NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Cena sterylizacji kotki, ...czyli kiedy moje małe daje się we znaki.
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 19:52  
Cytuj
Jakie są ceny sterylizacji kotki w okolicy? No i który gabinet polecacie?
Zaadoptowałam dziką kicię, ale jej wrzasków mam już dość. ;)

No i czy ktoś coś wie o darmowych sterylizacjach kotek przygarniętych z ulicy? Niektóre miasta tak mają, czy Stalowa Wola (Nisko/okoliczne wsie) też?

Będę wdzięczna za odpowiedzi rzeczowe i na temat. ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 19:52  
Cytuj

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2012r. 23:42  
Cytuj
Też myślałam, że czegoś takiego jej nie zrobię, ale ma ruję co kilka dni na prawie dwa tygodnie, przez ten czas drze się niemiłosiernie i już wytrzymać nie mogę, a na małe kotki nie mogę sobie pozwolić.
Na podanej stronie nie mogę znaleźć cennika, jest tam w ogóle?

Drogo? Tu, w Lublinie sterylizacja kosztuje w granicach 120-250zł...

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 08:14  
Cytuj
tu jest podobnie a do podanego wyżej linka przedział 200-250 ale i tak polecam tą lecznicę

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 11:00  
Cytuj
Jak wygląda cenowo w innych placówkach?
Plotki głoszą, że w Kamie (?) wykonują sterylki już od 90zł. Warto?

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 11:35  
Cytuj
Ja wraz z usuwaniem martwej ciąży zapłaciłam 350zł

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 12:26  
Cytuj
Dzięki za odpowiedź Nes, ale wolałabym nie wydawać na sierściuszkę kwoty o 100zł większej niż ta, którą płacę za miesiąc wynajmu pokoju w Lublinie ;)
Chociaż moja mała na pewno w ciąży nie jest, nie wychodzi na zewnątrz nawet. Dmucham na zimne ;)

Ktoś coś wie o Kamie?

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 13:25  
Cytuj
Ja parę dni temu sterylizowałam swoją kotkę w kamie. Wcześniej były potrzebne szczepienia przed zabiegiem( 55 złoty wraz z odrobaczeniem) . Kotka czuje się dobrze, nie ma z nią póki co żadnych problemów, wiadomo dochodziła do siebie chwilę , była jakby otępiała po narkozie, ale wróciło wszystko do normy, więc mogę polecić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 13:29  
Cytuj
W Kamie sterylizowany był mój kocur, zero komplikacji, cena przystępna. Sterylizacja kotki jest poważniejszym zabiegiem. Polecam Beneventum na ul. Poniatowskiego. Wetka sterylki robi koncertowo, malutki szew, szybko się goi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 14:13  
Cytuj
Co do szwa, też jest malutki, rozpuszczalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 14:50  
Cytuj
Ile wcześniej trzeba było kotkę zaszczepić? Ile dni/godzin przed zabiegiem? No i w jakiej cenie była sterylizacja?

Mieszkam w Lublinie, jednak na sterylkę kotkę bym przywiozła do Stalowej, tylko mój czas jest bardzo okrojony pracą, dlatego wolę wszystko wcześniej wiedzieć ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 20:41  
Cytuj
Najlepiej zadzwoń do leczicy i zapytaj, rozmowa przecież do niczego nie zobowiązuje. Działkowe koty sterylizowane są następnego dnia po odłowieniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 14:35  
Cytuj
Ja szczepiłam tydzień wcześniej, na sterylkę umawiałam się na dogodny dla mnie termin. Cena wynosiła 90 zł, Pani mówiła, aby odebrać kotkę do godziny 17 więc zapewne jest to kwestia dogadania się, ja zawiozłam ją o 9 , o 15 odebrałam ale tylko i wyłącznie dlatego , że taka godzina mi odpowiadała, mogłam wcześniej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »