NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Jak jeżdżą kierowcy RNI ?!,
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 23:33  
Cytuj
Barmic w dwie strony. Jedzie audi umca umca Rni i foci co popadnie, a nuż się nada na anty RST. Nie lepiej na stronie anty Rni byleby coś było. Trzeba to olać i tyle.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 23:33  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 08:11  
Cytuj
Moi drodzy.
Każdy, czy to RNI czy RST, jeździ najlepiej jak umie.
Choć nie zawsze zgodnie z przepisami.
W moim przypadku, jak widzę rejestrację rozpoczynającą się RNI i jadącą przede mną, zaczynam szczególnie uważać.
Nie wiem dlaczego ale większość tych kierowców (zaznaczam,że nie wszyscy)jak siedzi za kółkiem to wyłącza myślenie.
Byle do przodu z zasadą "mnie wszystko wolno".
Ale i tak Was lubię 3m sie

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 12:11  
Cytuj
Ludziska kończmy to słodkie pitolenie o RNI. Wszyscy jeździmy podobnie, w każdej grupie znajdziemy świrusów. Niech się RST nie zachwyca tym, że wieś nie wie co zrobić w tak wielkie metropolii jak Stalowa. Myślę że równie ci z RST jak i RNI w Warszawie czy Krakowie tak samo by sobie radzili.
Przykład: moja znajoma parkując samochód z rejestracją RNI pod jednym z "miejskich" bloków ustawiła się w tej samej odległości od innych samochodów w wolnym miejscu. Niestety jeden z parkujących zapoczątkował parkowanie poza osią wyznaczonych miejsc, i tak następny parkujący musiał się "dostosować". Moja koleżanka była następna, więc też zaparkowała jak wszyscy już przesunięci. Jak wyszła po jakimś czasie do samochodu zauważyła że jakiś dobry duszek nakleił jej naklejkę na przednią szybę (dobrze wiemy jakieś treści). Wszystko by było spoko, tylko samochody które stały obok jej samochodu o rejestracjach RST tak samo źle zaparkowane nie miały naklejek na swoich szybach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 13:25  
Cytuj
moyra3 - zgadzam się z Tobą w pełni ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 15:03  
Cytuj
Obrazek

-------------------------------------------------------------

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 19:50  
Cytuj
Jezdze po Rzeszowie Wroclawiu Paryzu no ale jak wjade do STW to az strach jechac trzeba miec oczy z przodu i w dupie, bo nic nie wiadomo co tubylcy wymysla jadac autem.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 20:41  
Cytuj
RNI - jeżdżąc po Paryżu (jak napisałeś) nie przeszkadzało Ci to że ktoś na parkingu "przesuwa" twój samochód? Chyba ulic Paryża na oczy nie widziałeś, a szczególnie zderzaków samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2013r. 21:52  
Cytuj
michailo zderzaki (przod tyl) mam pmorysowane od parkowania w koperte.

Tam w Paryzu sie nie piernicza z wjezdzaniem w ciasne miejsca.

W polsce kogos jakbys dotknol to odrazu by dzwonili na policje ze samochod mu porysowales

Iw polsce nikt mi kitu nie wcisnie ze samocho funkiel nowka garazowany z francji. Bo auta tu funkiel nowka sa a zderzaki powginane popekane i porysowane maja.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 08:59  
Cytuj
RST i RNI jeżdżą tak samo.Czym tu się szczycić jak ma ci ktoś w du..e wjechać to każy wjedzie czy z taką rejestracją czy inną.Masakra normalnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 12:54  
Cytuj
Jadąc ostatnio na trasie Stw-Rz zauważyłam, że faktycznie, RNI jeżdżą jakoś dziwnie...albo nagminnie tamują ruch, albo robią inne podejrzane manewry. Chyba to prawda, co o nich mówią nie wiem

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2013r. 21:57  
Cytuj
widac na tym pieknym forum ze Ci z RST pisza ze kierowcy z RNI nie umia jezdzic bo wstyd im przyznac ze w swoim miescie nie umia sie na swiatłach poruszac. jak patrze na kierowców na rst jak i na rowerzystów ze stalowej to masakra. powinni miec zakaz poruszania sie. jezdze w dalekie tereny i czy rni czy rst to zadnej róznicy nie widze tylko stwierdzam ze kto umie jezdzic to widac a kto przesiadł sie z furmanki do wozu to łatwo zauwazyc jak ruch blokuja.

jaaa
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
Jadąc ostatnio na trasie Stw-Rz zauważyłam, że faktycznie, RNI jeżdżą jakoś dziwnie...albo nagminnie tamują ruch, albo robią inne podejrzane manewry. Chyba to prawda, co o nich mówią nie wiem


Pewnie podejrzanie przepuszczają pieszych na pasach. No cóż...widocznie pojęcie kultury drogowej dla Ciebie nie istnieje.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 09:31  
Cytuj
DLA MNIE JEZDZA OK .... MOIM ZDANIEM FATALNIE JEZDZA LKR

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
Jadąc ostatnio na trasie Stw-Rz zauważyłam, że faktycznie, RNI jeżdżą jakoś dziwnie...albo nagminnie tamują ruch, albo robią inne podejrzane manewry. Chyba to prawda, co o nich mówią nie wiem


Prawdopodobnie tylko Ci się wydaje, że dobrze jeździsz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2013r. 14:50  
Cytuj
CYTAT
widac na tym pieknym forum ze Ci z RST pisza ze kierowcy z RNI nie umia jezdzic bo wstyd im przyznac ze w swoim miescie nie umia sie na swiatłach poruszac. jak patrze na kierowców na rst jak i na rowerzystów ze stalowej to masakra. powinni miec zakaz poruszania sie. jezdze w dalekie tereny i czy rni czy rst to zadnej róznicy nie widze tylko stwierdzam ze kto umie jezdzic to widac a kto przesiadł sie z furmanki do wozu to łatwo zauwazyc jak ruch blokuja.


Przynajmniej UMIEJĄ pisać. To im wystarczy.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ais
ais
ais
Posty: 7
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 14:43  
Cytuj
najlepiej gdyby każdy pilnował swej kierownicy bo RNI czy RST to takie same barany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 17:58  
Cytuj
I tych i tamtych baranow jakies barany uczyly na kursie. Chyba ze to byly takie same barany.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 7 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2013r. 22:01  
Cytuj
Nie ma znaczenia co pisze na tablicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »