NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Jak jeżdżą kierowcy RNI ?!,
~~rpg
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
co daje czarna maska w Golfie I ??? zaklopotany


+3 do percepcji i + 2 do spostrzegawczościok

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 12:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~rpg
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
co daje czarna maska w Golfie I ??? zaklopotany


+3 do percepcji i + 2 do spostrzegawczościok

 
 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 14:13  
Cytuj
No dzis badaly miśki opojów z Rni w golfach pod elektrownia- ciekawe jaki padl rekord

 
 
 
 
~~astek
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
Stalowa Wola, nic więcej jak zbieranina wsioków z okolicznych wsi, tzw. miasto rowerów. Nie łamcie się stalowowolscy bogacze w hucie zwalniają albo obcinają pensje, więc niedługo trzeba będzie sprzedać samochodzik żeby było na opłaty, a wtedy zawsze zostaną wam drogi dla rowerów, tam Niżanie nie jeżdżą, powodzenia!!!! uśmiech

Wsioku ze wsi Nisko, lepiej się zastanów czy będziecie w czym mieli chodzić, jak w Stalowej zaczną zwalniać tych co mieszkają w Nisku i okolicach, a czyms takim ostatnio słyszałem. Zapomnisz gościu jak sygnalizacja świetlna wygląda

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 16:06  
Cytuj
oj no i w nisku i w stalowej tak jak w kazdym innym miejscu nie barkuje ludzi którzy nie potrafia jezdzic autem ;)) a takie dogryzanie sobie wzajemne moim zdaniem jest bez sensu

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 18:21  
Cytuj
miastowi ze sloma wbutach i rejestracja rst nauczcie sie patrzec na znaki poziome opuszczajac stacje bp w NISKU

 
 
 
 
~~22222222222
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja tez zawsze uważam na tych co maja RNI,nie muszą to być chłopaki z Niska,ale z tych wioch jak Jeżowe,Nowosielec czy Kamień.To te buraczyny najbardziej gubią się w przepisach na drodze,a na prostym odcinku cisną w pedał ile fabryka dała.


aha to tam raczej nie maja na miejscu gdzie sie uczyc skrecac z pasa na pas i krzyżówki tez im najlepiej nie wychodzą, [światła to i najlepszym się zdarza zapomnieć] ile nerwów by nas mniej kosztowała jazda, gdyby tylko taki kierowca nie zapominał o kierunkach [niby banalna sprawa/a co dla niektórych jest za skomplikowane i się gubią biedaki] mam nadzieje ze nie zapomną jak sie wsiada do samochodu. zaklopotany



Stalowianin oooo a ty to co miesciuch, ty tez jestes wiesniakiem , to ze mieszkasz w stalowej to uwarzasz sie za miesciocha, cała stalowa pochodzi ze wsi

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja tez zawsze uważam na tych co maja RNI,nie muszą to być chłopaki z Niska,ale z tych wioch jak Jeżowe,Nowosielec czy Kamień.To te buraczyny najbardziej gubią się w przepisach na drodze,a na prostym odcinku cisną w pedał ile fabryka dała.


aha to tam raczej nie maja na miejscu gdzie sie uczyc skrecac z pasa na pas i krzyżówki tez im najlepiej nie wychodzą, [światła to i najlepszym się zdarza zapomnieć] ile nerwów by nas mniej kosztowała jazda, gdyby tylko taki kierowca nie zapominał o kierunkach [niby banalna sprawa/a co dla niektórych jest za skomplikowane i się gubią biedaki] mam nadzieje ze nie zapomną jak sie wsiada do samochodu. zaklopotany



Stalowianin oooo a ty to co miesciuch, ty tez jestes wiesniakiem , to ze mieszkasz w stalowej to uwarzasz sie za miesciocha, cała stalowa pochodzi ze wsi



Cała Stalowa pochodzi ze wsi -tu bardzo się mylisz.....Proponuje zakonczyć ten temat.

 
 
 
 
~~szok
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
No dzis badaly miśki opojów z Rni w golfach pod elektrownia- ciekawe jaki padl rekord


Podobno jeden z Golfistów RNI jadących na pierwszą zmianę do Huty, nie był wstanie o własnych siłach wyjść z Golfa (II). Po badaniu okazało się że miał 5,7 promila w wydychanym powietrzu :szok:

 
 
 
 
~~susza
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 11:06  
Cytuj
To on pewnie już nie żył, i co wynosili go na noszach? BUahahahahahahahahahaha. Jakby kolo miał 5,7 to jakby był w satnie prowadzic, zastanow sie co piszesz, potwierdza to tylko brak jednostki myśleniowej, potocznie zwanej mózgiem

 
 
 
 
~~rstw
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 11:17  
Cytuj
Ty susza to sam mozgu nie masz jak takie bzdety piszesz. Moze poczytaj troche gazet, dowiesz sie ze nie z takimi promilami lapali "kierowcow". Tylko trzeba chciec cos przeczytac, i przeczytac to ze zrozumieniem

 
 
 
 
~~Golf RNI 5,7 pr
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
To on pewnie już nie żył, i co wynosili go na noszach? BUahahahahahahahahahaha. Jakby kolo miał 5,7 to jakby był w satnie prowadzic, zastanow sie co piszesz, potwierdza to tylko brak jednostki myśleniowej, potocznie zwanej mózgiem


witam, jednak żyję good
wiem że w to nie wierzysz ale to ja jestem tym golfistą RNI który wydmuchał wczoraj rano 5,7 promila.
dzisiaj jestem już trzeźwy jak noworodek i nawet mnie głowa nie boli, ale Golfa (II) mi zabrali placze

 
 
 
 
~~3.14
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 18:36  
Cytuj
Godz.ok 11.30-przeraźliwy pisk opon czerwony golf 3 z tuningowanymi lampami tylnymi z kartką sprzedam. RNI startuje z lewego pasa z Jp2 w Popiełuszki na Pysznicę.Przegania pieszych z przejścia i ledwo wyrabia na prostej w środku 2 małolatów kierowca zęby jak zając.Gdzie policja?????????????????Tępić puki młode!!!!!!!!!!!
Już teraz wiem co to znaczy R N I!sciana

 
 
 
 
~~zdziwiona
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 19:59  
Cytuj
Może nie jestem super kierowcą i nie mam kilku letniej praktyki za kierownicą ale to co widzę często gęsto to jest strach. Jedzie Pani przed wzniesieniem i mija TIRA podwójna ciągła, mało tego ostry zakręt ruch na trasie Nisko- Rzeszów Pani noga na gaz i mija 2 auta na raz. Auta jej zjezdzają z drogi no bo co innego w takiej sytuacji można zrobić? Wyobraźnia jest po prostu bez komentarza. Jak można tak siebie i innych uczestników jak również pasażerów narażać na niebezpieczeństwo no jak??!! Ja rozumiem, że nie macie w NISKU świateł, aż dwa pasy ruchu i to za dużo!! Ale dajcie sobie na luz i jeździjcie tak jak należy wg. przepisów ruchu drogowego. A jeśli chcecie zaszpanować to najpierw praktyki nabierzcie w Stolicy z tramwajami!!!!!!

 
 
 
 
~~iks
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
miastowi ze sloma wbutach i rejestracja rst nauczcie sie patrzec na znaki poziome opuszczajac stacje bp w NISKU


wsioku z Niska - idz i zobacz na znaki poziome , bo ja patrze i widze wyjazd w dwie strony .
nie sztuka raz zobaczyc - sztuka patrzec wciaz ... i co najwazniejsze rozumiec

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Godz.ok 11.30-przeraźliwy pisk opon czerwony golf 3 z tuningowanymi lampami tylnymi z kartką sprzedam. RNI startuje z lewego pasa z Jp2 w Popiełuszki na Pysznicę.Przegania pieszych z przejścia i ledwo wyrabia na prostej w środku 2 małolatów kierowca zęby jak zając.Gdzie policja?????????????????Tępić puki młode!!!!!!!!!!!
Już teraz wiem co to znaczy R N I!sciana


ale ty człowieku jesteś głupi . aż mi Cię żal. jakby wszyscy mieli takie umiejętności jak ten driver to byś się zamknął w swoich czterech ścianach. tak lepiej spod świateł ruszyć jak emeryt że od kościoła pod ballade dojedzie się z prędkością 40 km/h . jakoś nie widziałem żebysmy kogoś przegonili a ty wsiadaj w swojego poloneza i siej strach że zaraz mi zderzak wbije się w chłodnice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 20:06  
Cytuj
po prostu jeżdża niedobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja tez zawsze uważam na tych co maja RNI,nie muszą to być chłopaki z Niska,ale z tych wioch jak Jeżowe,Nowosielec czy Kamień.To te buraczyny najbardziej gubią się w przepisach na drodze,a na prostym odcinku cisną w pedał ile fabryka dała.




Kamień to RZE baranie


Czlowieku skad on ma wiedziec ze Kamien to RZE a tymbardziej REH jak jego zasieg znajomosci konczy kolo szpitala

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2010r. 17:20  
Cytuj
dzis pewien kolo z rni jak u siebie na podwórku jak se wjechał tak se zaaparkował na osiedlowym parkingu mam zdjatko ale za holere nie idzie wsadzić na portal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2010r. 17:38  
Cytuj
no i czekam na odzew obronców ucisnionych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2010r. 19:59  
Cytuj
na co czekasz? nie ma co bronić bo jest w tym ziarenko prawdy. Możemy się za to na 1/4 mili spróbować (jak śnig zejdzie) umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2010r. 20:17  
Cytuj
czym jezdzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 09:40  
Cytuj
ja chetnie wystartuje z jakims kozakiem :umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 11:56  
Cytuj
CYTAT
dzis pewien kolo z rni jak u siebie na podwórku jak se wjechał tak se zaaparkował na osiedlowym parkingu mam zdjatko ale za holere nie idzie wsadzić na portal


wrzuc na www.fotosik.pl a potem na forum

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2010r. 18:17  
Cytuj
civic 1.5 16v RNI -jakże by inaczej smiech2

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »