NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
nie zdany 3 egzamin , ----
Posty: 10
Dołączył: 29 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 09:00  
Cytuj
Mam takie pytanie odnośnie egzaminu . Jak to jest jak się nie zda za trzecim razem jazdy ??
Można zapisac się na kolejny termin w Wordzie czy najpierw muszę wykupic godziny w stw i dopiero wtedy się zapisac ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 09:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Mam takie pytanie odnośnie egzaminu . Jak to jest jak się nie zda za trzecim razem jazdy ??
Można zapisac się na kolejny termin w Wordzie czy najpierw muszę wykupic godziny w stw i dopiero wtedy się zapisac ???



Trzeba najpierw wykupić godziny (zdobyć zaświadczenie) i z zaświadczeniem udać sie do WORDU w celu ustalenia kolejnego terminu egzaminu.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 09:13  
Cytuj
najpierw idz do swojego instruktora niech wypisze Ci zaswiadczenie ze odbylas dodatkowe godziny, i wtedy do wordu. W czasie gdy bedziesz czekac na egz wyjezdzisz te dodatkowe godziny umiech

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 09:27  
Cytuj
Dokładnie. Ten cały Word to chora sprawa. kierowcy nie umią jeździć, hamować, omijać, wyprzedzać... potrafią manewrować po łuku. i się dziwic że tyle wypadków w Polsce.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 29 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 13:07  
Cytuj
A mogę je wykupic w innej szkole czy w tej samej co kurs robiłam ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 13:41  
Cytuj
W Wordzie chyba nikogo nie interesuje u kogo wykupiłaś dodatkowe jazdy, ważne byś zaświadczenie im przedstawiła;-)

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 29 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 13:43  
Cytuj
ok , dzięki umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Mam takie pytanie odnośnie egzaminu . Jak to jest jak się nie zda za trzecim razem jazdy ??
Można zapisac się na kolejny termin w Wordzie czy najpierw muszę wykupic godziny w stw i dopiero wtedy się zapisac ???



Ja radzę (żeby nie stracić na czasie) wykupić pierw papier zawieżć do Worda i sie zapisać. A w między czasie jeździć:cwaniak: Ja za 9 zdałam sciana więc razy to samo wykupywałam . Ale teraz śmigamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 17:03  
Cytuj
Oj sorkisciana widzę że odpowiedziano Ci już .. nie przeczytałam reszty odpowiedzijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 29 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 17:36  
Cytuj
spokojnie nic się nie dzieje umiech
odezwę się na p.w z pytaniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Mam takie pytanie odnośnie egzaminu . Jak to jest jak się nie zda za trzecim razem jazdy ??
Można zapisac się na kolejny termin w Wordzie czy najpierw muszę wykupic godziny w stw i dopiero wtedy się zapisac ???

jak się nie zdaje tyle razy to daje się spokój, a nie na siłe zdaje. Potem się rozbijają na drzewach tacy jak Ty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 22:35  
Cytuj
Tjaaa, genialne. Znam wiele osób które jeżdza w rajdach/wyścigach a zdawali więcej niż 3 razy. Znam wielu któzy zdali za 1 razem i powodowali wypadki. To nie ma znaczenia najmniejszego.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
jak się nie zdaje tyle razy to daje się spokój, a nie na siłe zdaje.


No co Ty nie powiesz mistrzynio ... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 23:01  
Cytuj
CYTAT

jak się nie zdaje tyle razy to daje się spokój, a nie na siłe zdaje. Potem się rozbijają na drzewach tacy jak Ty umiech


Weź schowaj te swoje "mądrości" w buty, wyższa będziesz.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2012r. 23:06  
Cytuj
Tak w sumie to z 3 znajomych które zdały za 1 żadna nie prowadzi auta bo nie potrafi...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 11:57  
Cytuj
To za którym razem ktoś zdaje egzamin nie koniecznie świadczy o umiejętnościach ale bardziej o szczęściu i egzaminatora.
Trafisz na idiotę to żebyś była mistrzem to nie zdasz i tyle w temacie;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
To za którym razem ktoś zdaje egzamin nie koniecznie świadczy o umiejętnościach ale bardziej o szczęściu i egzaminatora.
Trafisz na idiotę to żebyś była mistrzem to nie zdasz i tyle w temacie;)


Całkowita racjaumiech to zależy od szczęściaumiech i od tego na kogo trafisz. Robili program kiedyś taki, że podstawiali rajdowców do egzaminu i żaden nie zdał. Wystarczy że sie burak trafi i po egzaminie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2012r. 20:38  
Cytuj
Mi egzaminator tak jechał, że myślałam że mu .... Ewidentnie chciał mnie uwalić, już przy wyjeździe z Worda dało się to wyczuć. O dziwo się nie dałam sprowokować i Opaczność chyba nade mną czuwała, bo pustki były niemalże na drogach. Ale później ładnie pogratulował i pochwalił jazdę. Po drodze, nieźle go w duchu zwyzywałam xD

//moderowano
KOLEJNE OSTRZEŻENIE za język wypowiedzi !!

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:12  
Cytuj
CYTAT
Mi egzaminator tak jechał, że myślałam że mu .... Ewidentnie chciał mnie uwalić, już przy wyjeździe z Worda dało się to wyczuć. O dziwo się nie dałam sprowokować i Opaczność chyba nade mną czuwała, bo pustki były niemalże na drogach. Ale później ładnie pogratulował i pochwalił jazdę. Po drodze, nieźle go w duchu zwyzywałam xD

//moderowano
KOLEJNE OSTRZEŻENIE za język wypowiedzi !!


Drogi Moderatorze Anonimie, czy nie wiesz że słowa powszechnie uznawane za wulgarne, idealnie oddają emocje które targają człowiekiem? I nie kolejne ostrzeżenie a pierwsze ;-)

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 13 Lip 2014r.
Skąd: 121231231321
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 16:18  
Cytuj
Dzień dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »