NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
ranking miejsc dla mam z małymi dziećmi, lista miejsc w Stalowej z udobodnieniami dla mam z dziećmi
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 19:20  
Cytuj
głupi to jesteś ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 19:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 19:55  
Cytuj
No to faktycznie post pelen tresci teraz prezentujesz. Chyba nie powiesz ze karmienie dziecka golym cyckiem w restauracji przy stole jest normalne. Ba! Sluchalem kiedys kazan pewnego ksiedza(bardzo znanego nie pamietam teraz jak mu bylo) ktory poruszal temat wstydu i wlasnie jako jeden przyklad podal kiedy siedzaca naprzeciwko niego matka nagle przy stole zaczela rozpinac bluzke. Rozumiem, ze on tez wg wac jest glupi bo przeciez ksiadz to nie ma pojecia o takich rzeczach. Oczywiscie kobieta zostala przez ksiedza skrytykowana, a wlasciwie jej nieodpowiednue zachowanie ktore dla was jest oznaką mestwa i spelnienia sie w roli matki polki, a co tam niech kazdy patrzy jak rozpinam bluzke i zdejmuje stanik jezyk

I jeszcze jeden link wam zarzuce:
http://f.kaf(...)=3764045

Wypowiadaja sie tu glownie kobiety i glosow takich jak moje jest duzo wiecej. I zgadzam sie z tym ze publicznie karmi matka polka ktora na sile chce manifestowac ze jest "karmiąca".

A nawet kilka artykulow gdzie sami autorzy wspominaja ze jest to ciezki temat:
http://www.edzie(...)sia.html

http://www.ciazo(...)9,1.html

Ale stalowowlska ciemnota i tak bedzie uwazala ze jest zaje*** bo moze wywalic cyca w restauracji pod sciana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Sluchalem kiedys kazan pewnego ksiedza..Rozumiem, ze on tez wg wac jest glupi bo przeciez ksiadz to nie ma pojecia o takich rzeczach.jezyk


Jeśli ksiądz jest dla Ciebie wyrocznią, wiemy, że nie ma sensu z Tobą polemizować.
Jakiego koloru nosisz beret?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:22  
Cytuj
Ja daje przyklad ze nie tylko ja mam takie zdanie jak widac skoro ten temat tak szeroko jest komentowany w internecie ze juz ksiazki napisano to znaczy ze pogladay sa bardzo zroznicowane. Chyba mam do tego prawo? I widze ze w stalowej sie dluugo jeszcze nic nie zmieni. To jest po prostu wies. na ogolnopolskim forum juz widac zdania podzielone a tu? Same męczennice ktorym jest tak bardzo zle ze nie maja gdzie wywalic cyca i zmuszaja do gapienia sie na to wszystkich przechodiow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:42  
Cytuj
Pier*olisz polarny. Weź idź se pobiegaj czy cuś zdegustowany

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:43  
Cytuj
Staram się nie rzucać epitetami w rozmówcę i do końca okazywać szacunek. Niestety, w drodze wyjątku- muszę.
Dla mnie jesteś pajacem i ograniczonym tumanem.

Onet- artykuł
CYTAT
I tak w Stanach Zjednoczonych młode mamy walczą o to, by mogły legalnie karmić piersią swoje dzieci w miejscach publicznych takich jak np. lotniska. W Wielkiej Brytanii te, które karmią, to głównie imigrantki, Brytyjki "nie chcą sobie psuć piersi". Natomiast w Hiszpanii mamy karmią wszędzie, w parkach, restauracjach, na plaży, lecz jak za dotknięciem magicznej różdżki nigdzie nie zobaczymy mamy karmiącej naturalnie dziecka powyżej „magicznego” wieku sześciu miesięcy. Amerykanki walczą o wolność dla karmiących matek, Brytyjek ten temat jakby nie dotyczył, Hiszpanki karmią do ściśle ustalonego wieku.


A Stalowa Wola??? Cóż wiocha jakich wiele w Europie.
Jeśli czujesz obrzydzenie na widok karmiącej kobiety, to ocenzurujmy w muzeach Madonny z dzieciątkami i pastele Wyspiańskiego, zostawmy tylko klasyczne akty np. Rubensa,te bez macierzyńskiego kontekstu.Całą resztę w kosz.

A to?? Nie wkurvia Cię i Twojego księdza?
Obrazek

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:50  
Cytuj
No to odpowiedz mi skad tyle kontrowejsi w internecie i szum np na kafetereii gdzie zdan takich jak moje jest wiecej niz karmiacych matek ktore obnosza sie ze swoimi cycami? Jakos do tego to sie nikt nie umie odniesc tylko mnie wyzywasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Dziewczyny wywalajcie cycki! Ja tam chętnie popatrzęok

a ja chetnie popatrze i strzele pamieciowke ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:52  
Cytuj
Wsrod karmiacych nie znajdziesz partnerki na weselejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Wsrod karmiacych nie znajdziesz partnerki na weselejezyk

mnie to nie przeszkadza :], niech karmi, byle rowno dzielila

a odpowiadajac na pytanie, na cycki obrazaja sie kobiety ktore nigdy nie byly matkami, albo byly nimi bardzo dawno :] zobaczysz jakie to ulatwienie, jak w parnik bachorowi trzeba bedzie zalewac co troche :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
I widze ze w stalowej sie dluugo jeszcze nic nie zmieni. To jest po prostu wies. na ogolnopolskim forum juz widac zdania podzielone a tu? Same męczennice ktorym jest tak bardzo zle ze nie maja gdzie wywalic cyca i zmuszaja do gapienia sie na to wszystkich przechodiow.



Ja nie jestem męczennicą ale jestem ojcem małego dziecka i sporo jeżdżę po świecie ale takiej wiochy jaką ty reprezentujesz swoją osobą Stefku to dawno nie widziałem!!!

I muszę ci przyznać rację...w Stalowej dłuuuugo się nic nie zmieni dopóki będą tu mieszkać takie typy jak ty!!!!

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 20:57  
Cytuj
Ifeelgood- Jedyna normalna wypowiedz ktora mnie nie obraza wyzywa od tumanow pajacow niedorozwinietych itp. Chyba moge miec swoje zdanie na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
Jakos do tego to sie nikt nie umie odniesc tylko mnie wyzywasmiech2

Najwidoczniej na Kafeterii jest szczególny spend niedopieszczonych idiotów. Masz swoje zdanie, ok. Chwała Ci za to, ale daruj sobie texty typu "zaniedbana matka polka", "głupia matka " i drący japę bachor.
Zacząłeś jechać epitetami, więc się teraz nie żal,że dostałeś kilka spacerkowych. Poszukaj amazonki, będziesz miał gwarancję, że cyca nie zobaczysz. Podwiąż też jajowody, by mieć pewność,że żaden bachor nie będzie darł Ci ryjachytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:25  
Cytuj
Stefek, skoro wyrocznią dla Ciebie w Twoim ciemnym światopoglądzie jest niejaka Kafeteria... życzę powodzenia. Poza tym 1 raz słyszę, żeby księżulo taki świętojebliwy był, że aż upomina mać karmiącą, że niegodna.sciana

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:37  
Cytuj
Ifeelgood- Jedyna normalna wypowiedz ktora mnie nie obraza wyzywa od tumanow pajacow niedorozwinietych itp. Chyba moge miec swoje zdanie na ten temat?

[/cytat]

Ale stalowowlska ciemnota i tak bedzie uwazala ze jest zaje*** bo moze wywalic cyca w restauracji pod sciana.[/cytat]


Ty za to możesz obrażać innych...dowiedziałeś się parę słów prawdy o sobie i zabolało, co?

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:41  
Cytuj
Straaasznie haha mam gleboko w powazaniu wasze wywody na temat "karmienia" i obnoszenia sie z tym.

PS. w tym rankingu szczegolnie najprzydatniejsza jest rada z klasztorem bo przypadki karmienia w kosciele tez nie sa swiatu obcesmiech2 Przeciez to takie ludzkie. Po co matka ma chociazby wychodzic z kosciola? Przeciez moze rozpinac stanik bo jest "karmiaca".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:42  
Cytuj
@all nie ma co dyskutować z małoletnim ciemnogrodzianinem. Pożyje jeszcze trochę, skończy szkołę, znajdzie jakąś laskę (może wtedy wreszcie zobaczy całą kobietę, a nie tylko cyca), potem może założy rodzinę to mu się sieczka w głowie uporządkuje.

Najlepszy tekst świadczący o zupełnym braku dojrzałości oraz świadczący że nigdy w związku nie był: "nigdy bym nie dopuscil aby moja kobita matka mojego dziecka wywalala cyce(...)"

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:52  
Cytuj
Ponieważ nie chcę/nie powinnamcool kopiować avatara Luka , który nie raz był komentarzem do patowej sytuacji na tym forum, więc dodam od siebie podsumowanie wszystkich wypowiedzi misia z polaru umiech

Obrazek

Niech moc będzie z Tobą, Stefaniechytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
@all nie ma co dyskutować z małoletnim ciemnogrodzianinem. Pożyje jeszcze trochę, skończy szkołę, znajdzie jakąś laskę (może wtedy wreszcie zobaczy całą kobietę, a nie tylko cyca), potem może założy rodzinę to mu się sieczka w głowie uporządkuje.

Najlepszy tekst świadczący o zupełnym braku dojrzałości oraz świadczący że nigdy w związku nie był: \"nigdy bym nie dopuscil aby moja kobita matka mojego dziecka wywalala cyce(...)\"


Też tak uważamok

A wracając do tematu, to przechodziłem dziś obok tak reklamowanego przez "daffydaff" komisu "Nie z tej bajki".I co z tego, że ma podobno przewijak dla niemowląt jak nie ma podjazdu dla wózków, a do sklepu wchodzi się po schodach!Są więc tylko dwa wyjścia:albo targać wózek w rękach albo zostawiać pod sklepem...Nie jest to więc miejsce przyjazne matkom z małymi dziećmi....

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 21:59  
Cytuj
Dodam tylko tyle ze jestem w wieku rozrodczymjezyk wiec moje nastawienie nie ulegnie zmianie. Goly cyc to goly cyc the end.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
Goly cyc to goly cyc the end.

pewnie masz male i wstydzisz sie pokazac :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
Dodam tylko tyle ze jestem w wieku rozrodczymjezyk wiec moje nastawienie nie ulegnie zmianie. Goly cyc to goly cyc the end.


Stefek myślałem żeś facet: http://www.stat.(...)1729.htm

PS: ja nie wątpiłem, że masz skończone 15 lat.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 22:50  
Cytuj
Goly cyc to goly cyc the end.

Albo jesteś pedałem i stąd to obrzydzenie do cycków...smiech2

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 23:35  
Cytuj
odnośnie do mojej ostatniej w tym wątku wypowiedzi - niestety postanowiłam się zniżyć do twojego poziomu Stefku. nie pomogło.

koleżanka powyżej pokazała ci obrazy Matki Boskiej Karmiącej, które wiszą w kościołach, a ludzie się do niej modlą. dlaczego więc jej wyznawczynie nie miałyby brać z niej przykładu?
czy cyc na tym obrazie również cię oburza? a może podnieca?

gustaw racja - nowa miejscówka Komisu niefortunna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 10:59  
Cytuj
POlarny szanuje twoje zdanie na temat matek karmiących publicznie,masz rację,że to twoje zdanie i masz prawo je wyrażac na forumumiech- mi to nie przeszkadza ,że cie to brzydzi -( resztą jest wiele którym to przeszkadza).Nie ma sensu drążyć tematu i sprzeczać się z forumowiczami ,którzy maja odmienne zdanie niż ty czy ja czy ktos tam.Na siłę nie zmienisz ich podejśćia i ich poglądów także wyluzuj i zaakceptuj fakt ,że jak wyrazisz inne zdanie niż reszta zostaniesz zbluzgany.Dobre jest stwierdzenie" dużo wiedzieć ,mało mówićumiech" pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »