NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
ranking miejsc dla mam z małymi dziećmi, lista miejsc w Stalowej z udobodnieniami dla mam z dziećmi
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 19:47  
Cytuj
Hahah swietnie jeszcze przy stole jestes nawet lepsza. A wiec wypowiadaja sie same matki polski ktore same wywalaly cycki byle gdzie bo przeciez mam male dziecko. Zero godnosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 19:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 20:30  
Cytuj
a co jest niegodnego w karmieniu piersią?
co innego chodzić po mieście z dupą i cyckami na wierzchu, a co innego nakarmić dziecko, kiedy tego potrzebuje.
poza tym koleżanka powyżej napisała, że wybrała takie miejsce, w którym była niewidoczna dla innych. a przynajmniej jej piersi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 20:51  
Cytuj
Ty PolarnyStefku to najlepiej weź wracaj na Grenlandie bo tam to napewno nie zobaczysz na ławeczce żadnej matki karmiącej dziecko. A i wypraszam sobie, bo ja swojego cycka nie wywalam byle gdzie. Zacznij dobrze rozumować to co czytasz bo jak widać to masz duże z tym problemy. Weź juz najlepiej skończ wypowiadać się na temat o którym wiesz tyle coś miś polarny o Afryce!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 20:56  
Cytuj
Przy stole w miejscu publicznym nawet jakbys usiadla w najciemniejszym kącie to w dalszym ciagu bedzie to miejsce publiczne i prostu nieodpowiednie. Mow co chcesz a dla mnie to wywalanie cycka bez godnosci dla siebie i dziecka. Są pewne granice intymnosci ktorych sie nie przekracza a ktorych nigdy nie zrozumie zaniedbana matka polka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:04  
Cytuj
Stefek, Ty chyba sie nie nassałeś w dziecięctwie matczynej piersi, że takie pierdoły wypisujesz ... Puknij się baranie (miśku) w swój pusty łeb, zanim coś napiszesz. Matka ma odmówić dziecku jedzenia, bo to niegodne?
CYTAT
Są pewne granice intymnosci ktorych sie nie przekracza a ktorych nigdy nie zrozumie zaniedbana matka polka.
????????????????? A co powiesz swojej kobicie, kiedy będzie chciała nakarmić cycem (w miejscu publicznym) Twojego drącego się z głodu w niebogłosy dzieciaka? Powiesz jej, żeby szukała jakiejś nory i tam się zadekowała na czas karmienia? zaklopotanysciana Słów mi brakuje

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:11  
Cytuj
a skąd wniosek, że zaniedbana?
bo mi się wydaje, że zaniedbane matki polki to się bunkrują w domach i od początku ciąży do końca karmienia przynajmniej chodzą w workach pokutnych, żeby czasem widać nie było najpierw brzucha, potem piersi.

poza tym mogłabym przytaczać wiele sytuacji, które jestem sobie w stanie wyobrazić (choć nie jestem jeszcze matką), kiedy nie bardzo jest inne wyjście niż nakarmienie dziecka w miejscu publicznym. tzn inne wyjście zawsze jest - do końca okresu karmienia nie wynurzać się z domu. jeśli tak lubisz ... a sorry, to nie ty byś siedział w domu tylko matka twojego dziecka, która nie mogłaby pozwolić sobie na kilkugodzinne wyjście do restauracji, bo w międzyczasie przypada pora karmienia, a w lokalu miejsc odpowiednich nie ma. ale co ciebie to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 29 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
Są pewne granice intymnosci ktorych sie nie przekracza a ktorych nigdy nie zrozumie zaniedbana matka polka.

...debili nie sieją, rodzą się sami. Tylko kurva, kto ich karmi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:22  
Cytuj
W kazdej restauracji jest wc gdzie mozesz sobie isc i do woli wywalac cyca. Nawet jezeli mowimy o skrajnosciach i wspolnych wc z facetami to zawsze kabina jest oddzielonajezyk wiec nie widze potrzeby obnazania sie na lawkachmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:25  
Cytuj
a ty byś chciał jeść w śmierdzącym kiblu?

człowieku dziecko to też mały człowiek, tak samo jak ty, też ma nos i czuje zapachy. pomyśl trochę - to nie boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:33  
Cytuj
Mozesz wyjsc np do samochodu. A jezeli przewidujesz ze maluch bedzie glodny bierz butle w torbe i wsadz mu w jape jak sie zaczyna drzec za glosno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:36  
Cytuj
a jak przyjdę piechotą?
poza tym jak się karmi piersią to się nie karmi butelką (nawet mlekiem z piersi), bo butelkę o wiele łatwiej ssać i dziecko potem już piersi nie chce. a chodzi o to, żeby chciało. ktoś tu cię naprawdę trafnie podsumował - wiesz na ten temat tyle, co miś polarny o afryce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:38  
Cytuj
Jak idziesz piechotą to masz problem. Masz dziecko to mysl co z nim zrobic jak i gdzie nakarmic a nie kaz aby polowa restauracji patrzyla jak przy stole wywalasz cycka bo to jest milion razy gorsze od lawki w parku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:39  
Cytuj
Polarny, dzieciak z Ciebie. Ograniczony jesteś maksymalnie. Jeśli przeszkadza Ci widok karmiącej piersią matki, to kup sobie klapki na oczy.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:42  
Cytuj
Zebyscie sie nie zesrali a co w tym zlego ze mam swoje zdanie na temat matek, ktore w miejscach publicznych karmia golymi cyckami swoje dzieci? Jezeli jedna i druga ma inne zdanie to tak czy siak dalej bedzie to robic i bedzie uwazala ze jest swietna bo wlasnie spalnia swoja zyciowa misje czyli wydala na swiat potomstwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:46  
Cytuj
scianaJa pier..lę, jak czytam takie wypowiedzi jak PolarnegoStefka to mi qrwa witki opadają...Ciemnogród i zaścianek aż bije po oczach!!!
Pewnie sex też uprawiasz pod kołdrą i przy zgaszonym świetle, bo przecież "wywalanie" fiuta jest mało intymne i niegodne!
Weź się człowieku ogarnijmlotek

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:49  
Cytuj
Stefku, zapewniam cię, że żadna matka (no, może znajdzie się taka jedna na milion) nie wywala się z premedytacją tak, żeby ją wszyscy widzieli. wręcz przeciwnie, szuka zacisznego kąta. a że czasem w miejscu publicznym - cóż, życie.

tak jak już pisałam wcześniej - zawsze można siedzieć z dzieckiem w domu i nie wychodzić nigdzie. bo nigdy nie wiadomo kiedy jak to mówisz taki dzieciak "rozedrze japę" albo "się zesra". pozostaje tylko współczuć twojej kobiecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 21:52  
Cytuj
Dziewczyny wywalajcie cycki! Ja tam chętnie popatrzęok

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
ogolnie to jest bardzo mało miejsc zeby i mama i dziecko czuło sie komfortowo - tak samo jak z miejscem do karmienia ( my karmilysmy sie czasem na ławce) ale czasem widzialam ten \"dziwny\" wzrok ...

Szkoda ze miasto nie mysli o młodych rodzicach i ich pociechach ...


To zauwazcie ze ja bije glownie do tej wypowiedzi, a wlasciwie z dumy jaka bije od autorki, ze mogla na lawce karmic dziecko a wlascicie karmic sie nawzajem z dzieckiem jak sama to ujela. To mnie rozwalilo. Po prostu niewiarygodne przezycie wszyscy zazdroscimy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 22:07  
Cytuj
ja tu nie widzę żadnej dumy, tylko rozczarowanie co najwyżej. miastem (a raczej tym, co oferuje młodym rodzicom) oraz ludźmi.

i nie dziwię się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 23:50  
Cytuj
odbiegliście od tematy !!

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2012r. 23:59  
Cytuj
Stefanie Baranie,
Czytam Twoje wypowiedzi i zastanawiam się czy Ty aby nie byłeś w dzieciństwie karmiony tic tac’ami. Bardzo Ci natomiast współczuję, że narażany jesteś na widok nagich piersi obcych kobiet. Oglądając MTV oraz wypięte dupy zgrabnych lasek – zapewne przeżywasz traume. Widząc na ulicach kobiety, u których dekolt jest minimalnie większy od Twojego mózgu – przeżywasz zażenowanie. Billboard szczupłej modelki reklamującej rajstopy czy bieliznę z nogami wywalonymi ku górze niczym konstrukcja Wieży Eiffla – powoduje stan przedzawałowy. Sugerujesz koleżance aby karmiła w kiblu – ja sugeruję Tobie abyś w restauracji zupę opierdalał na klopie. Sugerujesz również aby „dała małemu butelkę w japę” – moim zdaniem, butelką to właśnie Ty powinieneś zostać wytrzaskany po ryju. Jeśli nie w młodośći, to przynajmniej teraz. Dla zdrowotności i trzeźwości umysłu. Podsumowując – kobiety skopały Cię po dupie jak gówniarza, tymczasem wskakuj w gumowce, bierz taczki, widły i wypierdalaj tam gdzie Twoje miejsce. Ostro? Przepraszam, debilizm należy tępić, dla dobra przyszłego, wykarmionego pokolenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 09:59  
Cytuj
Lucky, szkoda nerwów i słów - nie dotrze do tępaka.

Tomik - trafna obserwacja

Polarny - do matmy!

Matki karmiące - do cyców!

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 10:04  
Cytuj
Jezu.. dobrze ,że karmiłam butelkaplacze

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 13:59  
Cytuj
miałem się nie wypowiadac ale jestem tatusiem dwójki dzieci mam 31 lat.powiem tylejezykOLARNY JESTEŚ DEBILEM JAK CI PRZESZKADZA MATKA KTÓRA KARMI SWOJE MALEŃSTWO.zaklopotanybrak słów do takich jak TY.sciana

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2012r. 18:14  
Cytuj
A gdzie ja napisalem ze mi przeszkadza? Przeszkadza mi w miejscu publicznym a restauracja przy stole to totalne przegiecie i zapewne te wszystkie dziwne spojrzenia myslaly to samo a glupia matka jeszcze sie cieszylagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »