NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Czat SM,
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Ajć, dodało aż dwa razy umiech
Ps.II Mogłeś baterie dołączyć.

Q***wa [Ocenzurowano] europejską Chryste zgnilizną tu coś zajeżdża.:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 12:21  
Cytuj

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Ajć, dodało aż dwa razy umiech
Ps.II Mogłeś baterie dołączyć.


musiałby ze swojego wyjąć, a łączy go z NIM więź i uczucie obce większości ludzi, trudno... zatem wydasz te pare złociszy na źródło prądu zamknięte w małej puszeczce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
czekolado - wal się. I wsadź sobie wiesz gdzie tekie teksty - najlepiej z okazji dnia kobiet.


Haha oto prawdziwy dżentelmen-patriota smiech2

Na stałe nicki na czacie raczej nie liczcie, podobnie jak przy komentowaniu artykułów - admin ma ważniejsze rzeczy do roboty.
Np trollenie pod różnymi nickami XD

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 14:50  
Cytuj
fractalku - uczniaczku - ty nam pokażesz jak wyglada kulturalny forumowicz!

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
fractalku - uczniaczku - ty nam pokażesz jak wyglada kulturalny forumowicz!


Miruś widzę, że jesteś specjalistą od robienia z siebie kretyna. mlotek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 20:37  
Cytuj
Gdzieżbym śmiał robić ci (wam) konkurencję. Król kretynizmu jest tylko jeden ( a właściwie trzech - andriejka, al.ananas i lemoniadowy joe) - panujecie niepodzielnie.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:02  
Cytuj
Moim skromnym zdaniem drodzy Panowie podsunę Wam pewien pomysł spotkajćie się w realu i dajcie sobie po r***ju(ach) przy okazji zitegrujecie się...Kto wie po takim spotkaniu może zostaniecie przyjaciółmi,znajomymi lub nie daj /.../ szczęśliwą parą...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2012r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Gdzieżbym śmiał robić ci (wam) konkurencję. Król kretynizmu jest tylko jeden ( a właściwie trzech - andriejka, al.ananas i lemoniadowy joe) - panujecie niepodzielnie.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany


Jak widać jesteś wielki i królujesz na wiekiumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2012r. 00:19  
Cytuj
CYTAT
fractalku - uczniaczku - ty nam pokażesz jak wyglada kulturalny forumowicz!


Nie ma problemu, mogę udzielić ci kilku rad.
Choć ciebie od kulturalnego forumowicza dzieli kilka lat świetlnych, ale jak mawiają nie od razu Rzym zbudowano umiech

Lekcja nr 1.
Życzenia typu "Wal się. Wsadź sobie wiesz gdzie" to kiepski wybór jak na Dzień Kobiet. Jak na inny dzień zresztą też, staraj się unikać takich zwrotów umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 13:12  
Cytuj
Pytanko umiech
Czy można liczyć powrót diabła? (taka czerwona emotikonka na czacie), bardzo mi go brakuje. Jeśli nie, to dajcie zastępczo chociaż ptaka na tle flagi narodowej umiech Chmury,grzmoty i zielone strzałki oraz mdły facet z wąsami są spoko,lecz kaduk wymiatał.

A i jeszcze jedno, epitet "ku**a" jest automatycznie gwiazdkowany, przy czym facetów można wyzywać od ch**ów ,mnie to w sumie pasi umiech, ale nie wiedziałam,że słowo internet jest obraźliwe umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 18:25  
Cytuj
ty mnie dziecino chcesz uczyć? Najpierw by twój ojciec musiał cię lać przez rok bez przerwy żeby ci mózg wyprostować i nadrobić braki w twoim wychowaniu, a potem przez następne osiemnaście uczyć wszystkiego od nowa. ok A i tak pewno wyszłoby na to samo dno . umiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 19:00  
Cytuj
Szanowny Operatorze SM. Proszę o usuniecie luki, jaka istnieje na czacie.
Ponieważ pałęta się tu jakiś tłuk, który moze się logować jako zarejestrowany użytkownik w KAZDEJ POSTACI , dodatkowo pierdoli farmazony.
Postanowiłam sprawdzić w jaki sposób, tym samym pozwoliłam sobie na małą manipulację: w załączeniu. Chcecie wiedzieć jak? Pomyślcie, jak coś info na priv.
Pozdrawiam czekoladowo.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 19:28  
Cytuj
Fajnie, można być pod każdym nickiemumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »