NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dom weselny-Rozwadów , Przy samych torach naprzeciw klasztoru
Posty: 40
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 16:47  
Cytuj
Potrzebuję namiarów(telefonu) na tą restauracje która podobo ma ruszyć w maju 2012 roku.Czy ktoś wie czy są już zapisy na wesela? Z góry wielkie dzięki smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 16:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 19:14  
Cytuj
dekada jakis czas temu może trzy-cztery tyg.temu było ogłoszenie w ,,Sztafecie" a propos dodatku ślubnego.Widziałam komputerowo zrobione zdjęcie tego lokalu(ponieważ nie jest jeszcze oddany jak wiesz) i nr telefonu,zapisy były już od wiosny czy lata 2012.Jak znajdę tą gazetę to podam Ci numer,w razie czego pytaj kogoś kto zbiera co tydzień ten tygodnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 19:50  
Cytuj
to jest strona do tej restauracji
http://www.dworolimp.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 19:54  
Cytuj
no właśnie znalazłam nrumiech
516-469-015
zapisy od czerwca 2012

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2012r. 20:04  
Cytuj
dzięki wielkie całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 12:12  
Cytuj
zwracam się z prośbą do osób, które będą miały tam wesele o wyrażenie swojej opiniiumiech planuję tam swoje wesele za rok mam nawet termin, ale chciałabym wiedzieć jak wygląda to wszystko od strony młodych!
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 13:42  
Cytuj
Moje dzieci badały ten lokal- zdecydowanie odradzam mimo reklamy. Ja mu przyszłości długiej nie wróżę, może być przeinwestowany co gorsza we wsiowym, zbędnym stylu. Właściciele nie mieli do czynienia z tą branżą, nie są też dobrze w temacie obyci. Trochę się będą uczyć na cudzych błędach więc czasu upłynie, a doszły mnie słuchy jaką zasadą się mają kierować- jak już wspomniałem, lepiej coś sprawdzonego, nie polecam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 15:32  
Cytuj
ups!! to mnie teraz nie na żarty przestraszyles;/... a możesz konkretnie napisać coś? umiech wogule dzieki za odpowiedź!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 15:50  
Cytuj
a mi sie tam podoba i sama pytałam tam o komunie
na mnie dobre wrażenie wywarli

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 16:59  
Cytuj
Podziwiam skoro na Tobie wywarli dobre wrażenie. Ja mam zdecydowanie inne i nie jestem w tym odosobniony.
Co do podobam, to rzecz gustu. Jak dla mnie masa wpompowanej w pseudoprzepychu kasy, a efekt mizerny, nieergonomiczny żeby nie zawrzeć słowa "buraczany"- ludzi bez konkretnego pomysłu.

O jakości usług założę się że już wkrótce będzie tu można poczytać wiele. Chyba ze wykupią i u nich reklamę to może będą mojemu podobne wpisy eliminować. Wiem coś na ten temat ich strategii ale gryzę się w język. Nie powiem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2012r. 23:08  
Cytuj
do każdego lokalu mozna sie przyczepić a regóła jest taka, że najważniejsze jest towarzystwo na imprezie nie ważne czy to wesele, chrzest czy stypa a nie miejsce
da przykładu byłam na dwóch weselach w jednymm lokalu w odstępie dwóch tygodni na jednym było super a na drugim lipa - a czemu bo na pierwszym luzie umieli sie bawić a na drugim nie
a na mnie wywarli dobre wrazenie - ciekawe menu, dobra cena
a co do twojej wypowiedzi na temat wnętrza to czuję jakby nutę zazdrości w głosie, o gustach sie nie dyskutuje jezyk

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 00:27  
Cytuj
na plus to że jest dworzec PKP niedaleko, ale jak właściciel pogada z maszynistami to będą zatrzymywać się koło zajazdu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2012r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
Wiem coś na ten temat ich strategii ale gryzę się w język. Nie powiem!


Jak wiesz to powiedz, ja nie chcesz tego robic to nie pisz wogole takich glupich i troche tajemniczych tekstow.

Po za tym to nie jedz po lokalu w ktorym jeszcze nikt nie robil wesela.
Te twoje teksty moga jedynie swiadczyc o tym ze moze jestes z konkurencji, ktora ma bóla ze ktos zrobil cos o wieele lepszego.

Ktos robil lokal od podstaw (wywalil ogrom kasy) to mysle ze dziadostwa nie bedzie - a wlasciciele w cale nie musza miec doswiadczenia zeby taki lokal prowadzic - zawsze mozna sie podowiadywac jak to nalezy robic (chociazby z forów internetowych - poczytac co ludzie oczekuja, czego nie lubia i nie toleruja itp.) mozna tez zatrudnic dobrego managera ktory wie jak prowadzic tego typu lokale.

Jak wlasciciele obiora dobra droge to moze to byc bezkonkurencyjny lokal w Stalowej, bo prawda jest taka ze w Stalowej nie ma fajnych lokali.

Tak jak ktos pisal wczesniej na weselu czy na kazdej innej imprezie licza sie tylko i wylacznie ludzi, a dokladnie ich umiejetnosc i chec do zabawy.
Na weselu dodatkowo bardzo wazna role odgrywaja Państwo Młodzi - jesli oni sie nie bawia to i bedzie ciezko zeby goscie sie bawili, a jak wieksza czesc czasu na parkiecie bedzie chociazby 1 osoba z Mlodej Pary to i ludzie beda sie z nimi bawic.

A dretwiakom to nawet nie pomoze pojscie na wesele do Mariotu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2012r. 12:57  
Cytuj
Ja natomiast zgodzę się z przedmówcą "średnio" nastawionym do sali.
Planowałem zorganizowac tam wesele, jedank ostatecznie zrezygnowałem.
Dlaczego? -

zaliczka, najpierw była inna kwota, jak później sie okazało jest inna. Przy czym nie było to jak zwykle 1000zł tylko kilka tysięci. (procent od wartości całego wesela)

cena za osobę, inna w momencie wstepnych rozmów, a inna gdy już mielismy podpisywać umowę. (przy czym tendencja nie była malejącaumiech)

umowa - po przeczytaniu wyglądała jak umowa ściągnięta z chomika.pl. Brak jakich kolwiek konkretów.

noclegi, własciciel nie wie, na kiedy i ile bedzie miał gotowych pokoi, i nie umiał tego w ogóle określić.

wykonanie - fakt, wygląda świetnie. Ale... prace idą w iście żółwim tempie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2012r. 14:46  
Cytuj
ale umowy jaka się podpisuje w janowie lubelskim w pałacu to nic chyba nie pobije

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2012r. 21:23  
Cytuj
Leon45 - ciekawi mnie Twoja wypowiedz, i ciekawe jest skąd wiesz ile ten pan wydał, jak zamierza urządzić i jak prowadzić.
Zastanawiające są Twoje przekonania, swoją drogą zazdrościsz mu że wydał 1-2 miliony?
Nie powinno się oceniać takimi kategoriami , nie powiem że tu na takim forum, gdzie można ogłosić sprzedaż komórki za 100 zł.

Pozdrawiam Cie i zastanów się na przyszłość do piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2012r. 21:29  
Cytuj
Oczywiscie ci co pisza mało przychylnie maja od 1-4 postów.Konta założyli żeby tylko po to żeby zaszkodzić. byc może konkurencji.Dlatego pewnie nikt ich opinii nie wezmie sobie do serca.w sumie ten lokal nie jest na innej planecie i samemu mozna sie przekonac co do kompetencji własciieli.Nie sadze jednak.żeby byli oni tacy "niekumaci" jak przedstawiaja ich nieprzychylni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 06:17  
Cytuj
masz racje RRj jakby byli niekumaci toby takiej inwestycji nie zrobili

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 09:03  
Cytuj
Miły dla oka, elegancki budynek. Super, że powstał taki lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2012r. 19:59  
Cytuj
czy ktoś już z Was moi drodzy miał zaszczyt być w tym miejscu na imprezie;> jeśli tak to będę wdzięczna za opinieumiech
pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 14:32  
Cytuj
A to tam są już organizowane jakieś imprezy? Ja prawie codziennie widuję przed budynkiem samochody ekip wykończeniowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
czy ktoś już z Was moi drodzy miał zaszczyt być w tym miejscu na imprezie;> jeśli tak to będę wdzięczna za opinieumiech
pozdrawiam!


Może chodzi Ci o Dwór Ordynata, który jest na wprost parkingu klasztoru? Bo z tego co się orientuję to już tam robią imprezy.
Olimp chyba jeszcze zamknięty.
Pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 16:48  
Cytuj
Już robili w olimpie impreze aż ludziom światła przygasały bo przyłącze w style mcgyvera. Nie pozdrawiam w tym miejscu właściciela który robił ta impreze na siłę. Druga rzecz to wstawieni dziedkowie wyjeżdzający z poprawin nie patrząc że wjeżdzają na drogę główną, jedziesz i tak powoli a tu z boku niespodzianka wyskakuje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 17:47  
Cytuj
juz przyjecia sa organizowane. Jest to sala mieszczaca 300 osob. cena za osobe w przyszlym roku to 160 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2012r. 21:55  
Cytuj
Jacek - zawsze mnie zastanawiały Twoje wypowiedzi , ale ta ostatnia w stylu przyłącza i gasnących świateł pobija wszystko.
Skąd Ty chłopie masz i bierzesz takie informacje.
Nie wiem o jakich dziadkach piszesz wstawionych, byłeś tam i widziałeś to? droga jak droga autostrady mu nie postawią, więc zwyczajna jakich wiele........

Coś mi się tu wydaje że każdemu żal że ktoś postawił lokal w szybkim tempie i chce chyba coś zorganizować i zarobić przede wszystkim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »