NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Dom weselny-Rozwadów , Przy samych torach naprzeciw klasztoru
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 23:31  
Cytuj
Wiktorku mieszkałem parę lat nie dalej niż 300metrów od w/w lokalu. DLatego cieszę się że się wyprowadziłem, niech robią imprezy ale w skończonym lokalu. Dziadków miałem okazję spotkać w niedzielę koło 17 o czym powiadomiłem Policje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 23:31  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2012r. 01:14  
Cytuj
Lokal w czasie imprezy był skończony (przynajmniej dół) czyli sala na 300 osób, górna sala która pomieści 150 osób jest jeszcze nie gotowa, tak samo pokoje (jest jeden, żeby zobaczyć jak będą wyglądać). Co do właścicieli, ktoś powiedział że jest nie kumaty, a tu was zdziwie, ponieważ jest to jego drugi lokal na podkarpaciu (drugi podobno ma w sandomierzu) więc raczej wie co robi.
Gdy z nim rozmawiałem sam koszt doprowadzenia budynku do stanu surowego wyniosły ich 2.5 mln złoty, drugie tyle pewnie wykończenie. a Co do komentarzy którzy niby tam byli przed pierwszym weselem, co wam nie spasowało? Że nie było zasłon, stołów, żyrandoli to wam się nie spodobało? Kiedy ja chciałem oglądać salę właściciel kazał mi przyjść na początku października kiedy będzie wszystko gotowe na dole (lub cały będzie gotowy) nie wiem. Łatwo oceniać coś po rysunku. Lepiej przejdź się tam i zobacz sam/sama a nie słuchaj opini wyssanych z palca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2012r. 13:55  
Cytuj
Damian199 - masz zupełnie rację, każdego boli tutaj że ktoś wydał 2,5 mln zł.
Swoją drogą zastanawia mnie wypowiedz Jacka że mieszkał tyle lat i widział dziadków pijanych. Lokal dopiero uruchomili a on kilka lat widział pijaków ( może pomyliłeś ze zbieraczami puszek ).
Wypowiedzi w tym stylu są poprostu nie na miejscu.
Nikt nie potrafi powiedzieć coś na korzyść tylko znaleść masę błędów. Sam tam byłem i widziałem jak jest wykończone i zrobione.
Owszem należy jeszcze włożyć kupę kasy minimum 2 mln jeżeli chcemy mieć te "pięć gwiazdek" - a chyba na tym to polega aby mieć lokale na wesela i przyjęcia na najwyższym poziomie.

Więc jacku pijaków wypatruj dalej , zrób pomiary przyłączy tam gdzie mieszkasz aby Ci nie przygasało umiech)

Pozdrawiam DWÓR OLIMP i wszystkich co sie im podoba umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2012r. 22:54  
Cytuj
Ludzie: lokal jeszcze nie oddany w 100 procentach a już komuś żal dupę ściska,że jest nowy lokal w Stalowej W. Oj- wyczuwam tu konkurencję.
Leon45 i Jacek- zastanówcie się przez chwile co piszecie. Bzdury i tyle. Miałem już okazję widzieć ten lokal podczas końcowej fazy budowy. Robi wrażenie. Sala na dole tak jak piszecie, górna się kończy. Właściciel inwestor- młody człowiek z ogromnym zapałem- zresztą to będzie ich rodzinny beznes. Początki są zawsze trudne, tak jak wszędzie, ale wierzę,że dadzą radę. Sam inwestor nie musi się znać na wszystkim, wystarczy,że zatrudni dobrego szefa kuchni, menagera i interes się kręci.Czy uważacie,że topiłby miliony w interes, na którym się nie zna?
Leon45 i Jacek: wy też mieliście okazję zrobić taki lokal, wpaść na taki pomysł, zresztą są jeszcze wolne działki w Stalowej Woli, możecie zacząć a nie narzekać.
Co do Olimpu- może teren trochę dziwny - blisko tory kolejowe, niełatwy dojazd. Ale z czasem, jak będzie ładne ogrodzenie, ukształtowana zieleń, będzie to cacko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2012r. 06:56  
Cytuj
po pierwsze właściciel możne sobie robić imprezki nawet i w szopie co to kogo obchodzi ze lokal nie jest jeszcze wykończony?? po drugie coś mi się wydaje ze konkurencja zaczęła działać tu na forum;p olimp jeszcze nie skończony i już tyle krytyki ale na dom weselny przy samym klasztorze to już nikt nic złego nie pisze i nikomu nie przeszkadza?? strasznie to dziwne. Jacku te dziadki pijane krążyli po piaskach żeby przejechać "specjalnie" kolo twojego domu na górce bo nie mogli po prostu śmignąć kolo zryw-polu??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2012r. 07:48  
Cytuj
Widzę, że ludzie tutaj mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem ^^
Uczą tego w podstawówce, polecam się cofnąć.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2012r. 11:29  
Cytuj
moje drogie zazdrośniki!!!!!!!
chodziło mi o opinie osób, które były tam już na wesele, a nie o opinie zazdrosnych, marzących tylko o jednym o "obsmarowaniu komuś d...y". ;] myślę, że jeśli ktoś nie był tam na wesele, które już są nie ma się co wypowiadać, a jego głos czy opinia są tutaj zbędne!!!
udanej niedzieli.!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »