NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Jak jeżdżą kierowcy RNI ?!,
~~stalowolanin
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:34  
Cytuj
a mianowicie zastanawiam się od dłuższego czasu kto tym "DEBILA" daje prawo jazdy!! oni nie wiedzą co to jazda. Taki kierowca który jest już w Sandomierzu to jakiś cud, że przejechał przez Stalowa Wole! Jazda bez kierunków, świateł, i jeżdżą jakby byli sami na ulicy. Może myślą że jeżdżą po podwórku w Nisku [co niektórzy na pewno]. Jakbym był egzaminatorem i popatrzył ze klient jest z Niska to przyglądną bym się uważnie. a w ogóle uczy ich jeździć [może w tym jest problem?/ oby nie MECHANIK] bez urazy czy jakiś porachunków, ale sam tam robiłem i wiem jak uczą. Proszę o komentowanie kierowcy tego tematu. Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~czarny
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:42  
Cytuj
//moderowano - C.

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:42  
Cytuj
Dokladnie Cie rozumiem. Moze nie wszystkich warto chowac do jednego worka,ale wiekszosc z tych ludzi zachowuje sie jak impotenci umyslowi,szczegolnie da sie zauwazyc mlodych burakow z tablicami RNI w smiesznie tuningowanych hondach.Wczoraj wracajac z drugiej zmiany widzialem jak gosc niebieskim puntem o maly wlos nie potracil by czlowieka na pasach,dodam ze zapierniczal jak szalony.Zauwazylem tez niesamowita nerwowke na ulicach naszych miast i nie wiem z czego sie to bierze przeciarz nie ma tu takich korkow jak w innych miastach i dojazd z jednego konca miasta na drugi nie zajmuje wiele czasu.Troche kultury jazdy i bedze ok

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:44  
Cytuj
i jeszcze jedno po co czarny buraczyno wiejska wbijasz na temat,ktory Cie nie interesuje???.Nie interesuje?- nie czytaj!, nie komentuj!

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:45  
Cytuj
yhy.... pewnie! najgorsi sa kierowcy z niska! ale ze stalowej tez sa nie najlepsi... co to za roznica jata tablica wazny jaki kierowca... zal mi was!!! stalowolanie sie znalezli! a sami przyjechali z wiosek! miastowi! hahahaha zallll!mlotekmlotekmlotekmlotekmlotekmlotek

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
i jeszcze jedno po co czarny buraczyno wiejska wbijasz na temat,ktory Cie nie interesuje???.Nie interesuje?- nie czytaj!, nie komentuj!


"czarny buraczyno wiejska" hahahah a Ty skad jestes? hahahahaha naucz sie pisac... jezdzisz pewnie tak jak piszesz! widac po intelgencji! skonczyl podstawówke i szpanuje hahahahhahaha!

 
 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:48  
Cytuj
mlotek heee na szczęście mam rejestracje WE bo kurcze wstyd.... bo i RST to porażka..chytry
a jak widze golfa II to już wogóle tragedia... małolaty dostali samochody od rodziców i szpanują

 
 
 
 
~~xxxxx
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
mlotek heee na szczęście mam rejestracje WE bo kurcze wstyd.... bo i RST to porażka..chytry
a jak widze golfa II to już wogóle tragedia... małolaty dostali samochody od rodziców i szpanują



nastepny! mieszka tydzien w warszawie a moze nawet nie mieszka i czuje sie lepszy! idiota!mlotekmlotekmlotek

 
 
 
 
~~stalowolanin
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:52  
Cytuj
dokładnie, nie wszyscy tak jeżdżą z RNI, ale jak widze takie blachy to zwracam wieksza uwage na nich niż na lewusów [L] a co do tych "młodych buraków" z wiejskim tuningiem, myśle że masz racje RST. [taki "burak" na miejsce tłumika zamontuje rynne i myśli że jest kierowcą rajdowym] z takimi kierowcami to na .....
Apeluje do Policjantów ze Stalowej, żeby zwrócili szczególną uwagę na zachowanie co nie których kierowców RNI !

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:54  
Cytuj
Ja również apeluje do Policji aby zwiekszyli uwage na idiotów z tablicami RSTmlotek

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:54  
Cytuj
xxx nie spinaj sie lamusie bo Ci zylka peknie!!
a co to takiego fajnego miec rejestracje WE, kup sobie wlasny samochod a nie sluzbowym jezdziszsmiech2

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:57  
Cytuj
masz racje "stalowolanin" jakoś nie widze zeby u nas RST robil wieksze zamiesznie, ale RNI to odrazu widac [moze powinni jezdzic oznakowanymi samochodamizapytanie?] zaklopotany

 
 
 
 
~~czarny
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
i jeszcze jedno po co czarny buraczyno wiejska wbijasz na temat,ktory Cie nie interesuje???.Nie interesuje?- nie czytaj!, nie komentuj!



sam jesteś burakmlotek .mistrz kierownicy sie znalazl.

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:00  
Cytuj
RST myslisz, ze jezdzic umiesz wieśniaku? dostał samochod niedawno i chce wszystkich przestawiac ? bo Ci z niska sa gorsi? moze Ty rasista jestes?

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:01  
Cytuj
"RST" może nauczymy tych "wyjądkowych kierowców z RNI" jeździćzapytaniezakłopotany: jct po pysku i może się nauczy [jak nie umie czytać kodeksu]
co o tym myślisz ?goodgood

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:06  
Cytuj
Koniec polemiki z buractwem
po co sie udzielacie co poniektorzy??? co do rasizmu. co to ma wspolnego z jazda samochodem ludzi z Niska??

 
 
 
 
~~mieszkaniec
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:06  
Cytuj
coś kolega "xxxx" za bardzo się spinaszboks
podaj swoje blachy to będziemy mieli oko na ciebie jak jeździsz
a po 2 jestem ciekawy jak statystyki z wypadkami/kolizjami w STW ile debili [RNI] było sprawcami w niby jej wiosce jaką jest STALOWA! na miejscy zdarzenia prałbym takiego po RYJU

 
 
 
 
~~leonsio
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:06  
Cytuj
RuskiSzoferTragiczny-RSTmlotek

 
 
 
 
~~kierowa
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
xxx nie spinaj sie lamusie bo Ci zylka peknie!!
a co to takiego fajnego miec rejestracje WE, kup sobie wlasny samochod a nie sluzbowym jezdziszsmiech2
\\
Może i służbowy ale sam za niego płace!!!! Całe szczeście że WE bo jak jestem w większym mieście to wstyd mi za tych co mają RST na rejestracji...oni powinni na pefyferiach auto zostawic i jechac dalej autobusem...bezpieczniej bedzie i dla nich i wszystkich wkoło. Myślą że są panami drogi...a tu lipaaaagood

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:12  
Cytuj
co za krety!
nikt nie pisze ze Stalowa Wola to jakas wielka metropolia,nawet wrodzony lokalny patriotyzmy nie blokuje mnie w wytykaniu wad tego miasta, zwykla rozmowa na temat kilku idiotow z NIska i wiekie halo,
xxx moze jeszcze jezdzi rowerem i swoja frustracje wyladowuje na necie,netowy huliganuśmiech

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:18  
Cytuj
kierowca uwazasz ze kazdy kto ma rejestracje RST i wieksza do wiekszego miast nie jest w stanie sobie w nim poradzic???
co bys zrobil gdybys kiedys dorobil sie samochodu i nie jezdzil sluzbowym,gdybys mial rejestracje RST a nie WE
zostawil bys samochod na peryferiach bo wstyd? czy jechal bys dalej?
pewnie jechal bys dale bo masz sie za niewiadomo jakiego kierowce w sluzbowym samochodzie!!! mistrz prostejsmiech2
z wielu badan wynika ze ogromnym zagrozeniem na drogach krajowych nie sa kierowcy z mniejszych miast tylko pajace w sluzbowych samochodach (przedstawiciele handlowi)
pozdrawiam!!

 
 
 
 
~~Ja żem
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:20  
Cytuj
Ja zauważyłem kilka aut z rej. RTA co też za dobrze sobie nie radzili za kółkiem.A to co się już dzieje na parkingu pod Tesco to przechodzi już ludzkie pojęcie..Pozdrawiam

 
 
 
 
~~stalowolanin
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:22  
Cytuj
ogólnie o tym temacie powinna napisać SZTAFETA/ECHO DNIA! mieli by niezłą sprzedaż [oczywiście temat na okładce]

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:23  
Cytuj
a wogole to gdzie Ci z Niska sie szkola??

 
 
 
 
~~ch.j
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:25  
Cytuj
WE to wloclawek do warszawy 150 km jakies

 
 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »