NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
Psycholog w Stalowej Woli,
~~kasia w.
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 15:47  
Cytuj
Czy może ktoś polecić dobrego psychologa , terapeutę w Stalowe Woli ? Kogoś kto przyjmuje prywatnie. Bardzo proszę, jest to pilne.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 15:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 16:52  
Cytuj
...zależy w jakiej sprawie, terapeuci są w Ośrodku Kryzysowym,tez np prywatnie przyjmuje w Metalowcu, ale zależy jeszcze w jakiej sprawie...

 
 
 
 
~~kasia w.
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 18:23  
Cytuj
A kto przyjmuje w metalowcu, a chodzi o to, że poszukuję psychologa dla osoby chorej na depresję. Najlepiej, żeby to była kobieta. Bardzo mi zależy.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 19:26  
Cytuj
...hhmmm, czy nie bardziej tu pomógłby psychiatra, albo łącznie, ale w Metalowcu kiedyś była na pewno kobieta, nazwiska nie pamiętam, ale Grzegorzewicz chyba, ale mogłam "przekręcić" nazwisko,
może ta stronka pomoże, pozdrawiam..
http://katal(...)m14.html

 
 
 
 
~~eva
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 20:16  
Cytuj
były już takie wątki, spróbuj poszukać, osobiście polecam psychologów z Oratorium, zwłaszcza p. Dekert, jest naprawdę dobra umiech, o p. Grzegorzewicz też słyszałam pozytywną opinię, przyjmuje w ramach NFZ w przychodni pod Hutą, jest też młoda psycholog w MOstostalu - tyle wiem, powodzenia, aha - i najpierw zaczęłabym od psychologa, a potem ewentualnie psychiatra - jako ostateczność

 
 
 
 
~~kasia w.
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 08:17  
Cytuj
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, ta osoba już się leczy farmakologicznie, ale leki swoją drogą a terapia swoją, a pani Dekert z Oratorium to gdzie przyjmuje, czy właśnie w Oratorium ? Czy ma swój gabinet i prywatnie też przyjmuje?
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~ruda
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 19:11  
Cytuj
P. Dekert nie ma prywatnego gabinetu. Ośrodek Interwencji Kryzysowej, gdzie pracuje P. Dekert został od nowego roku przeniesiony z Oratorium do budynku, gdzie było starostwo powiatowe przy ul Popiełuszki. Ta kobieta to anioł z wielkim sercem, wiele osób zawdzięcza Jej zdrowie, a nawet życie.

 
 
 
 
~~kasia w.
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
Do Rudej, dziękuję bardzo, kochanie a jak tam można się dostać ? Ot tak z ulicy, czy trzeba jakieś skierowanie mieć?

 
 
 
 
~~magda
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 08:57  
Cytuj
Czy do p. Dekert to może kazdy pójść, czy tylko ze skierowaniem?

 
 
 
 
~~ruda
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:04  
Cytuj
Do P.Dekert skierowania nie trzeba. Należy się jednak zapisać na konkretny termin. Niestety nie znam nr telefonu, ponieważ jak napisałam zmienili siedzibę, ale można zadzwonić do Oratorium i tam na pewno udzielą informacji. Można tez podejść osobiście na ul. Popiełuszki.
Pozdrawiam serdecznie.

 
 
 
 
~~ruda
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:09  
Cytuj
Nr tel do Ośrodka Interwencji Kryzysowej na Popiełuszki 13 znalazłam w necie 015 642 52 93

 
 
 
 
~~kasia w.
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 22:06  
Cytuj
Wielkie dzięki Ruda, całus

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 10:45  
Cytuj
kasia - zanim traficie do medyka-prosze uzupełnic wit D3 w solarium , najlepiej w I.S. bo: http://www.solar(...)sje/?s=5

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »