NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Nowa Restauracja papryka,
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 12:26  
Cytuj
jedzenie fatalne, ceny dość wysokie a relatywnie do smaku wręcz kosmiczne! ryż obrzydliwy słodkomleczny, łosoś nieświeży, frytki przesolone,pierś w miare ok, coleslaw sprzed tygodnia- więcej nie pójdę, ocena ogólna-nie polecam

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 12:26  
Cytuj

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 12:26  
Cytuj
CYTAT ("rerere")
Nie dziwcie się jakością obsługi klienta,za robienie biznesu biorą się ludzie którzy nie mają pojęcia o obsłudze klienta.\
Nie ma w tym mieście prawdziwych menadżerów/promotorów,w większości lokalów łaskę robią że się do nich przychodzi.
Generalnie w Stalowej Woli nie ma nadal konkretnego jedzenia.


rerere Przytoczę Ci twój cytat...:cwaniak:

CYTAT ("rerere")
płacę za głupotę połowy społeczeństwa które od 20lat wybiera tych samych kombinatorów


A co do prawdziwych menadżerów/promotorów...:cwaniak:

CYTAT ("rerere")
'...Łykasz jak pelikan każdy farmazon władzy, czy analizujesz sam i królowie są nadzy...?'


Cytaty z tematu:

Tani cukier,benzyna oraz chleb.,

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=631333

Generalnie w Stalowej Woli nie ma nadal konkretnego jedzenia.

Nie ma też,lokalu(i),w których też za,używanie języka łacińskiego [podwórkowego] dostawało by się,kopa w zad...:cwaniak:
Jeden wniosek,klienci/gówniarzeria/dyrektorzy,oj głupieją/chamieją coraz bardziej...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 12:28  
Cytuj
CYTAT

Generalnie w Stalowej Woli nie ma nadal konkretnego jedzenia.


Ja polecam bar Kaprys od zawsze oraz nowa małą włoska knajpkę na Wojska Polskiego 4a

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 13:00  
Cytuj
CYTAT ("ilumi")
oraz nowa małą włoska knajpkę na Wojska Polskiego 4a


Pizzeria _ Ósemka...:cwaniak:
Kebab u Turka...[miłośniów(czki) uprzedzam,to nie jest prawdziwy kebab,ale dla miłośników/maniaków ujdzie...:cwaniak:
Czy twór zwany Otto...:cwaniak:
Jak zwykle,mało precyzyjna treść autorki posta...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 13:17  
Cytuj
CYTAT

Pizzeria _ Ósemka...:cwaniak:
Kebab u Turka...[miłośniów(czki) uprzedzam,to nie jest prawdziwy kebab,ale dla miłośników/maniaków ujdzie...:cwaniak:
Czy twór zwany Otto...:cwaniak:
Jak zwykle,mało precyzyjna treść autorki posta...:cwaniak:

Precyzyjna dość. Jeżeli uważasz, że Ósemka jest nowa, a turecki Kebab jest włoski, to faktycznie można mieć problem z odnalezieniem się w takim mieście jak Stalowa Wola ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 13:37  
Cytuj
CYTAT ("SzoPeN")
Jeżeli uważasz,że Ósemka jest nowa, a turecki Kebab jest włoski,to faktycznie można mieć problem z odnalezieniem się w takim mieście jak Stalowa Wola ;)


A gdzie ja coś takiego napisałem,że w/w lokale są włoskie i nowe - pytanie...:cwaniak:
Cytat był do:ilumi więc przestań wtykać...w... które nie dotyczą ciebie...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
... to faktycznie można mieć problem z odnalezieniem się w takim mieście jak Stalowa Wola ;)


Zajebiście jednak odnajduje sie tu na forum, cytując "rerere" jak bigos. Pomieszał, nawstawiał, nacudował, ale błyszczy 24 na doppe.
SZCZAUA:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 13:49  
Cytuj
1. Ogródek - fatalny, brzydki aż nie chce się tam wejść.
2. Obsługa - powolna (proponuję montaż dzwoneczka na barze w ogródku)smiech2
3. Jedzenie - takie sobie, zapach, który się ulatnia na zewnątrz odstrasza od potraw.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 14:09  
Cytuj
CYTAT

A gdzie ja coś takiego napisałem,że w/w lokale są włoskie i nowe - pytanie...:cwaniak:
Cytat był do:ilumi więc przestań wtykać...w... które nie dotyczą ciebie...:cwaniak:

Dokładnie Reiker! Odpowiedź Twoja dotyczyła cytatu ilumi, który brzmi następująco:

CYTAT
oraz nowa małą włoska knajpkę na Wojska Polskiego 4a

Widzisz tam słowa nowa i włoska? To 25% całego cytatu, widać dużo przegapiłeś. A odezwałem się dlatego, że toczysz dysputę nie na temat, widzisz temat wątku? To otwarta dyskusja, będę zabierał głos kiedy chcę. Pisz na priv będziesz miał spokój. A najlepiej pisz na temat. Jak tematu nie znasz, to może odpuść? Pozdrawiam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 14:31  
Cytuj
No ja ostatnio stałam dobre 10 minut przy barze w ogródku, nikt nie podszedł. Siadłam chwilę i wróciłam znowu pod bar. Wyłoniła się łania nagle. Zamowiłam fantę do picia, a ta mi mówi, że mnie nie obsłuży, bo tylko kelner może

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 14:33  
Cytuj
sciana no ogródek brzydki, tam kiedyś na szybkości na siku się szło heheh mogli by tam pomalować, wstawić jakieś ozdoby czy duże kwiaty doniczkowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
ilumi
Ja polecam bar Kaprys od zawsze oraz nowa małą włoska knajpkę na Wojska Polskiego 4a

Chodzi o nowy lokal powstały na miejscu "irisz pabu"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 15:00  
Cytuj
Adres Baru Kaprys - http://spole(...)-kaprys/
Natomiast w dawnym "Irish Pubie" jest knajpka "Mamma mia" (nie wiem czy dobrze napisałam pisownię)

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
No ja ostatnio stałam dobre 10 minut przy barze w ogródku, nikt nie podszedł.


A nie lepiej było w tym czasie skoczyć do sklepu (z lodówką)? W okolicy jest ich tam co najmniej kilka. Taniej, zdrowiej i szybciej good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 15:02  
Cytuj
CYTAT ("SzoPeN")
Widzisz tam słowa nowa i włoska? To 25% całego cytatu, widać dużo przegapiłeś


SzoPeN posłużyłem się czescią cytatu ilumi,odpowiadając w ostatnim zdaniu,że jest mało precyzyjna...:cwaniak:
A w/w lokale wskazałem/wymieniłem,bo w nich swego czasu „się bywało” jednakże żaden z nich nie jest/był włoski.

CYTAT ("SzoPeN")
A odezwałem się dlatego,że toczysz dysputę nie na temat,widzisz temat wątku? To otwarta dyskusja,będę zabierał głos kiedy chcę.


Ty nie prowadzisz dyskusji,tylko uczepiłeś się i brzęczysz jak kąsąjący giez koło końskiego zada...:cwaniak:

Jedyny fakt,odbiegłem od tematu związanego z tematem lokalu zwanego Papryka ,zaznaczam nie nowego tylko po renowacji i a pochlebnych opinii na temat Papryki nie doszukałem się...:cwaniak:

Pozdrawiam good

EDIT:

Jeden nieprecyzyjny cytat,i już galimatias...:cwaniak:
ul.Wojska Polskiego 4a...
ul.Komisji Edukacji Narodowej 12...
I wloskie mamma mia...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 17:32  
Cytuj
Reiker - nie bardzo rozumiem po co przytaczasz mi moje cytaty? Tym bardziej w temacie o ... restauracji. Ale fajnie że pamiętasz moje cytaty, masz szansę wiele się nauczyć, gratis umiech

W Stalowej Woli jest miejsce na knajpę z DOBRYM JEDZENIEM - także jeżeli ktoś zastanawia się nad otworzeniem kolejnej knajpy, po upadku kilku przed i zapewne kilku po, niech się nie waha - ale jedzenie ma być SMACZNE. Codziennie jadam przelotem na mieście i rzadko coś jest zrobione dobrze, mimo że znachorem nie jestem.

czekolado - do mnie to ?
"...cytując "rerere" jak bigos. Pomieszał, nawstawiał, nacudował, ale błyszczy 24 na doppe.
SZCZAUA:cwaniak:..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
czekolado - do mnie to ?
\"...cytując \"rerere\" jak bigos. Pomieszał, nawstawiał, nacudował, ale błyszczy 24 na doppe.
SZCZAUA:cwaniak:...\"


A kto pomieszał z dupy wziętych kilka Twoich postów i je tu zacytował? Zrobił z tego staropolskie danie, które nie smakuje, a na dodatek jest zimne? Ty? No chyba nieco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 22:28  
Cytuj
ohohohohoooo widzę, że narobiłam na środku forum i sobie poszłamumiech
Reiker wybacz moje małoprecyzyjne wypowiedzi, już tłumaczę: mała, nowa (bo od trzech tygodni czynna) włoska (wszystkie składniki, oprócz wody prosto ze słonecznej Italii) knajpka zwana Trattorią znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 4a (zauważyłam, że wiesz który to budynek więc oszczędzę zamieszczanie linka maps.google.pl)ponieważ jednak budynek posiada aż cztery długie ściany frontowe- punkt, którego szukasz jest na północno-wschodniej ścianie budynku,obok znajduje się sklep zoologiczny oraz mięsny jeśli dobrze pamiętamumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 12:03  
Cytuj
CYTAT ("ilumi")
Reiker wybacz moje małoprecyzyjne wypowiedzi...


Pięknie dziękuje,za odpowiedź...zarumieniony
Jestem bardzo miło zaskoczony,nie mam ci czego wybaczać,to raczej ciebie,prosić chcę o wybaczenie...:cwaniak:
Rusztłem tyłek/zad sprzed monitora i dokonałem małego rekonesansu...:cwaniak:
Oszczędzę zbędnych opisów,wystarczająco precyzyjnie i zupełnie wystarcza twój...umiech

Pozdro...:cwaniak:

Wracając do tematu: Astry => 2=1 => Tawerny => De Gusto => obecnie Papryki...:cwaniak:
W czasach realnego socjalizmu mieśćił się lokal,może mi ktoś podać nazwę,z czystej ciekawości się pytam...:cwaniak:
Wszak to forum,pełne jest mędrców/znawców,więc kierujac się poradą usera rerere chcę się czegoś dowiedzieć/nauczyć,gratis umiech

EDIT:
Piwo podane,w trakcie mojej niezapowiedzianej wizyty,w ogródku ww lokalu zwanego Papryką bez opóźnień - super ekspres...:cwaniak:
Kupiłem sobie usmiech barmanki...:cwaniak:
Ehhh...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 12:36  
Cytuj
Witam

Na temat papryczki tylko tyle że nie polecam.
Ceny wygórowane jak na tego typu lokal, jedzenie 3+ .

Po zatym wszystkim niezbyt fajnie traktowany personel , więc co się dziwić iż obsługa na poziomie przecietnej.


Jednym słowem porażka.



Pozdrawiam

www.studiografika.eu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 14:57  
Cytuj
To widzę z Waszych wypowiedzi, że mimo dwukrotnej zmiany nazwy nic się nie zmieniło. Ja byłam tam jeszcze jak ta knajpa nazywała się Tawerna, potem już moja noga tam nie postała. Jedzenie liche, obsługa katastrofa! Nie polecam! Są inne lokale o niebo lepsze od tej Tawerny/DeGusty/Papryki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:41  
Cytuj
Byłam z roddzinka w Papryce i jedzenie nam smakowalo, tylko ceny mogły by być niższe, obsługa miła i ja polecam
moim zdaniem w ogródku brakuje zieleni, kwiatów, bo tam tak pusto jest.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 15:37  
Cytuj
CYTAT
To widzę z Waszych wypowiedzi, że mimo dwukrotnej zmiany nazwy nic się nie zmieniło. Ja byłam tam jeszcze jak ta knajpa nazywała się Tawerna, potem już moja noga tam nie postała. Jedzenie liche, obsługa katastrofa! Nie polecam! Są inne lokale o niebo lepsze od tej Tawerny/DeGusty/Papryki.



tawerana / de gusto / papryka / lokal w tym samym miejscu ale 3 różnych właścicieli umiech , wiec może nie do tego samego wiadra....

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 7 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 16:01  
Cytuj
apropo nowej małej włoskiej restauracji na WP 4a - przyznaję świete jedzenie spore porcje i przystępne ceny, a w dodatku zawsze dostaniesz jakiś kulinarną niespodzianke, np przystawke, lampke winka czy antystresową lub na dobre trawienie gumą do żucia na koniec. Polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 5 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2012r. 22:19  
Cytuj
Raz tam byłam, totalna porażka. Nie jest to tylko moje odczucie ale poprzednicy mieli znacznie lepiej. Totalne bezguscie jeżeli chodzi o ogródek. PSSu jadłodajnie lepiej wyglądają. Daję im max rok działalności i padaka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »