NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
burger bar, co sądzicie o tej miejscówie
Posty: 23
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 21:15  
Cytuj
Ja byłam dzisiaj i nie polecam, żarcie nie warte swojej ceny, totalna klapa ;/ znacie może jakieś fajne miejscówy gdzie można tanio spić browara i przy okazji coś zjeść?;>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 21:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 21:34  
Cytuj
Burger bar ma inny target klienteli niż smakosze o wysublimowanym smaku, pragnący racząć się wybornym jedzeniem wypić złocisty trunek...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 21:35  
Cytuj
A kiedy w tym kurwidołku było dobre jedzenie sciana hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 22:24  
Cytuj
Daawno temu było. potem się przeniesli i się skończyło

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
znacie może jakieś fajne miejscówy gdzie można tanio spić browara i przy okazji coś zjeść?


Koleżanko, jedno pytanie mam. Co to znaczy "tanio spić browara" ? Czy zamawiając piwo, po prostu je zamawiasz, czy pytasz ile kosztuje? Bo zakładam, że jeśli zaczynasz od ceny, to tak naprawdę ochoty na piwo nie masz. Z tanich miejscówek polecam Ci Biedronkę (jakieś bączki za 1,99 zł). Smak piwa adekwatny do ceny - ale co najważniejsze.. TANIO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:02  
Cytuj
tak pójdę do biedronki kupie bro i posiedzę sobie przed wejściem do marketu żeby nim się "delektować"... czyli w tym mieście nie ma normalnego pubu w którym jest w miarę tanie piwo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:23  
Cytuj
A może Pub OMEGA ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:25  
Cytuj
Albo knajpa 'BINGO' koło Miejskiego Domu Kultury, taniej chyba nie znajdziesz. Polecam :7

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 12:32  
Cytuj
dopiero poznaję stalówke więc trzeba zajrzećumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 26 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 13:07  
Cytuj
Witam polecam piwiarnie Warke, jest tanie piwo , dobre jedzenie, i ogólnie klimat fajny, jedynie jak są mecze trzeba rezerwować bo jest dużo ludzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:01  
Cytuj
Ja polecam ławkę w parku. Towarzycho zawsze się znajdzie, gdzie kupisz browca już Luk Ci powiedział, pizza lub inne frykadele z dowozem w obrębie miasta za darmochę. Nic, tylko korzystać ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
Ja byłam dzisiaj i nie polecam, żarcie nie warte swojej ceny, totalna klapa ;/ znacie może jakieś fajne miejscówy gdzie można tanio spić browara i przy okazji coś zjeść?;>

Jeśli przyjdziesz z własnym browarem i to zapraszam do mnie.umiech
Gość w dom,Bóg w dom a piwko do lodówy...
P.S.Możesz pukać w drzwi nogą,bo domyślam się że ręce będziesz miała zajęte wyprowiantowaniem...potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 2 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 12:29  
Cytuj
hrhr spoko spoko ;) najlepiej to chyba jednak kupić bro w promocji i zrobić własną wyżerkę ;p wyjdzie najtaniej a przynajmniej będę wiedziała co jem ;p pozdro wszystkim;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 12:53  
Cytuj
Lament ma rację całkowitą. Browarek kupiony w biedronce ewentualnie jakiś tescowy grzmot. W razie głodu a braku funduszy, kanapeczki w domu przygotować. Ławek na mieście pełno. A jak ktoś poczuje się zmęczony, nagła senność złapie, jebnie się w trawkę i odpoczywa. I co, po taniości? Po taniości. Niech no tylko pogoda psuć się przestanie, myślę że wiele sympatyków takich rozwiązań się pojawi. Tylko ostrzegam 3 ławka w 4 alejce, w parku miejskim jest zarezerwowana na mnie!

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
Tylko ostrzegam 3 ławka w 4 alejce, w parku miejskim jest zarezerwowana na mnie!

Miejscówka w pierwszej klasie- na ławce,kuszetka jest pod .potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 20:41  
Cytuj
Zielona, bo ja wiem co dobregood Tzn. pamiętam, że taka miejscówa była najlepsiejsza ;) Karny jeżyk, wiesz za co ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
Zielona, bo ja wiem co dobregood Tzn. pamiętam, że taka miejscówa była najlepsiejsza ;) Karny jeżyk, wiesz za co ;)


Wiem za co, chciałam poprawić ale się nie dało. Ciii może nikt nie zauważy;-)
Delektowanie się niemalże boskim nektarem pod gołą chmurką, dodaje tego niepowtarzalnego smaku i zapachu. Tylko czasami panowie w niebieskich mundurkach głowę zawracają jakimiś mandatami, jakimiś pouczeniami. Ale kto by się nimi przejmował, gdy piwo jak woda idzie.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2012r. 09:43  
Cytuj
Zieloniutka, to w terebusię trzeba wetknąć trunek ;) Ew. łobkleić, co by nie było widać, co się pije ;) W razie obławy powiesz, że pepsi się delektujesz ;) Dopóki nie będziesz używała łaciny ulicznej czy startowała do pokazu swoich umiejętności sztuk walki - pij na zdrowie ;) Aha, i najlepiej jest gdzieś niedaleko wuceta jednak się rozłożyć z wałówką... Babom zawsze pod górkę ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
znacie może jakieś fajne miejscówy gdzie można tanio spić browara i przy okazji coś zjeść?


Koleżanko, jedno pytanie mam. Co to znaczy \"tanio spić browara\" ? Czy zamawiając piwo, po prostu je zamawiasz, czy pytasz ile kosztuje? Bo zakładam, że jeśli zaczynasz od ceny, to tak naprawdę ochoty na piwo nie masz. Z tanich miejscówek polecam Ci Biedronkę (jakieś bączki za 1,99 zł). Smak piwa adekwatny do ceny - ale co najważniejsze.. TANIO.


za to piwo --- > 1,99 dziewczyna zapłąci dodatkowo 100 za picie w miejscu publicznym!! poza tym te siki po 1,99 nie nazywaj piwem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Zieloniutka, to w terebusię trzeba wetknąć trunek ;) Ew. łobkleić, co by nie było widać, co się pije ;) W razie obławy powiesz, że pepsi się delektujesz ;) Dopóki nie będziesz używała łaciny ulicznej czy startowała do pokazu swoich umiejętności sztuk walki - pij na zdrowie ;) Aha, i najlepiej jest gdzieś niedaleko wuceta jednak się rozłożyć z wałówką... Babom zawsze pod górkę ;)


Tia, wetknę w torebusie i później szukaj igły w sianie. Opcja szukaj by się przydała, choć i tak nie jestem pewna czy by znalazło.
Aleś TY wygodna Lamenciku, już wuceta byś szukała. Mało to miejsca pod chmurką? Kochana, pokażę Ci moją miejscówkę, a może i czasami udostępnie;-)

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 13:27  
Cytuj
Do burgera chodzi sie wtedy gdy jestes niedopity i nie masz co z soba zrobic, a wszystko inne jest pozamykane i ot caly jego urok.

Pamietam jakb bylem tam, po lokalu biegal stary dziadek wykrzykujac ze to wspaniale miejsce i cudowni ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2012r. 13:44  
Cytuj
A pamiętacie scene z filmu poranek kojota
bar ze starego autobusu
to jest bar a burger to wielogwiazdkowiec dla okolicznej meliniarni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 09:40  
Cytuj
[cytat]A pamiętacie scene z filmu poranek kojota
bar ze starego autobusu

Ale w Stalowej to chyba takiej miejscówki nie znajdzie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2012r. 09:54  
Cytuj
Hmmm, w sumie są przyczepki campingowe ;)) Ale to nie to samo ;)

Zielona wucet pod chmurką powiadasz... ale nie będziesz patrzyła? ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »