NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
poradnia pedagogiczna i logopedyczna,
Posty: 1
Dołączył: 8 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 19:51  
Cytuj
Witam, chciałabym zapytać, jak w naszym mieście wygląda sytuacja na rynku poradni logopedycznych i pedagogicznych? czy długo trzeba czekać w kolejce do logopedy? pedagoga? czy można znaleźć gdzieś placówkę prowadzącą terapię dzieci dyslektycznych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2012r. 19:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 00:59  
Cytuj
Poradnia pedagogiczna kiedys znajdowala sie kolo szkoly 7 pomiedzy wierzowcami taki maly budyneczek;-). Cztly dalej tam jest tego nie wiem.. mozna tez zapytac w szkole/ przedszkolu do ktorego uczeszcza dziecko kazda placowka powinna miec opieke pedagoga i logopedy zapewniona;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 07:32  
Cytuj
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nadal jest w Stw.
http://www.ppp.stalowowolski.pl/ Znalezienie nie zajęło mi dużo czasu. Jeśli zaś chodzi o czas oczekiwania na wizytę, nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że nie powinno być odległych terminów.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2012r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
Witam, chciałabym zapytać, jak w naszym mieście wygląda sytuacja na rynku poradni logopedycznych i pedagogicznych? czy długo trzeba czekać w kolejce do logopedy? pedagoga? czy można znaleźć gdzieś placówkę prowadzącą terapię dzieci dyslektycznych?


mam znajomego logopedę, umówię jak chcesz i to nie jest żadna reklama czy coś ( do moderatorów )wazne poprostu ,jeśli zalezy ci na szybkim terminie- pisz do mnie .pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »