NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobre bo polskie!,
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 21:53  
Cytuj
skopiowane od innego użytkownika!!!!skandal UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany,proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!!

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 21:53  
Cytuj

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 22:33  
Cytuj
A teraz wytrzyj pot z czoła i idź spać. Czy solisz - nie wiem. Ale pieprzysz na bank.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 06:54  
Cytuj
CYTAT
skopiowane od innego użytkownika!!!!skandal UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany,proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!!




Przecież wiadomo jakie firmy używały tej soli, kto ją wprowadzał na rynek. Jesteś niedoinformowany i tyle. Podaj jakiś link do wypowiedzi kogoś z rządu, że wiedzieli o procederze i nic nie zrobili a wręcz wyrazili na to zgodę. Po za tym jak to trwa od 10 lat to nie tylko Tuskoland ale i Kaczyland oraz SLDoland.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 20:41  
Cytuj
Jak? To świństwo jest wszędzie; pieczywo, wędliny , nabiał....

A w "mediach" można usłyszeć asekuracyjne i anonimowe "nie powinno mieć szkodliwego wpływu na zdrowie" - tak się składa, że związki rakotwórcze są jak woda drążąca skałę - skutki za kilka - kilkanaście lat.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Jak? To świństwo jest wszędzie; pieczywo, wędliny , nabiał....

A w \"mediach\" można usłyszeć asekuracyjne i anonimowe \"nie powinno mieć szkodliwego wpływu na zdrowie\" - tak się składa, że związki rakotwórcze są jak woda drążąca skałę - skutki za kilka - kilkanaście lat.


Chyba w Gazecie Polskiej pisali, że to nieszkodliwe. Kolejny zonk miruś. Widzę miruś dalej się kompromitujesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:12  
Cytuj
w którymś fakcie właśnie pisali, że jest nie szkodliwa jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
w którymś fakcie właśnie pisali, że jest nie szkodliwa jezyk


Gratuluję rzetelnego mediumumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:19  
Cytuj
oczywiście pismaki nie są dla mnie "rzetelną" informacją, a napisałem co widziałem w gazeciejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
A teraz wytrzyj pot z czoła i idź spać. Czy solisz - nie wiem. Ale pieprzysz na bank.
Po pierwsze kozaku jest to tylko cytat gdybyś nie czytał początku, po drugie ja nie piszę tam o swoich poglądach politycznych i cytat ten ich nie odzwierciedla.Następnie ja też oglądam TV iczytam gazety i wiem co się dzieje w kraju, więc wiem że to trwa nie od dziś, ale najgorzej wk....a mnie jak ja zwracam się bez osobowo a zaraz jakiś d... grzecznie pisze ci "pieprzysz" mimo,że ja nawet nie napisałem słowa "kurde".Proszę więc nie komentuj już nigdy w ten sposób moich postów chyba że będziesz czuł się sprowokowany osobiście.Prostactwa nie nawidzę.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu.


I masz rację, żelazocyjanek jest w soli drogowej na 100%.
Jest dodawany jako antyzbrylacz.
Widziałem pewnego razu sól drogową, która miała turkusowe zacieki jak dach na Waweluumiech, pewnie jakieś siarczany miedzi bo one majątaki kolor.

Sól drogowa wbrew pozorom nie jest tylko zwykłą zmieloną solą kamienną. Jest normalnym, że podlega "tuningowi"umiech bo by zaraz zdławiła solarkę grudami.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 22:02  
Cytuj
hehehhe [:w którymś fakcie właśnie pisali, że jest nie szkodliwa:]nie do końca prawda 2 dni temu w tvn spytali 2 prokuratorów co badali ta sol czy dali by ja swoim dzieciom odpowiedzieli ze raczej nie, także panowie zostawiam to bez komentarzasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2012r. 00:14  
Cytuj
O, wreszcie ktoś prawdę napisał.
Zgaduję że to wklejony komentarz czytelnika faktu, ostatnio tylko oni prawdę głoszą ;]

No zaraza, trują nas i to z każdej strony chytry

Na niebie chemtrails, w soli żelazocyjanki, cholera wie co do kranówy dolewają, co za czasy...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2012r. 06:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
skopiowane od innego użytkownika!!!!skandal UWAGA TUSKOLAND KŁAMIE Pracuję w laboratorium nawozów sztucznych,na własny koszt zrobiłem analizę soli wypadowej serwowanej nam-POLAKOM w żywności od > 10 lat!. Poniżej przedstawiam skład:NaCl min 94,6 % H2O max 0,2 % SO42 - 5,2 % K4Fe(CN)6 - 31 mg/kg pH 5-9 najgorsze świństwo (RAKOTWÓRCZE!) to żelazocjanek potasu,substancja rakotwórcza przy systematycznym spożywaniu. Mój post jest usuwany,proszę uprzejmie o kopiowaniu tego składu chemicznego i przekazywanie dalej - wklejaj wszędzie gdzie się da!RATUJMY SWOJE i NASZYCH najbliższych ZDROWIE i ŻYCIE!Trują nas za wiedzą i ZGODĄ RZĄDU (dlaczego nie ujawniają firm-trucicieli?!)-w imię czego???!SKANDAL i SZOK!!!!




Przecież wiadomo jakie firmy używały tej soli, kto ją wprowadzał na rynek. Jesteś niedoinformowany i tyle. Podaj jakiś link do wypowiedzi kogoś z rządu, że wiedzieli o procederze i nic nie zrobili a wręcz wyrazili na to zgodę. Po za tym jak to trwa od 10 lat to nie tylko Tuskoland ale i Kaczyland oraz SLDoland.


W każdych mediach andrzejku nawet w twoich ulubionych TVN-ach trąbią na okrągło że będziemy tą sól dalej wpierdalać,że nikt nie poda listy proguktów i firm spożywczych, które tą sól używały, z uporem maniaka bronisz tego rządu nie wiadomo z jakiej przyczyny.Każda polityczna gnida ma na nas wyjebane czy to PiS czy PO, nabijają kabzę każdego dnia ciesząc się że ich elektorat to takie Andrzejki, ktróre za darmo będą bronić ich dobrego imienia,Szok!!

a tutaj masz jak nie wierzysz

Produkty zawierające sól wypadową zamiast spożywczej nie znikną z półek sklepowych, dopóki ich wszystkich nie wykupimy i nie zjemy! Bo eksperci twierdzą, że sól, choć zafałszowana, nie była szkodliwa dla zdrowia ludzi. A sanepid i prokuratura nie chcą ujawnić listy produktów, do których mogła trafiać sól wypadowa. W dodatku Inspekcje sanitarna i weterynaryjna nawzajem przerzucają się odpowiedzialnością za usunięcie trefnych towarów ze sprzedaży.

Prokuratura zadała naukowcom pytanie, czy w próbkach zabezpieczonych w trzech podejrzanych firmach, znajdują się dioksyny i metale ciężkie, a jeśli tak, to w jakiej ilości i czy zagrażały ludziom. Próbki badali na zlecenie CBŚ eksperci z Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach.

"Opinia i wyniki tych badań dotarły do nas we wtorek. W trzech przekazanych próbkach stężenie dioksyn było poniżej granicy wykrywalności. W jednej wykryto furany, ale w ilości zaledwie 0,03 pikograma. Te obserwowane stężenia nie stanowiły zagrożenia dla zdrowia ludzi nawet przy długotrwałym narażeniu" – mówi prok. Magdalena Mazur-Prus. "Także zawartość metali w próbkach nie przekraczała limitów zdrowotnych".

Teraz śledczy rozważają zmianę zarzutów postawionych pięciu właścicielom podejrzanych firm. Wtedy nie będzie już mowy o wprowadzaniu do obrotu środka spożywczego szkodliwego dla zdrowia, lecz o zafałszowaniu produktu. A za to grozi maksymalnie... rok więzienia.

Tymczasem śledczy cały czas nie ujawniają, w jakich produktach jest sól wypadowa. Prokuratura uważa, że wynikami uspokoiła konsumentów. Podejrzane produkty nadal są jednak w sklepach.

"Wycofaliśmy z półek sklepowych te towary, co do których mieliśmy wątpliwości, a które podlegają naszej kontroli. Większość podlega jednak służbom weterynaryjnym" – mówi Jan Bondar, rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Zadzwoniliśmy, by dowiedzieć się, czy w sklepach nadal są m.in. podejrzane wędliny.

"My odpowiadamy tylko za etap produkcji. Wycofywanie ze sklepów, to już domena inspekcji sanitarnej" – mówi Janusz Związek, Główny Lekarz Weterynarii.

Wychodzi na to, że służby przerzucają się odpowiedzialnością, a my wciąż jemy trefną sól, która za nic w świecie nie powinna trafić do jedzenia!

PAP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2012r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze kozaku jest to tylko cytat gdybyś nie czytał początku, po drugie ja nie piszę tam o swoich poglądach politycznych i cytat ten ich nie odzwierciedla.Następnie ja też oglądam TV iczytam gazety i wiem co się dzieje w kraju, więc wiem że to trwa nie od dziś, ale najgorzej wk....a mnie jak ja zwracam się bez osobowo a zaraz jakiś d... grzecznie pisze ci \"pieprzysz\" mimo,że ja nawet nie napisałem słowa \"kurde\".Proszę więc nie komentuj już nigdy w ten sposób moich postów chyba że będziesz czuł się sprowokowany osobiście.Prostactwa nie nawidzę.


A mnie najbardziej wkurw*a, jak dostaję niechciane wiadomości od palantów,takiej oto treści:
CYTAT
WIESZ ,MAM CIĘ SERDECZNIE DOŚĆ A SĄDZĄC PO TWOICH POSTACH JESTEŚ ZAKOMPLEKSIONĄ DZIEWICĄ ZBYT BRZYDKĄ ŻEBY "TO" KTOŚ TKNĄŁ I DAJESZ UPUST SWOIM EMOCJOM W SWOICH ZŁOSLIWYCH WYPOWIEDZIACH.JESLI CHCESZ NAŚLADOWAŚ lucka TO POWIEM ci ŻE NA KOBIETĘ TAK WYRAŻAJĄCĄ SIĘ MĘŻCZYŹNI PATRZĄ JAK NA STARĄ DEWOTĘ I UZNANIA NIE ZYSKUJESZ.ALE STARE PANNY TAK MAJĄ BUHAAAAAAAA


Dziecino, Lolo*, naucz sie najpierw porządnie w języku polskim ubliżać, potem możemy kontynuować rozmowę, gdzie tylko wolisz(czy to tu, czy na priv, a może masz mi coś do powiedzenia osobiście?) sciana

I żeby było w temacie, nie interesuje mnie temat soli, ponieważ nie używam zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »