NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pytanie o kąpielisko w Kłyzowie.,
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 13:05  
Cytuj
Gdzie ono sie znajduje kieruje pytanie do tych co tam byli.Od strony Sanu czy od strony Slomianej/Krzakow itp.Bo nie widzialem zadnych informacji gdzie sie to wskreca jak jechalem przez Klyzow.Fajnie tam jest? I duze to kapielisko czy taki stawik niewielki? Do lata daleko ale informacje sie przydadza
pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 13:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 13:43  
Cytuj
Jadac od strony Pysznicy za remiza w Kłyzowie chyba 2 albo 3 droga w lewo bedzie maly napis na slupie rybakówka (o ile pamientam baly szyld z czarnym napisem) zkrecasz w ta droge i jakies 500m do celu. Fajna miescowka mozna z STW autobusem dojechac wejsciowka w sezonie chyba 1 albo 2 zl

Pozdrawiam Krzysiek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 13:45  
Cytuj
Na końcu Kłyżowa skręca się w lewo,zresztą jest znak ze strzałką "Rybakówka". Jeździłam tam często ale chyba z dwa albo trzy lata temu.W tamtym roku odpuściłam,wodą tak brudna że aż mętna.Jeśli chcesz złapać jakiegoś syfa to właśnie tam :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 14:58  
Cytuj
Byłam tam raz. Za wejście płacimy 1zł/os, jest zakaz wprowadzania psów (oprócz tych małych szczurów, które jazgoczą, że aż głowa boli). Na miejscu można zjeść jakieś frytki, itp.
My ze znajomymi nie wiedzieliśmy, że wstęp jest płatny, więc koleś z kasy przybiegł do nas sam smiech2

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 15:51  
Cytuj
Byłam ze znajomymi raz w życiu nad tym BAJOREM:szok:. Jeszcze nie rozłożyliśmy się z grillem, a już przyleciał właściciel i kazał płacić za wstęp i za grilowanie. sciana Woda jak cherbata muł po kolanasciana Nigdy w życiu już tam nie jedziemygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 15:52  
Cytuj
Zapomniałam dodać, że znajdują się tam wszystkie zarazki świata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 18:12  
Cytuj
Dziwią mnie niektóre opinie. Odkąd istnieje to kąpielisko jeszcze nie słyszałam żeby po kąpieli w tym miejscu komuś coś się stało. Ludzie się bulwersują ze za wstęp się płaci ale kto po nich sprząta? Właściciel. I skoro jest tam tak złe to dlaczego w ciepłe dni nie ma gdzie koca rozłożyć?! Ze juz o zaparkowaniu auta nie wspomnę;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2012r. 18:13  
Cytuj
Dziwią mnie niektóre opinie. Odkąd istnieje to kąpielisko jeszcze nie słyszałam żeby po kąpieli w tym miejscu komuś coś się stało. Ludzie się bulwersują ze za wstęp się płaci ale kto po nich sprząta? Właściciel. I skoro jest tam tak zle to dlaczego w ciepłe dni nie ma gdzie koca rozłożyć?! Ze juz o zaparkowaniu auta nie wspomnę;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 10:30  
Cytuj
No i przede wszystkim nie można wnosić swojego alkoholu ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 15:24  
Cytuj
Jezdze tam regularnie od 3 lat,bardzo fajne miejsce do wypadu z dziecmi,ale jest tez miejsce gdzie młodziez pływa i skacze na główke, woda metna (to glinianka) ale płytka dzieci mamy cały czas na oku piasek na brzegu,sa stoły w lasku jest bar,kiełbaski,frytki napoje ,piwo jest ok jak pogoda na całodniowy wypad fajnie i blisko a 1 zł to zadne pieniadze i auto na parkingu blisko zalewu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2012r. 15:31  
Cytuj
To jest biznes-źródło dochodu. Nie dziw się ze nie wolno wnosić alkoholu musza na czymś zarobić. Jak komuś nie odpowiada ma wiele opcji do wyboru i nie musi tam jeździć. Mnie się tam podoba. Co roku coś nowego jest. W tamtym roku zrobili płac zabaw, kupili trampoline żeby dzieciaki miały ucieche

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2012r. 21:28  
Cytuj
tam jest naprawde super...polecam ..ale jak komus szkoda 1zl ..to niech siedzi gdzies nad zalewem ,obok petow,szkiel itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 6 Paź 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2012r. 08:48  
Cytuj
BYŁEM TAM PARĘ RAZY JEST ZAJEBIŚCIE SUPER

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 9 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 14:13  
Cytuj
Sezon rozpoczęty;) jeżeli pogoda dopisze to w sobotę 23-06-2012 odbędzie się festyn;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 14:25  
Cytuj
Po hu.... jest tam zaje... sciana i super sciana nie ma to jak mętna nestee z błotem po kolana i wszystkimi zarazkami świata. sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:09  
Cytuj
ale wejscie tańsze niż w gorzycach, a jak z małymi dziećmi się jedzie to rybakówka chyba lepsza

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:11  
Cytuj
no ale stojąca woda jednak jest najgorszaneutralny jeszcze takie bajorko małe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 10:36  
Cytuj
Zgadzam się, woda katastrofa zdegustowany powinni zainwestować w odmulanie .
Osobiście lubię tam jezdzić,ale moje dzieci juz niekoniecznie, ze względu na wodę.

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 12:34  
Cytuj
Mamy pytanie. Chciałabym pojechać na kompielisko w kłyżowie i nie bardzo wiem jak dojechać. Głównie mi chodzi o przejazd autobusem 17. Na którym przystanku wysiąść zebym miała blisko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2012r. 14:45  
Cytuj
Przewaznie jest tak, że jak jedziesz tam autobusem to jak jest przystanek zeby tam wysiasc to wysiada wiekszosc pasazerow i oni sami tez ida na Rybakowke ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2012r. 19:52  
Cytuj
A czy to prawda,że sanepid zamknął kąpielisko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 13 Sie 2010r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2012r. 12:55  
Cytuj
Wysiadasz na ostatnim przystanku w Kłyżowie umiech
A kąpieliska nie zamknął sanepid i jest wiele nowych atrakcji !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2012r. 15:01  
Cytuj
Nie wiem jak możecie się tam kąpać, woda taka syfiasta, muł po kolana. Nawet jakby mi zapłacili to bym nie weszła do tej wody, a swoich dzieci to bym w życiu tam nie puściła. Zresztą podobnie jak w Gorzycach bleh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2012r. 16:22  
Cytuj
CYTAT ("mistletoe")
Nie wiem jak możecie się tam kąpać, woda taka syfiasta, muł po kolana. Nawet jakby mi zapłacili to bym nie weszła do tej wody, a swoich dzieci to bym w życiu tam nie puściła. Zresztą podobnie jak w Gorzycach bleh


I pomyśleć, że niektóre Panie, za kąpiele błotne w mule,uelastycznijące skórę ciężkie pieniądze płacą, a tu Mistletoe jakiś interes w tym wietrzy, nie chce się plumkać w syfiastej [sama tak twierdzi] wodzie, więc proponuję, jej się wybrać i wstać nad Rybakówkę przed południem, trafi zapewne na kryształową wodę.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2012r. 16:27  
Cytuj
Reiker oczywiscie wiem, że kąpiele błotne są zdrowe, ale nie wiem czy wiesz, że jest to odpowiednio przygotowane błoto. Nie będę się z tobą wdawać w dyskusje i pozdrawiam cię serdecznie good zresztą wolę się nie kąpać cały rok w tym syfie i pojechać sobie na 2 tygodnie na Chorwacje, tam woda nie mętnieje po godz. 12

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »