NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Sposób na bociana.,
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2012r. 19:14  
Cytuj
*Szalonyyyy* ale ja gniazda nie muszę nigdzie przenosić bo u mnie go niema,nawet niewiem gdzie on go ma. Na moim dachu ma tylko bazę wypoczynkową....

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2012r. 19:14  
Cytuj

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2012r. 22:13  
Cytuj
No i mamy nowy sposób na antykoncepcję-przegoń boćka...potluczony

Tak na poważnie.Firmy oferujące pokrycia dachowe ,często mają też odpowiednie elementy dekarskie, mające na celu zabezpieczenie rynień,gzymsów itp.przed ptakami a w szczególności chodzi o gołębie.Może sprawdzi się to wobec większych obsrajdachów?

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 10:53  
Cytuj
Zgadza się, że niektóre zwierzęta mogą być szkodnikami ale jeżeli podlegają ochronie, to nie wolno im robić krzywdy. Wg. mnie najlepiej się zgłosić do weterynarza (albo zadzwonić do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii) i myślę, że oni poinformują gdzie to zgłosić, bo nie wierzę, że nie ma jakiejś instytucji, która ma obowiązek zajmować się chronionymi zwierzętami w takim przypadku. Może da się na takiej zasadzie jak jest z bezdomnymi psami? Że hycel wyłapuje i odstawia do schroniska. Może da się gdzieś załatwić tak z boćkiem. Ale naprawdę nie wolno ot, tak sobie krzywdzić zwierząt. Niektórzy ludzie to też szkodniki, a nikt ich nie wybija, nieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 15:49  
Cytuj
Dzwoniłam do Eksperta przyrodniczego-ornitologa i poradził mi abym wyszła na dach i rozciągneła tam sznurek, ażeby uniemożliwić mu ''siadanie'' sciana

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 16:41  
Cytuj
maga - zapewne^^ odstawia do schroniska dla bockow i przerobia na strusie :] no zadzwon do jakiegokolwiek urzednika powiedz "panie przylatuje mi bocian 3 razy w tygodniu na dach i sra, zajmicie sie tym" co bys pomyslala o takim zgloszeniu ?:]
tamlin - tak zrob^^ porozwieszaj sznurki, moze zrob jeszcze paliki to se pranie bedziesz mogla rozwiesic ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2012r. 16:50  
Cytuj
A widzisz *ifeelgood*!!! O suszeniu gaci na dachu to nie pomyślałam!!! Pieronem będą schły good
I może zasięg GSM się poprawi ok

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 16 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2012r. 09:52  
Cytuj
Ifeelgood, wiemumiech zgłoszenie brzmi śmieszniesmiech2 Ale bocian jest pod ochroną, więc do cholery muszą być jakieś instytucje, które się tym zajmują. Przecież nie każdy chce hodować se bociana na dachu! a z drugiej strony ubić to barbarzyństwo. Przecież taki bociek nie wie, że komuś przeszkadza. Co stworzenie winne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »