NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Stop Nop, dla antyszczepieniowców!
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 14:33  
Cytuj
http://www.benc.pl/grupy/forum/29/watek/1384495/stop_nop_-_petycja_ws_zmuszania_rodzicow_i_dzieci_do_szczepien/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 14:33  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 17:18  
Cytuj
Tak, popieram, ale powinna być krótka piłka:

nie szczepisz = pozbawiasz dziecko ubezpieczenia zdrowotnego = płacisz za leczenie chorób i ich konsekwencje.

Nie chce płacić ze swoich podatków za przemądrzałe mamusie propagujące poglądy ze średniowiecza.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 17:42  
Cytuj
A co ze skutkami ubocznymi? Przepraszam nie wystarczy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
Tak, popieram, ale powinna być krótka piłka:

nie szczepisz = pozbawiasz dziecko ubezpieczenia zdrowotnego = płacisz za leczenie chorób i ich konsekwencje.

Nie chce płacić ze swoich podatków za przemądrzałe mamusie propagujące poglądy ze średniowiecza.



z takimi tępakami jak ty nawet nie zaczynam dyskusjizaklopotany

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
A co ze skutkami ubocznymi? Przepraszam nie wystarczy.


za to odpowiadasz ty jako rodzic , bo każdy ręce umywa.Przed każdym szczepienem wyrażasz zgodę na to i ponosisz potem konsekwencje ,a gorzej jak nie wyrażasz zgody- wtedy jestes wyrzutkiem,złym rodzicem .Ja jestemza tym,żeby był to wolny wybór każdego rodzica oczywiście ,który zostanie poinformowany o skutkach szczepien -nie tylko o superlatywach ich zastosowania.

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 21:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak, popieram, ale powinna być krótka piłka:

nie szczepisz = pozbawiasz dziecko ubezpieczenia zdrowotnego = płacisz za leczenie chorób i ich konsekwencje.

Nie chce płacić ze swoich podatków za przemądrzałe mamusie propagujące poglądy ze średniowiecza.



z takimi tępakami jak ty nawet nie zaczynam dyskusjizaklopotany


Przepraszam, a możesz wyjaśnić co jest nie tak w moim podejściu? Wydawało mi się, że proponuję uczciwe podejście. Szczepionka np na WZW B kosztuje około 1% kosztów rocznego leczenia, a leczenie nie trwa rok. Jak mamy chcą ryzykować zdrowiem swoich dzieci, to niech to robią, ale dlaczego ja mam do tego dopłacać?

PS: tak, też jestem rodzicem

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tak, popieram, ale powinna być krótka piłka:

nie szczepisz = pozbawiasz dziecko ubezpieczenia zdrowotnego = płacisz za leczenie chorób i ich konsekwencje.

Nie chce płacić ze swoich podatków za przemądrzałe mamusie propagujące poglądy ze średniowiecza.



z takimi tępakami jak ty nawet nie zaczynam dyskusjizaklopotany


Przepraszam, a możesz wyjaśnić co jest nie tak w moim podejściu? Wydawało mi się, że proponuję uczciwe podejście. Szczepionka np na WZW B kosztuje około 1% kosztów rocznego leczenia, a leczenie nie trwa rok. Jak mamy chcą ryzykować zdrowiem swoich dzieci, to niech to robią, ale dlaczego ja mam do tego dopłacać?

PS: tak, też jestem rodzicem


ty w ogóle piszesz nie na temat , jak chcesz porozmawiac na temat szcepien to pisz pw

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tak, popieram, ale powinna być krótka piłka:

nie szczepisz = pozbawiasz dziecko ubezpieczenia zdrowotnego = płacisz za leczenie chorób i ich konsekwencje.

Nie chce płacić ze swoich podatków za przemądrzałe mamusie propagujące poglądy ze średniowiecza.



z takimi tępakami jak ty nawet nie zaczynam dyskusjizaklopotany


Przepraszam, a możesz wyjaśnić co jest nie tak w moim podejściu? Wydawało mi się, że proponuję uczciwe podejście. Szczepionka np na WZW B kosztuje około 1% kosztów rocznego leczenia, a leczenie nie trwa rok. Jak mamy chcą ryzykować zdrowiem swoich dzieci, to niech to robią, ale dlaczego ja mam do tego dopłacać?

PS: tak, też jestem rodzicem


Propaganda koncernów farmaceutycznych widzę robi z mózgu papkę... jest wiele dowodów na to, że niektóre szczepionki są zupełnie zbędne, a co gorsza po ich podaniu występują reakcje, które negatywnie wpływają na rozwój dziecka.
To tak jak z świńską grypą i paniką sprzed kilku lat, gdzie cała europa wydała masę pieniędzy na szczepionki przeciw nieistniejącemu problemowi, napychając kieszeń koncernom.
Ja na swoim przykładzie - gdy szczepiłem się każdej jesieni przeciwko grypie, bo wszędzie trąbią, że warto, że trzeba, to każdej zimy czy wiosny chorowałem i łamało mnie tak, że 2-3 dni musiałem plackiem leżeć w łóżku. Od 5 lat nie szczepię się i zimą czy wiosną mam co najwyżej zwykłą anginę. 2 lata temu wziąłem szczepionkę wzmacniającą - broncho-vaxom. Od tego czasu w ogóle nic, żadne przeziębienie, co najwyżej lekki katar. Dlatego szczepionki wzmacniające - tak, szczepionki p. grypie - nie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 22:34  
Cytuj
CYTAT

Propaganda koncernów farmaceutycznych widzę robi z mózgu papkę... jest wiele dowodów na to, że niektóre szczepionki są zupełnie zbędne, a co gorsza po ich podaniu występują reakcje, które negatywnie wpływają na rozwój dziecka.


Jakieś źródła podasz? Tylko proszę o wiarygodne, naukowe, a nie takie w których matka opisuje, że jej dziecko rozwijało się dobrze, a tu tydzień po szczepieniu autyzm ignorując fakt, że część chorób wrodzonych (w tym wspomniany autyzm) po prostu w tym czasie się ujawnia.

CYTAT

To tak jak z świńską grypą i paniką sprzed kilku lat, gdzie cała europa wydała masę pieniędzy na szczepionki przeciw nieistniejącemu problemowi, napychając kieszeń koncernom.


Tutaj masz jak najbardziej rację, to było chore. Róznica pomiędzy tamtym co było wtedy, a tym co dotyczy dzieci jest taka, że w pierwszym wypadku rządzący działali w panice przed presją społeczną. Tutaj mamy do czynienia z procesem który trwa dziesięciolecia.

CYTAT

Ja na swoim przykładzie - gdy szczepiłem się każdej jesieni przeciwko grypie, bo wszędzie trąbią, że warto, że trzeba, to każdej zimy czy wiosny chorowałem i łamało mnie tak, że 2-3 dni musiałem plackiem leżeć w łóżku. Od 5 lat nie szczepię się i zimą czy wiosną mam co najwyżej zwykłą anginę. 2 lata temu wziąłem szczepionkę wzmacniającą - broncho-vaxom. Od tego czasu w ogóle nic, żadne przeziębienie, co najwyżej lekki katar. Dlatego szczepionki wzmacniające - tak, szczepionki p. grypie - nie!


Przy jednej osobie tt może być przypadek. Każdy ma inny organizm. Ja się nie szczepię przeciw grype po części z lenistwa, a po części dlatego, że nie pamiętam już kiedy byłem ostatnio na nią chory. Natomiast jak zachoruję, to pewnie będzie mnie to więcej kosztowało niż tylko leki. Ale tą leniwą decyzję podejmuję świadomie.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 22:40  
Cytuj
CYTAT

ty w ogóle piszesz nie na temat , jak chcesz porozmawiac na temat szcepien to pisz pw


Piszę na temat, ale nie po Twojej myśli. Patrzę na temat inaczej i chyba nieco szerzej. Nie rozumiem, dlaczego mamy które tak protestują przeciw szczepieniom jednocześnie tak się obruszają gdy proponuję by podjęły decyzje ponosząc konsekwencje ryzyk z nią związanych.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

ty w ogóle piszesz nie na temat , jak chcesz porozmawiac na temat szcepien to pisz pw


Piszę na temat, ale nie po Twojej myśli. Patrzę na temat inaczej i chyba nieco szerzej. Nie rozumiem, dlaczego mamy które tak protestują przeciw szczepieniom jednocześnie tak się obruszają gdy proponuję by podjęły decyzje ponosząc konsekwencje ryzyk z nią związanych.


temat jest o tym ,ze ci ktorzy sa przeciwni-a jest ich troche,moga podpisac taka petycję.a nie o jakiś podatkach psia mac! to pchaj do kieszeni rządowi i koncernom jak ci cos nie pasi.Nie mam zamiaru z toba dyskutowac na ten temat,bo to wybór kazdego rodzica jest i nie powinno byc w wolnym kraju czegos takiego ,jak zastraszanie i zmuszanie do szczepien noworodków.koniec kropka.

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2012r. 23:56  
Cytuj
CYTAT

temat jest o tym ,ze ci ktorzy sa przeciwni-a jest ich troche,moga podpisac taka petycję.a nie o jakiś podatkach psia mac! to pchaj do kieszeni rządowi i koncernom jak ci cos nie pasi.Nie mam zamiaru z toba dyskutowac na ten temat,bo to wybór kazdego rodzica jest i nie powinno byc w wolnym kraju czegos takiego ,jak zastraszanie i zmuszanie do szczepien noworodków.koniec kropka.


Tak jest! Dodał bym tylko, że przy okazji warto walczyć o zmniejszenie ceny bułki pszennej !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

temat jest o tym ,ze ci ktorzy sa przeciwni-a jest ich troche,moga podpisac taka petycję.a nie o jakiś podatkach psia mac! to pchaj do kieszeni rządowi i koncernom jak ci cos nie pasi.Nie mam zamiaru z toba dyskutowac na ten temat,bo to wybór kazdego rodzica jest i nie powinno byc w wolnym kraju czegos takiego ,jak zastraszanie i zmuszanie do szczepien noworodków.koniec kropka.


Tak jest! Dodał bym tylko, że przy okazji warto walczyć o zmniejszenie ceny bułki pszennej !


bułki pszennej? to za droga jest hhhhhiiihihihi

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:15  
Cytuj
CYTAT

bułki pszennej? to za droga jest hhhhhiiihihihi


Co to ma znaczyć hhhhhiiihihi... śmieszno Ci ?

Bułka nie jest za droga ale człowiek który sie nie buntuje jest martwy. Bułka wydaje sie idealnym pretekstem aby przetoczyć walec w strone rządowej manipulacji !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

bułki pszennej? to za droga jest hhhhhiiihihihi


Co to ma znaczyć hhhhhiiihihi... śmieszno Ci ?

Bułka nie jest za droga ale człowiek który sie nie buntuje jest martwy. Bułka wydaje sie idealnym pretekstem aby przetoczyć walec w strone rządowej manipulacji !


dobra spokojniesciana wejdz na pocztemlotek

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:21  
Cytuj
CYTAT

dobra spokojniesciana


Jeśli nie zgadzasz sie z moimi poglądami, wyrzuć telewizor przez okno (minimum 21 cali) + książeczke abonamentową z uregulowaną opłatą. Ewentualnie napisz " nie zgadzam się".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

dobra spokojniesciana


Jeśli nie zgadzasz sie z moimi poglądami, wyrzuć telewizor przez okno (minimum 21 cali) + książeczke abonamentową z uregulowaną opłatą. Ewentualnie napisz \" nie zgadzam się\".


dla ciebie Ktośik

http://www.wioch(...)ewizorow czekaj książeczka jeszczeumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:34  
Cytuj
CYTAT

dla ciebie Ktośik

http://www.wioch(...)ewizorow czekaj książeczka jeszczeumiech



Hmmm, czy to efekt tolerowania wysokiej ceny bułki pszennej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

dla ciebie Ktośik

http://www.wioch(...)ewizorow czekaj książeczka jeszczeumiech



Hmmm, czy to efekt tolerowania wysokiej ceny bułki pszennej ?


żąrcik takiumiechmlotek

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 00:56  
Cytuj
CYTAT
kasia868686
nie powinno byc w wolnym kraju czegos takiego ,jak zastraszanie i zmuszanie do szczepien noworodków

Jestem za.
Na szkodliwość szczepionek jest wiele przykładów.

W Wielkiej Brytanii sąd uniewinnił lekarza krytykującego szczepienia...
http://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/02/wydarzenai-i-komentarze-2-kwietnia-2012r/
RotaTeq w Portugalii wycofany
https://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy-ab&q=rotateq+wycofany&oq=RotaTeq&aq=3&aqi=g4&aql=&gs_l=hp.1.3.0l4.0.0.1.492.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0.QWoWhiNvaDM&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=d2491fc5a153e3e4&biw=1024&bih=604
a to nie koniec przykładów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kasia868686
nie powinno byc w wolnym kraju czegos takiego ,jak zastraszanie i zmuszanie do szczepien noworodków

Jestem za.
Na szkodliwość szczepionek jest wiele przykładów.

W Wielkiej Brytanii sąd uniewinnił lekarza krytykującego szczepienia...
http://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/02/wydarzenai-i-komentarze-2-kwietnia-2012r/
RotaTeq w Portugalii wycofany
https://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy-ab&q=rotateq+wycofany&oq=RotaTeq&aq=3&aqi=g4&aql=&gs_l=hp.1.3.0l4.0.0.1.492.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0.QWoWhiNvaDM&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=d2491fc5a153e3e4&biw=1024&bih=604
a to nie koniec przykładów


słyszałąm o tym profesorze;/ szkoda go firmy farmaceutyczne nie popuszczą takim co sie wychylają placze

a co do rotawirusów srusów itp., to nie mam pojęcia co za debile na to szczepią dzieci jeszcze;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 01:11  
Cytuj
Typy zgłoszonych powikłań po szczepionkach HPV (baza VAERS) Liczby zgłoszonych przypadków
(stanowią tylko od 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych, gdyż statystyki są fałszowane przez wpływowe korporacje).
Zgłoszone powikłania 24 610
Poważne powikłania 3269
Trwałe kalectwo 805
Zgony 108
Brak poprawy 5010
Zagrażające życiu 468
Zabrane na pogotowie 9439
Patologiczny obraz cytologiczny 471
Dysplazja szyjki macicy 181
Rak szyjki macicy 34
Inne nowotwory 13
Infekcja wirusem brodawczaka (HPV) 300
Szczepienie ciężarnych matek 1603
Spontaniczne poronienia 288
Noworodki z wadami 170
Zemdlenia 3488
Mdłości 2369
Wymioty 1313
Utrata przytomności 1675
Konwulsje 1193
Padaczka 109
Depresja 160
Zawroty głowy 3264
Zaburzenia oddychania 833
Zawały serca 15
Demielinizacja 64
Bóle głowy 2455
Utrata pamięci 66
Migreny 295
Patologiczny MRI 229
Patologiczny obraz mózgu MRI 136
Napady senności (narkolepsja?) 206
Zapalenie mózgu 53
Zaburzenia przewodnictwa nerwów 23
Obrzęki ciała 646
Paraliż 97
Wysoka gorączka 1739
Dyskinezy 306
Chroniczne zmęczenie 1230
Samoistne upadki 626
Utrata czucia 937
Biegunki 452
Uszkodzenie neurologiczne 47
Neuropatia obwodowa 51
Bóle mięśniowe 649
Zaburzenia pracy mięśni 409

masakra jakaś;/

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 06:51  
Cytuj
Jestem z kasią - NIE SZCZEPIĆ!!!

(nigdy tego nie zrobię , nawet pod przymusem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Jestem z kasią - NIE SZCZEPIĆ!!!

(nigdy tego nie zrobię , nawet pod przymusem)


tu nie chodzi o to,żeby być za mną tylko żeby każdy rodzic podejmując decyzje sam o tym decydował i znał skutki uboczne szczepień, bo co niektórym w rządzie to sie juz we łbach poprzewracało .pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2012r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
temat jest o tym ,ze ci ktorzy sa przeciwni-a jest ich troche,moga podpisac taka petycję.a nie o jakiś podatkach psia mac!

Sam już nie wiem o czym jest temat, bo przez chwilę rozpisywałaś się nt. bułki pszennej, zaraz znowu piszesz o skutkach ubocznych szczepień, mimo, że jak sama zauważyłaś, temat jest o petycji i jeśli ktoś wysunął argumenty za szczepieniem, to masz pretensje, po czym rozpisujesz się o argumentach przeciw. Sama moja droga robisz bałagan.

CYTAT
Typy zgłoszonych powikłań po szczepionkach HPV (baza VAERS) Liczby zgłoszonych przypadków
(stanowią tylko od 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych, gdyż statystyki są fałszowane przez wpływowe korporacje).

Te teksty o korporacjach i fałszerstwach. Przypomina mi to podejście niektórych dzieci w szkole "Ale mamo, ja się dobrze uczę, a to, że mam jedynki to dlatego, że się pani na mnie uwzięła" umiech W totka miałbym szóstkę, tylko Lotto oszukało i specjalnie zmieniło numery. W wyborach wygrała moja partia, tylko oczywiście wpływowi ludzie sfałśzowali wyniki... i tak można bez przerwy, tylko po co?

Temat szczepień już był. Co jakiś czas firmy produkujące leki na różne choroby zakaźne, bojąc się, że stracą zyski, preparują różnego typu badania, z których wynika, że szczepionki zabijają i psują dzieci. Szczepionka kosztuje 200zł, leczenie dziecka na ciężką chorobę zakaźną to czasem setki tysięcy. Do tego dochodzą jeszcze zyski firm pogrzebowych, za pochówki małych brzdąców którym się zeszło na WZW czy inne badziewie. Oczywiście wszystkie te firmy liczą po cichu na to, że jak ludzie przestaną się szczepić, to wybuchną epidemie, a wtedy kasa będzie im leciała jak woda z kranu, milionami będą sprzedawać leki. Zapewne wiele rządów różnych krajów też liczy na to, że narody staną się podatne na pewne choroby zakaźne, łatwiej wtedy będzie np. jakimś ekstremistom islamskim rozsiać nad Europą wirusy i doprowadzić to tragedii wybijając ogromne ilości ludności. Dziwne jest to, że macie tak wąskie umysły, że widzicie tylko to, co sobie dacie wmówić i nic poza tym. Tak jak już pisałem we wcześniejszej naszej cudnej dyskusji nt. szczepień, duża część z Was mi drodzy jest dowodem na to, że szczepionki uszkadzają mózg. Bo jestem pewien, że byliście szczepieni umiech Pozdrawiam i już można jechać, krzyczeć, szczekać grozić. Trzy, dwa, jeden...... PAL! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »