NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
ranking miejsc dla mam z małymi dziećmi, lista miejsc w Stalowej z udobodnieniami dla mam z dziećmi
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 11:06  
Cytuj
Jak miloo mi to czytac. Dobrze ze zauwazylas ze to nie tylko moje zdanie. W internecie az huczy od artkulow na ten temat a ludzie spieraja sie na roznych forach więc to swiadczy tylko o tym ze zdania sa podzielone (z wyjatkiem forum sm). Jakos nikt na wp.pl nie napisal artkulu czy matka powinna opozwolic zrobic dziecku siku pod murkiem, a wlasnie o karmieniu golym cycem w miejscu publicznym. Co do wklejonych obrazow. Ja tam widzialem w kosciele nagiego adama i nagą ewe i to ma znaczyc, ze moge latac z siurkiem na wierzchu po ulicy zakrywajac sie jedynie lisciem?

PS. na jednym z forow przeczytalem ze jedna matka karmila wszedzie nawet! Podczas chrztu swojego dziecka BEZ wychodzenia z kosciola. I co? to tez dla was jest normalne? W 1 lawce w kosciele karmic dziecko cycem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 11:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 11:16  
Cytuj
CYTAT

PS. na jednym z forow przeczytalem ze jedna matka karmila wszedzie nawet! Podczas chrztu swojego dziecka BEZ wychodzenia z kosciola. I co? to tez dla was jest normalne? W 1 lawce w kosciele karmic dziecko cycem?


hmm powiem tak , miło patrzec jak mama dba o dziecko i karmi naturalnym dobrym ,zdrowym pokarmem, na pewno nie czuła wstydu i zażenowania, gdyż spełniała swój matczyny obowiązek, ale karmic w kościele na oczach księdza ,którego obowiązują pewne zasady( nie gadać są księża z powołania nie każdy to pedofil umiech) to trochę przegięła,od tego jest zachrystia.Jeśli chodzi o karmienie na ławkach można pewnie ale od tego jest pieluszka tetrowa ,były w tv nieraz programy jak ja składać lub sa także specjalne chustki które sie składa-moge pokazac nawet osobiscieumiech i jak sie ję zakłada by zasłonić pierś.Nie zgodzę sie z tym ,żeby lecieć do domu z wrzeszczącym dzieckiem bo to jest katorga-dziecko nie rozumie ,że musi poczekac ma miec teraz i już .umiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 12:49  
Cytuj
no i o to właśnie chodzi, że Polarnego gorszy nawet matka karmiąca na ławce, a zasłonięta pieluchą. chyba nie było tu takiej, co wywalała tego faktycznie gołego cyca przed oczy innych ludzi, każda chce to zrobić dyskretnie. ale dla Polarnego to też źle, bo nie w domu albo knajpianym kiblu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
no i o to właśnie chodzi, że Polarnego gorszy nawet matka karmiąca na ławce, a zasłonięta pieluchą. chyba nie było tu takiej, co wywalała tego faktycznie gołego cyca przed oczy innych ludzi, każda chce to zrobić dyskretnie. ale dla Polarnego to też źle, bo nie w domu albo knajpianym kiblu.


oj tam oj tam,moze mial na mysli gole cyckiumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2012r. 22:07  
Cytuj
Mam na mysli bezwstydne wywalanie cyckow w miejscach publicznych. Jezeli autorka swojego postu sama napisala ze ludzie sie dziwnie patrzyli to znaczy ze bylo cos nie tak. Zresztą ludzie sa rozni jeden bedzie zwracal uwage na tojak go widzą a drugi bedzie mial wszystko w D. Przeciez nigdzie nie napisalem ze karmienie cyckiem jest obrzydliwe wszedzie podkreslam, ze WYWALANIE CYCA jest nie na miejscu. Co nie zmienia faktu ze sa miejsca gdzie nie wypada kamrmic cyckiem (nawet tym calkowicie zaslonietym).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »