NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Krzywdy kopalnia piachu,
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 18:10  
Cytuj
Jechałem dziś przez wichurę która wdzięcznie zwie się Krzywdy.
W okolicy jest żwirownia/kopalnia piachu.
Orientuje się ktoś, czy idzie coś tam konkretnego złapać? (pytanie do wędkarzy).

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 18:10  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 19:34  
Cytuj
bartomix pytales niedawno o karte, tam musisz miec rzeszow oplacony, dolek jest stary, ryby sa, konkretne tyz bywaja, amury kolo 10 np

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 20:20  
Cytuj
ifeelgood, kartę wędkarską miałem zanim wprowadzono złodziejski system opłat na rzecz PZW, czego skutkiem była przerwa w dokonywaniu składek członkowskich na rzecz tych bandytów i złodzieji ( niczym nie różnią się od krwiopijców z PZPNu i innych koleżeńskich organizacji).
Co do dołka w Krzywdach, słyszałem dużo histori i opowieści, i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego wyrobiska..

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 21:13  
Cytuj
Zapomniałem dodać,że preferuję i reklamuję wędkarstwo w stylu NO KILL, a więc robimy fotkę i do wody, a zabieramy tylko tyle ile zszamamy, a nie jak niektórzy, ile """""zasiadka""""" dała.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2012r. 21:46  
Cytuj
bartomix to info pewne, ryba tam jest, a przynajmniej 2 lata temu byla, podalem amura bo z tego co slyszalem najwieksze z osobnikow tam plywajacych

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »