NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ginekolog?który?,
~~*~~*
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:33  
Cytuj
szukam dobrego lekarza ginekologa?moze być prywatna praktyka,może jakieś namiary od razu.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~*~~*
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 18:39  
Cytuj
nie rozumiem po co zabierają głos ludzie,którzy nie mają do powiedzenia nic sensownego,to że temat już był na forumnie oznacza,że tym razem nie pojawią się istotne informacje-wszystko się aktualizuje....dziękuję Paniom za poważne głosy,szczególnie za informacje o dr Adamczyku i dr Zajączkowskim.....a czy ktos wie coś na temat dr Micała i dr Świercza

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
nie rozumiem po co zabierają głos ludzie,którzy nie mają do powiedzenia nic sensownego,to że temat już był na forumnie oznacza,że tym razem nie pojawią się istotne informacje-wszystko się aktualizuje....dziękuję Paniom za poważne głosy,szczególnie za informacje o dr Adamczyku i dr Zajączkowskim.....a czy ktos wie coś na temat dr Micała i dr Świercza


Świercza nie polecam to za obszerne aby wywlekac na forum naprawde nie polecam takie jest Moje zdanie...kolezanka wyzej super ujeła cieżko o dobrego ginekologa doktorem Zymrózem kieruje rutyna ma duze doswiadczenie ale w szczególnych diagnozach naprawde nalezy byc pod fachowa opieką tu w Stalowej Woli nie ma doskonałych specjalistów szczególnie gdy problem jest skomplikowany ...Adamczyka polecam ale pozostałych niestety nie ocenie...

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
nie rozumiem po co zabierają głos ludzie,którzy nie mają do powiedzenia nic sensownego,to że temat już był na forumnie oznacza,że tym razem nie pojawią się istotne informacje-wszystko się aktualizuje....dziękuję Paniom za poważne głosy,szczególnie za informacje o dr Adamczyku i dr Zajączkowskim.....a czy ktos wie coś na temat dr Micała i dr Świercza


Świercza nie polecam to za obszerne aby wywlekac na forum naprawde nie polecam takie jest Moje zdanie...kolezanka wyzej super ujeła cieżko o dobrego ginekologa doktorem Zymrózem kieruje rutyna ma duze doswiadczenie ale w szczególnych diagnozach naprawde nalezy byc pod fachowa opieką tu w Stalowej Woli nie ma doskonałych specjalistów szczególnie gdy problem jest skomplikowany ...Adamczyka polecam ale pozostałych niestety nie ocenie...

 
 
 
 
~~wally
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 18:48  
Cytuj
Aniu przykro mi, że tak zostałaś potraktowana.
Prowadził moją ciążę i wszystko było ok.
Moja mama miała raka, a teraz też już wszystko jest ok.
Każdy ma inne doświadczenia. Dla mnie póki co jest w porządku. Dlatego napisałam, że jest ok.

 
 
 
 
~~Ewusia
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 23:16  
Cytuj
Pani Lorkowska na poniatowskiego 80

 
 
 
 
~~ja50
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
próbowałam,ale nic nie znalazłam


to naucz się szukać,bo temat był już kilka razy


A ty naucz sie troche kultury albo nie pisz na ten temat.

 
 
 
 
~~1233
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
A tak w ogóle to ginekologami powinny być tylko kobiety, bo wcale mi się nie podoba jak jakiś obcy facet grzebie mojej żonie w ... chytry
w słodziutkim ciasteczku z dziureczka...

 
 
 
 
~~dojrzala
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
TYLKO NIE ZENEK ZYMRÓZ...OJ PORAŻKA TOTALNA...NIE WIEM JAK MOŻNA DO NIEGO CHODZIĆ PRZECIEŻ TO DEB...DOKOŃCZCIE SOBIE SAME!!!

Mała masz racje Zenek to zbok kawal swini wklada te swoje łapska w pachnace muszelki...

 
 
 
 
~~mulan
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 14:14  
Cytuj
Polecam DR. Flisa. Przyjmuje w przychodni w rozwadowie. Dobry ginekolog. .chodze do niego juz 7 lat i jeszcze sie na nim nie przejechalam jak na innych. Tel do poradni " K " to 015 642 71 76.Prywatnie tez przyjmuje nie duzo bierze.good

 
 
 
 
~~niżanka
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 21:13  
Cytuj
Doktor Flis przyjmuje też we "wsi" Nisko w starej przychodni, w pon.wt.i piątki. Dr Polski przyjmuje tylko 6 pacjentek. a dr Flis musi resztę tj. ok.16 kobiet i często zarywa czas, ale przyjmie wszystkie.

 
 
 
 
~~MAG
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 09:02  
Cytuj
CYTAT
nie rozumiem po co zabierają głos ludzie,którzy nie mają do powiedzenia nic sensownego,to że temat już był na forumnie oznacza,że tym razem nie pojawią się istotne informacje-wszystko się aktualizuje....dziękuję Paniom za poważne głosy,szczególnie za informacje o dr Adamczyku i dr Zajączkowskim.....a czy ktos wie coś na temat dr Micała i dr Świercza


Świercza nie polecam!!!Fakt że wszystko było w porządku a ciąża książkowa ale na porodówce udawał że mnie nie zna nawet nie zapytał jak się po porodzie czuję. Z pewnością jakbym chodziła prywatnie inaczej by było. Polecam Zenka Zymróza zajął się mną na porodówce jakbym była jego pacjentką a gość mnie wogóle nie znał. Może oryginalny jest a Panie które do niego chodzą wiedzą o co chodzi ale ja mam o nim bardzo dobrą opinie!

 
 
 
 
~~gaga
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 14:11  
Cytuj
a ja polecam doktora zemana bylam u niego kilka razy a pozniej zmienilam na swiercza i mimo ze chodzilam do niego prywatnie to po porodzie nawet nie przyszedl spytac jak sie czuje

 
 
 
 
~~bluzeczka
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 14:19  
Cytuj
ja polecałabym dr.Micała prowadził mi ciąże jest super w tej chwili tez chodze do niego fakt że jest spóżnialski ale dla mnie nie ma lepszego lekarza odradzałabym dr.POlski o ile można napisać doktor okropny facet raz byłam u niego ale w życiu już nie pójde nic delikatnośći słyszałam że fajny jest ale jak chodzi sie do niego prywatnie

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 01:22  
Cytuj
Witam. Mam takie pytanie, który z ginekologów stalowowolskiego szpitala najczęściej (co za tym idzie pewnie najlepiej) wykonuje zabieg laparoskopowego usunięcia torbieli jajnika?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 10:06  
Cytuj
Zajączkowski. robi również laparoskopię w Profamilii, jest w tym bardzo dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 10:53  
Cytuj
Ja też polacam dr Zajączkowskiego prowadził moje dwie ciąże w pierszą zaszłam dzięki leczeniu jakie zastosował (miałam PCO)jak leżałam na ginekologii zawsze się zainteresował porozmawiał. zaznaczam że nie zawsze chodziłam na wizyty do gabinetu prywatnego, czesto też do przychodni w szpitalu. wg mnie konkretny miły kompetentny wyjaśniał jak coś pytałam. i ważne to chyba by mieć lekarza który pracuje w szpitalu zawsze to już ktoś Cię zna nie jest się anonimowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 18 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
ja polecałabym dr.Micała prowadził mi ciąże jest super w tej chwili tez chodze do niego fakt że jest spóżnialski ale dla mnie nie ma lepszego lekarza odradzałabym dr.POlski o ile można napisać doktor okropny facet raz byłam u niego ale w życiu już nie pójde nic delikatnośći słyszałam że fajny jest ale jak chodzi sie do niego prywatnie


Witam
Ja też z całą odpowiedzialnością polecam dr Micała, to bardzo kompetentny lekarz, a przy tym bardzo miły zawsze ma czas dla pacjentki,można z Nim porozmawiać o każdej problemie i każdej sprawie. Obecnie prowadzi moją ciąże a jego pacjentką jestem od 9 lat. Nie polecam dr Adamczyka,na szczęście szybko zmieniłam lekarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 13:06  
Cytuj
Także polecam Micała, byłam dość skomplikowanym przypadkiem, a dr Micał zajał się mną bardzo fachowo i nie mogę mu nic zarzucić, bardzo sympatyczny lekarz, moim zdaniem zawsze ma czas, nawet telefonicznie zeby cos dopytac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 18:06  
Cytuj
CYTAT
Zajączkowski. robi również laparoskopię w Profamilii, jest w tym bardzo dobry.



okokok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 18 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 22:18  
Cytuj
Najlepszy lekarz to dr. Micał, same zalety...
Bardzo dobra jest dr. Drabik ktora przyjmuje w ambulatorium.
Zenek jest dobry, ale zalezy jak kto lubi jego (czasem) chamskie zarty.
Odradzam natomiast Lorkowska, jest bezczelna i na pytania odpowida na "odwal sie" (pomimo iz bylam u niej prywatnie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2013r. 14:36  
Cytuj
A kogo polecacie dla nastolatki ?
To musi być kobieta-ginekolog...../oprócz dr Lorkowskiej/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 18 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2013r. 17:20  
Cytuj
Dr. Drabik (kobieta) jest bardzo dobra. Przyjmuje w ambulatorium pod huta. Sympatyczna, miła. Nastolatka napewno bedzie czuc sie dobrze na wizycie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 21:31  
Cytuj
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2013r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
nie rozumiem po co zabierają głos ludzie,którzy nie mają do powiedzenia nic sensownego,to że temat już był na forumnie oznacza,że tym razem nie pojawią się istotne informacje-wszystko się aktualizuje....dziękuję Paniom za poważne głosy,szczególnie za informacje o dr Adamczyku i dr Zajączkowskim.....a czy ktos wie coś na temat dr Micała i dr Świercza


dr miacal chodzila do niego- czesto go niebylo, dlugo sie czeka w kolejce, na usg sie chodzi na edukacje- tez dlugo sie czeka. ale ma podejscie ejst sympatyczny nie odstrasza itd zawsze usmiechniety cos pozartuje ukloni sie i spyta jak sie czujesz- w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »