NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
opinia o wózku vector fx firmy edrema,
Posty: 2
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:26  
Cytuj
Witam! Zastanawiam się nad kupnem wózka vector fx firmy Edrema, który można kupić w niewielu miejscach, ale jest w jednym ze sklepów w Stalowej Woli. Proszę o opinie na jego temat, jak się spisuje, bo że wygląda ładnie to wiem. POzdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:43  
Cytuj
Ja dam tylko radę cenową. porównaj ceny w Stalowej i Allegro.
Wybrałem z żonką wózek w Stalowej 1600 plus minus 100, a na allegro 1250. Z tym że na Allegro większy wybór kolorów - wózek dotarł po 48 godzinach od wpłąty i stoi i czeka. zaoszczędzone 350zł można wydać na inne rzeczy dla malucha. Porównaj ceny.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:47  
Cytuj
Mój Dzidziuś jest właśnie posiadaczem takowego wózka a Ja bardzo sobie go chwle.Wózek jest na pasach przez co leciutko można go kołysać na wszystkie strony a nie jak te na amorach-ciężkie i sztywne.Jak dla mnie duży plus dla tych wóżków ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:54  
Cytuj
dla mnie to jest jakaś firma krzak, w internecie ciężko znaleźć jakąkolwiek opinię (mnie się nie udało, ale też nie wgłębiałam się za bardzo) i nie kupiła bym takiego wózka dla własnego dziecka. wolę dołożyć i kupić porządny wózek dobrej firmy (ewentualnie używany w tej cenie) i mieć pewność, że kółka nie będą mi odpadać na drodze, nie złamie się w pół, nie będą wystawać żadne śrubki i inne niebezpieczne elementy i generalnie będzie się nim dało pojeździć dłużej niż sezon.

ps. nie wiem, w którym sklepie te wózki widziałaś, ale jeden ze stalowowolskich sklepów (z okulickiego) wystawia je na allegro w bardzo korzystnej cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 21:33  
Cytuj
Niestety ja mam taki wózek - kupiliśmy bo wydawało się że będzie dobry pod każdym względem (funkcjonalność, wygląd i cena. Jest wytrzymały, ale za to bardzo ciężki i przede wszytskim bardzo mały (tzn. gondola i spacerówka) w gondoli dziecko mieściło się ledwie 3 miesiące, a w spacerówce do 8 m-cy, ale było bardzo ciasno - szczególnie w zimie. W spacerówce jest bardzo nisko umocowana budka i nie da sie jej wyregulować siedzacemu dziecku od 8 m-cy dotykała do główki. Reszta była ok, ale i tak jeśli miałabym kupić jeszcze raz wózek to na pewno inny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 23:04  
Cytuj
Potwierdzam wózek ten jest ciężki, co utrudnia życie zwłaszcza osobom które mieszkają w bloku. Mnie wniesienie samego wózka na pietro sprawiało duzo problemow. W mieszkaniu natomiast wózek sie sprawdził, dzieki temu ze jest na pasach, przez pierwsze miesiace służył do usypiana dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 23:46  
Cytuj
maniac, pierwsze już napisałam wyżej, a drugie zamierzałam właśnie napisać.

pamiętam, że kiedyś były kołyski, nie raz sama się obujałam dziecko sąsiadów jak głupia. kto tak teraz robi? chyba mamy, które niczym innym oprócz dziecka się nie zajmują ... dlatego wózki na paskach też uważam za przeżytek.

co do firm krzaków - ja wychodzę z założenia, że co tanie to drogie. i jeszcze na tym źle nie wyszłam. za to na skuszeniu się na coś taniego firmy no name i owszem. wyższa cena = wyższa jakość. bardzo wysoka cena = marka + jakość.

w opisie aukcji allegro jest napisane, że to wózek renomowanej polskiej firmy. szkoda tylko, że ta renomowana firma nie ma nawet swojej strony internetowej ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 13:58  
Cytuj
Dzięki za Wasze odpowiedzi. Wiem że na allegro jest taniej, ale właśnie bałam się kupić wózek o którym nie ma żadnej opinii. Widziałam go i mi się bardzo podobał, ale nie wiem ile wytrzyma. Kasieks a Ty jak długo masz ten wózek?? Też masz taką negatywną opinię o wielkości gondolki i spacerówki??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2014r. 18:19  
Cytuj
chyba nie rozmawiacie o tych samych wózkach... jakie paski!!! grube sprężyny!!! Wózek jest cudowny w kazdym calu. moje dziecko przejezdzilo w nim caly rok i jakbym mmiala kupic drugi wózek to kupilabym taki sam!!!! zero negatywów pod adresem wykonania, funkcjonalnosci i estetycznosci!!! same plusy!!! lekki, sprawny wielki( bo moje dziecko w gondoli przejezdzilo majac 7 miesiecy ze wzrostem 74 cm) i wytrzymaly!!! na pewno [polecam!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 22 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2014r. 08:14  
Cytuj
dziewczyno nigdy w życiu nie kupuj, koleżanka przemęczyła rok a później nie mogła go sprzedać. Po pierwsze mówiła coś właśnie o gondolce że mała, ogólnie wózek mega ciężki na 1 piętro sama go nie wniesiesz, po drugie podnóżek w spacerówce się zepsuł i "wisiał" nie dało się go podnieść. Szukaj coś lżejszego na aluminiowej ramie i bardziej zwrotnego. Ale koniecznie szukasz na paskach??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »