NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
To trzeba tu zmienic!, To trzeba tu zmienic!
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 10:19  
Cytuj
Jestem stalym czytelnikiem StalowegoMiasta zagladam tu bardzo czesto. Od kilku tygodni strona przeszła zmianę jest teraz może ładnie ale mam jesto ALE i to duze. Znikają tematy nie wiem jak ich szukac. Tematy widac z 2 dni max na stronie jak chce sie wrocic do tematu z zeszlego tygodnia, pocztyac komentarze albo cos w tym stylu to się nie da! Klikając więcej - mowinny byc artykuły z przynajmniej miesiaca, a jest to samo co na stronie moze jeden dzien w tym. Chce wyraziz z tego powodu moje nie zadowolenie. Prosze was drodzy twórcy tej strony zmieńcie to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 10:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 10:25  
Cytuj
Zgadzam sie z tym, po zaklikaniu wiecej mamy liste kilku tematow, a ja chce poczytac sobie artykuly starsze to nie ma, trzeba by przez google szukac ale to juz konkretnie cos... powinno byc na dole numerki i przechodzic na kolejne strony z lista artykulow i tak az do konca, czasem czlowiek cos sobie przypomni, chetnie by sprawdzil, a nie ma juz tego... Albo by sie do komenatrzy wrocilo i juz sie nie da znalesc artykulu..
Nie kazdy ma czas czytac codziennie, czasem czyta sie co kilka dni i czlowiek chcialby ogarnac wiecej niz tylko cos z jednego, gora dwoch dni... poprosimy o zmiane tego stanu rzeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 14:38  
Cytuj
rada szukaj w koszu! To normalne dzialanie na tutejszym forum ,szkoda zabierac wogole glos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 15:23  
Cytuj
Dziękujemy za uwagi. Zajmiemy się tym !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 16:38  
Cytuj
Wiecie co jest trzeba zmienić i to jak najszybciej?
Sposób przechowywania haseł.
Chciałem wczoraj odzyskać hasło do swojego konta. Niestety funkcja odzyskiwania hasła nie działa, poprosiłem więc o pomoc poprzez formularz kontaktowy. Treść wiadomości z formularza w ogóle nie dotarła do adresatów, jedynie mój adres e-mail i login do nich trafił więc trzeba było jeszcze raz napisać prośbę o pomoc poprzez mail.
Reakcja była nawet szybka tego samego dnia co doceniam, jednak nie otrzymałem linku do odzyskiwania hasła lub chociażby jednorazowe hasło zastępcze a po prostu moje stare hasło w formie tekstowej. Oznacza to, że mimo wcześniejszego wycieku haseł, dalej trzymane są one w formie tekstowej a ponadto obsługa kimkolwiek jest ma wgląd w hasła w takiej niezaszyfrowanej formie. Wiadomo jak jest.. spora część użytkowników ma wspólne hasła w różnych serwisach, wystarczy jedynie powiązać hasło z adresem e-mail.
To jest właśnie fakt, który należy jak najszybciej zmienić.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 17:23  
Cytuj
A skoro już jesteśmy przy hasłach i ich przechowywaniu to jak tam invx śledztwo w tej sprawie? Jak wybuchał afera to wszystkich uciszałeś twierdząc, że musimy czekać na wynik śledztwa i że wtedy wszystko się wyjaśni jak doszło do tego wycieku (choć moim zdaniem nikt tego nie ukradł, bo hasła leżały na wierzchu, a wystarczyło tylko głębiej poszukać). Więc jak to jest, śledztwo dalej się toczy, dalej nic nie wiadomo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 17:23  
Cytuj
Hasła są obecnie kodowane. Jest zastosowany algorytm, który można (znając klucz szyfrujący) zdekodować.

Śledztwo dalej się toczy. Policja i prokuratura wystąpiły o międzynarodową pomoc prawną (potrzeba uzyskania danych od zagranicznych usługodawców). Czekamy na wyniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
Policja i prokuratura wystąpiły o międzynarodową pomoc prawną


No to niezły LOL smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2012r. 17:34  
Cytuj
To dobrze. Prokuratura bardzo rzadko występuje w sytuacjach gdzie tzreba ustalić IP o międzynarodową pomoc prawną. Super, że zajęli się sprawą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »