NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Golas na esowskiej ,
Posty: 20
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 10:35  
Cytuj
A mnie tam bardziej rażą hutnicy pijący piwo na chodniku przed kioskami, na stojaka byle szybko bo za 5 min MKS i nie szkodzi że zima i -5 na dworze.

O piciu na plaży to osobny rozdział, jak widzę takiego w mokrych szortach zawsze się zastanawiam czy to aby od kompieli czy może zawór popuścił, a dlaczego wchodzą do wody tylko do pasa to nawet wiedzieć nie chcę.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 10:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 10:52  
Cytuj
CYTAT

No i???

Nagość to coś zupełnie naturalnego! Szkoda, że u nas taka wiocha, że każdy boi się rozebrać na basenie, by się porządnie wymyć... żenujące... w każdym większym mieście, w każdym rozwiniętym innym kraju to coś zupełnie normalnego, że w męskiej szatni chodzi się po prostu nago, ale nie w umysłach zacofanych ludzi z wioski... w USA po WF-ie każdy idzie pod prysznic nago i nikogo to nie dziwi, a u nas skandal... żenujące...


Wiesz w jakich kapielówkach Amerykanie odpoczywają na plażach ? W takich prawie do kolan. Wyjście w slipowatych kąpielówkach może spowodować przyjazd policjantów, demoralizacje innych itp. umiech

Nikt Ci nie zabrania paradować z fajfusem na wierzchu, po swoim prywatnym mieszkaniu ale nie każdy chciałby "to" oglądać w miejscach publicznych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 08:59  
Cytuj
saper72 a co ma twój post wspólnego z tematem ????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 12:48  
Cytuj
CYTAT ("kolo1")
saper72 a co ma twój post wspólnego z tematem ????????


Czytaj dokładnie wypowiedź sapera72...:cwaniak:
Plaża,mokre szorty,zawór popuścił,to nawet wiedzieć nie chcę - jak nic gej,dewiant lub wariat,kochający inaczej...:cwaniak:
Nie lubi,huciaków bo któryś odrzucił jego zaloty godowe,a w zemście młodzieniec,próbuje rozwijać kampanię,że rozbójników/alkoholików tam widzi...:cwaniak:
O alei kondomów,koło Alutecu nie słyszał,co się tam wyprawia...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 13:26  
Cytuj
reiker
wstawiasz czasem spację po przecinku niechluju?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 13:59  
Cytuj
Reiker ochlaptusie idź na piwo tylko wylej się w chałupieuśmiech po co zawór ma cierpieć.
Szkoda siurasa na huciaka brudasa, co mu odór piwska trska z pyska.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 18:10  
Cytuj
CYTAT ("different")
Jako były pracownik Żabki\...\(studia wyższe, podyplomówka,MBA)\...\a potem jak cytrynę wycisnęli i porzucili
pewnego pięknego słonecznego dnia klucz do sklepu zabrali, ubranie służbowe zdjąć kazali i won....tak było,na przenajświętszą panienkę przysięgam !

Ten tekst urzekł mnie najbardziej...

Niewiele umiem ale zapewniam szybką naukę fachu (kurs szybkiego czytania i pisania mam za sobą).Znam internet jak własna kieszeń, pracy fizycznej się nie boję (byle by była lekka).Lubię pracować w zespole a szczególnie sam.Posiadam łatwość nawiazywania nowych znajomości po % więc niepijący pracodawcy odpadają,gdyż nie znajdziemy ze sobą wspólnego języka.
Czy będzie ze mnie fachura mechanior??
oszczędźcie sobie głupich wpisów,to sprawa istotnia z punktu widzenia mojej egzystencji.


Z takim bagażem doświadczeń i bólów,coś tam brzęczysz,jak ci nie pasuje,to nie czytaj,uwagę możesz sobie...:cwaniak:
Najbardziej odpowiednim partnerem do rozmowy,dla ciebie będzie saper72 amator wierszokleta...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 18:49  
Cytuj
CYTAT

Najbardziej odpowiednim partnerem do rozmowy,dla ciebie będzie saper72 amator wierszokleta...:cwaniak:


Lepszy rydz niż nic, natomiast zastanawiajacy jest fakt, że Ty nie możesz znaleźć odpowiedniego partnera do konwersacji.
CYTAT
Ten tekst urzekł mnie najbardziej


A mnie ten oto wątek sprzed trzech lat... Widać nic sie nie zmieniło umiech
http://fabry(...)e=&str=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 16:45  
Cytuj
Z góry chciałem przeprosić,kopulującą się parę,na którą nieopatrznie natknąłem się,w piątkowy wieczór,w tym zagajniku obok Slonecznej,szukajcie,moi drodzy ustronniejszych kątów/miejsc...:cwaniak:
To co sie teraz wyprawia to istna sodoma i gomora,człowiek chce zaczerpnąć świeżego powietrza,podczas spaceru,nie wiedząc że zmuszony będzie,natykać się na takie widowisko(a)...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2012r. 17:01  
Cytuj
kompieli sciana saper pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »