NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
zapiekanki, gyros itp , wasze opinie?
Posty: 11
Dołączył: 13 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 09:52  
Cytuj
Gdzie sprzedają najlepsze? probowalam w tych przyczepkach ale tam hmm chyba nie maja swieze bo przeciez tam niema biezacej wody, widzialam jak w butelkach nosza, no i sprzedaja gyrosa a nie widzialam zeby mieli ten ruszt do kebabow co sie kreci wiec wszytsko mrozone. probowalam tez zapiekanki w tym barze nowo otwartym gdzie sprzedaja lody na hali- ale byly strasznie suche. a wy gdzie polecacie?? uwaielbiam zapiekanki, itp szkoda ze u ans niema np kfc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 09:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 10:10  
Cytuj
Sprobuj zapiekanek w Resecie ,ale wedlug mnie najlepsze sa te z budki czerwonej na rynku pod wiaduktem umiech

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 10:23  
Cytuj
Z czerwonej budy są Świetne umiech) jeżeli mówimy o rynku, ale polecam ci zapiekanke w klubie DVD, troche droga ale jest najlepsza w całej stalowej, jak znajdziesz gdziekolwiek lepsza to daj znac. Tylko długo sie czeka ale sie tym niezrażaj umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 10:30  
Cytuj
Bar Zatorze! Spokojnie, w zaciszu i smacznie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 10:35  
Cytuj
W dvd sa rzeczywiscie dobre, w czerwonej budce nie probowalam ale w budkach boje sie kupowac chocby z tego wzgledu ze niewiem czy oni myja te warzywa, no i wiekszosc rzeczy maja mrozonych wole swieze. W resecie zamawialam pizze i nie bardzo mi podeszla byc moze zapiekanki sa dobre nie probowalam. Dobre i swieze maja tez w barze rodzinka na hali tylko ze wlasnie czasem trzeba czekac bo sa z pieca, czesto brakuje gyrosa bo zawsze schodzi im szybko. Probowalam tez w quatro z kurczakiem ale najlepsze sa tradycyjne zwykle z pieczarkami i szczypiorkiem. Pychaaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 10:36  
Cytuj
O baru zatorze nie slyszalam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 10:45  
Cytuj
O,,barze zatorze,, chyba sie pisze, ale mniejsza o to. Ja polecam bar rodzinka, z pieca zawsze swieze, gyrosa daja duzo a zapiekanki pyszna, zgadzm sie ze w dvd tez sa pyszne i ze sie dlugo czeka, a w quatro mi nie przypadly do gustu, w przyczepkach wszystko mrozone nie maja warunkow na swieze rzeczy, w kfc jest pycha tylko maly minus ze w rzeszowie najblizej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 11:32  
Cytuj
Nie zgadzam sie ze w budkach maja wszystko mrozone.Owszem w niektorych tak robią i je omijam szerokim lukiem bo sa poprostu niedobre.Ale w tej czerwonej sa pyyychaa,swieze pieczarki,warzywa i chrupiaca bagietka.Nawet glupi ketchup czy majonez jest lepszy od tych co podaja w innych budkach.Kolezanka tam kiedys robila i wiem co mowie a po drugie zawsze jest tam najwiecej ludzi jezyk

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 11:51  
Cytuj
Quattro ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 12:58  
Cytuj
Nie chcę być złośliwy! Ludzie, czy wy nie macie takiego pomieszczenia jak kuchnia?
Z tych bud na targowicy to bym psu jeść nie dał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 13:05  
Cytuj
Bar na stacji "Bliska" w Agatówce, zapiekanaka "Kebab" w cenie 5 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2012r. 16:10  
Cytuj
Ostatnio jadam takowe w Biesiadowie koło hali. Cena 5-6zł w zależności od składników za 35cm. Bułka dość spora, składników nie żaułją no i świetne gęste sosy. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 09:34  
Cytuj
Najlepsze zapiekanki są w Smakusiu w Nisku obok stacji Bliska. Pychaaaaaa !! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:23  
Cytuj
Noo zajebiste są w DVD . Zawsze jadłam tą "Stalówkę" z kurczaczkiem była itp . Zajebiozacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Bar Zatorze! Spokojnie, w zaciszu i smacznie umiech

hahaha a co tam takiego smacznego jest ?smiech2

Odmrazana pizza z biedronki ? Czy odmrazana zapiekanka takze z biedronki ?? Ludzi tam jest w ciagu tygodnia max 5 smiech2 bo piwa mozna sie napic smiech2 Cicho ?smiech2 Bar jest przy torach i ruchliwej ulicy.
BAR ZATORZE smiech2smiech2smiech2smiech2 buahahahahaah

Zapiekanki najlepsze sa domowe ! Kawalek mini bagietki, pieczarki, szynka badz kurczak troche papryki i posypac serem !!! Zadne micyje...

Hamburgery i cheeseburgery najlepsze w Quattro jezyk Nigdzie nie ma takich doubli w Stalowej.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 09:20  
Cytuj
Ktoś wie kto jest właścicielem tej czerwonej budki? Wie ktoś jak nazywa sie ta dziewczyna co tam sprzedaje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
Ktoś wie kto jest właścicielem tej czerwonej budki? Wie ktoś jak nazywa sie ta dziewczyna co tam sprzedaje?

Kup zapiekankę to znajdziesz odpowiedź na swoje pytania smiech2 Dostaniesz paragon, na którym będzie nazwisko właściciela, a jak już będziesz czekał na zapiekankę to utnij sobie miłą pogawędkę z dziewczyną i niewykluczone, że dowiesz się jak się nazywa ;)

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 20:41  
Cytuj
na przeciw ronda na hali targowej dobre nawet nie z mikrofali tylko piecyka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2014r. 21:12  
Cytuj
Według mnie najsmaczniejsze są nieopodal "Bliskiej" w Nisku.
Kiedyś bardzo dobre były w Planecie.
Dobre jadłem też w DVD

Zajebiste były w Nisku na plantach obok banku PKO.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2014r. 21:08  
Cytuj
Najlepsze zapiekanki jakie jadłam są w Zielonej Budce, koło torów, w lasku. Niebo w gębie good

Wodę mają, warzywa są zawsze świeże i czyściutkie! POLECAM ! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2014r. 11:26  
Cytuj
Dla mnie najlepsze zapiekanki robią Panie w Resco (czy Resko) obok Rzemieślnika.

Mmm...ale bym teraz taką zjadła good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2014r. 19:19  
Cytuj
Zgadzam się w 100% . Zapiekanki w Resko są odlotowe i zawsze świeże. Od lat tam kupujemy i nie możemy narzekać. I z tego co tam panie mówią to właściciel wszystko sam robi typu kotlety , pierogi itp. Pozdrawiam pana właściciela co tak dba o klientów. Aby było takich jak on jak najwięcej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 14:26  
Cytuj
zielona budka na hali targowej 100% satysfakcji ze smaku ;-)

syanley
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2014r. 16:47  
Cytuj
Kiedyś bardzo smakowały mi w Quatro i Dvd, ale dawno nie jadlam wiec nie wiem jak teraz, ale po wypowiedziach wyżej widze że nadal smaczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2014r. 19:06  
Cytuj
Najlepsze w dvd!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »