nie przesadzaj ok

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 00:15  
Cytuj
CYTAT

Przenosząc to na rodzaj ludzki to według Ciebie tylko prezesi i dyrektorzy mogą mieć dzieci? Kiler ma należytą opiekę i po to założyłam ten temat, żeby nie było to rozmnażanie bez kontroli - na tyle rozumu jeszcze mam ok


Problem jest innej natury. Jak by szczeniak Huskiego kosztował 2000 tyś. zł to zdecydowana mniejszość traktowała by je jako chwilowa uciecha dla dziecka, do zabawy.

Niby rasowe psy w okazyjnej cenie przyczyniają się do chwilowej mody, mody która szybko przemija i pozostaje balastem. Taniego balastu mozna łatwo się pozbyć.

Tyczy się do Malamutów, Huskich, Labradorów, Ratlerków itp.

Napisałaś "żeby nie było to rozmnażanie bez kontroli" więc skoro Kiler nie ma "kwitów" to nie wiesz jakie choroby dziedziczy.

Zapewne Kiler ma należytą opieke ale czy jego potomstwo będzie taką miało ?

Nie przyczyniaj się do powiekszania grupy pseudohodowców

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 00:32  
Cytuj
Napisałaś \"żeby nie było to rozmnażanie bez kontroli\" więc skoro Kiler nie ma \"kwitów\" to nie wiesz jakie choroby dziedziczy.

Nie przyczyniaj się do powiekszania grupy pseudohodowców[/cytat]

Ok, w porządku! Być może widzę to inaczej. Traktujemy naszego psa jak członka rodziny i znów przenoszę tłumaczenie na rodzaj ludzki. Gdybyś wiedział, że za kilkanaście lat zachorujesz na genetyczną chorobę spłodziłbyś dzieci? Ja nie wiedziałam, mam chorego syna i nie zamierzam go ani ,,usypiać" ani ,,wyrzucać z domu". Być może przyczynię się do powiększenia grupy ,,pseudohodowców"?

Co do Kilera to pewnie przyczyniam się do powiekszania grupy pseudohodowców! - tu się z Tobą zgadzam, ale nie wiem czy zdołasz mnie przekonać, że moja decyzja jest niewłaściwa?

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2012r. 00:59  
Cytuj
CYTAT
Co do Kilera to pewnie przyczyniam się do powiekszania grupy pseudohodowców! - tu się z Tobą zgadzam, ale nie wiem czy zdołasz mnie przekonać, że moja decyzja jest niewłaściwa?


Jeśli chcesz sie przekonać to proponuje wizyte w schronisku, w boksie z małymi psami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 8 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2012r. 22:24  
Cytuj
Nie potrafię dodać zdjęcia, ale tu można zobaczyć mojego pupilka umiech
http://www.wiado(...)662.html uśmiech

Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję lub niską samoocenę, najpierw upewnij się, czy nie otaczają Cię IDIOCI...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 10:00  
Cytuj
Tak wogóle to jak cel masz w tym wszystkim ? Gdy by to była suka i szukała byś psa , no to wiadomo - szczenieta.

Chodzi o to by Kiler "coś" zaliczył ? umiech


Zaciekawiło mnie jedno zdanie z Twojego art :

"Rozłożyste drzewa jaśminu maskują wszystko, co pies pozostawi"

Tzn. że nie sprzątasz po swoim Kilerze ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2012r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Mam już 4 lata i dalej jestem samotnym psim mężczyzną. Kupa ze mnie psa! 3 kg żywej wagi, fryzura czarna, podpalana, klata jak u pirata, a dziewczyny jak nie było tak nie ma. Cóż tak to jest jak się mieszka na Ozecie neutralny Może tutaj znajdę swoją drugą połowę, na dobre i na złe zapytanie



moze jednak pozwol mu samemu wybrac, ewentualnie mu w tym potowarzysz...

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »