NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pulmonolog dziecięcy,
Posty: 40
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 12:19  
Cytuj
Czy ktoś może polecić dobrego pulmonologa dziecięcego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 12:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 20:33  
Cytuj
W Stalowej przyjmuje tylko lek. med. Nowak w poradni. Nie ma już pulmo dla dzieci. Kicha jak cholera. Prywatnie się nie orientowałam.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 20:46  
Cytuj
a ja polecam lek. med. bbarbarę śliż
super lekarz
napewno przyjmuje w przychodni na hutniczej jest pediatrą i ma specjalnośc pulmonolog
moje dziecko wyprowadziła i jak odpukać już od roku nie choruje a wcześniej co dwa tygodnie antybiotyk, zastrzyki itd itp

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 08:05  
Cytuj
Mi nie chciano zarejestrować dziecka do lek. med. Śliż, jako do pulmonologa, bo pracuje tam tylko jako pediatra, mimo, że ma taką specjalizację. Można jednak spróbować na własną rękę podejść, zapytać.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
W Stalowej przyjmuje tylko lek. med. Nowak w poradni. Nie ma już pulmo dla dzieci. Kicha jak cholera. Prywatnie się nie orientowałam.


Czy to znaczy że lek. med. Kicińska już nie przyjmuje co swego czasu chodziłam do niej z córcią, do przychodni w szpitalu. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 08:47  
Cytuj
Kicińska kardiolog też ma specjalizację z pulmonologii dziecięcej. Ja za nią nie przepadam. Byłam raz i jak powiedziała "Proszę przyjść prywatnie to odczytam wynik badania" to zrezygnowałam. Nie wiem co dla niej najważniejsze, ale napewno nie dobro i zdrowie dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
Kicińska kardiolog też ma specjalizację z pulmonologii dziecięcej. Ja za nią nie przepadam. Byłam raz i jak powiedziała \"Proszę przyjść prywatnie to odczytam wynik badania\" to zrezygnowałam. Nie wiem co dla niej najważniejsze, ale napewno nie dobro i zdrowie dzieci.



no tak, też miałam z nią nieprzyjemności..
na pewnej wizycie kontrolnej, jak córka była już większa (miała 1 roczek) nie dała się po prostu zbadać. nie lubi lekarzy, a już na pewno stetoskopu. wtedy lek. med. K. powiedziała mi żebym przyszła z dzieckiem jak będzie spało. a jak jej powiedziałam że jest zima i dziecko trzeba cieplej ubierać, więc jak będę ją do badania rozbierać to się i tak obudzi. to mi powiedziała żebym ją obudziła o 6 rano a może nawet i przed 6 i przetrzymała ze spaniem do wizyty. wtedy będzie spać zaklopotany...
wszystko by było ok, oprócz tego że z dziećmi to nie jest tak łatwo jak się jej wydaje...
więc zrezygnowałam z jej usług

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2012r. 17:36  
Cytuj
nie wiem czy dr Barbara Śliż przyjmuje prywatnie
podejdź spytaj
ktoś mi mówił że na ogrodach ma gabinet ale ile w tym prawdy to nie wiem

jest na pewno bardzo dobrym specjalistom bardzo miła i ma super podejście do dzieci

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 16 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 04:53  
Cytuj
polecam dr K moze jest oschła chwilami ale ma bardzo dobry osłuch od lat jezdze ze swoimi dz i do przychodni i poradni i zawsze zachowywała sie w porzadku polecam slizowa sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 17:53  
Cytuj
A może doktor Wioletta Gut? Przyjmuje w Rzeszowie na Warzywnej. Wydaje mi sie ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 20:07  
Cytuj
A znacie kardiologa dziecięcego oprócz okropnej pani Kicińskiej?? Może być w Rzeszowie. Zależy mi aby również był uprzejmy. Byłam w Lublinie to mi powiedziała, żebym kontrolowała dziecko co pół roku w Stalowej lecz ja do tej naszej nie pójdę nigdy więcej!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2012r. 20:07  
Cytuj
A znacie kardiologa dziecięcego oprócz okropnej pani Kicińskiej?? Może być w Rzeszowie. Zależy mi aby również był uprzejmy. Byłam w Lublinie to mi powiedziała, żebym kontrolowała dziecko co pół roku w Stalowej lecz ja do tej naszej nie pójdę nigdy więcej!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 09:01  
Cytuj
Witam, odświeżam temat.... szukam dobrego pulmonologa dla 2 letniego dziecka. Czy ktoś się orientuje czy dr Bożena Micał ma specjalizację z pulmonologii ? Czy dr Nowak jest pulmonologiem dziecięcym i czy w ogóle musi to być pulmonolog typowo dziecięcy ? Proszę o rady...

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 09:18  
Cytuj
tak dr Kicinska nie ma podejścia do dzieci, złoszczą ja denerwują, wiec czemu wybrała taka specjalizacje?Jak mozna od maleństwa wymagac posłuszeństwa?Z reszta dzieci wyczuwaja dorosłych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 13:14  
Cytuj
Z moich doświadczeń:
Szpital Nisko:

dr Winiarski - alergolog
dr Kownacka - w trakcie specjalizacji z pulumonologii dziecięcej

Najlepsi specjaliści pracują w Nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 16:10  
Cytuj
Ja jeżdżę do Tarnobrzega do dr zycha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 16:11  
Cytuj
A ja dr Kicińską lubię, nie zauważyłam żeby był oschła i nie lubiła dzieci... Jest rzeczowa i zawsze trafia z diagnozą w moim przypadku. I jest w miarę tania, a nie jak co niektórzy wołają 150 zł za wizytę mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Kwie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2018r. 18:41  
Cytuj
Polecam panią doktor Moliszewską w Nowej Dębie, bardzo miła, ma świetne podejście do dzieci, w razie konieczności może przyjąć na oddział i w ciągu jednego przedpołudnia dziecko ma zrobione wszystkie badania, po czym po 2-3 dniach się wraca po wyniki i po diagnozę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 00:04  
Cytuj
My właśnie dostaliśmy skierowanie do Nowej Dęby - jak będzie, to się dowiem 9 maja. W Sandomierzu jest jeszcze Wrona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 07:44  
Cytuj
Ja jeżdże do Rzeszowa do Drabik -Peszko, dużo dzieci do niej przyjeżdża.Przyjmuje na Seniora 2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 08:51  
Cytuj
Polecam Krystyna Piasecka-pediatra specjalista chorób płuc.
Przyjmuje w Rzeszowie w szpitalu w poradni na Lwowskiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 10:51  
Cytuj
Winiarski dla mnie żaden specjalista, wręcz zszokował mnie swoją niekompetencją, mi dziecko ogarnął Dąbek jakkolwiek jest małomówny i trzeba z niego ciągnąć .. do pulmonologa jeździłam na konsultacje do Rzeszowa do szpitala na Lwowskiej do dr LIS, na nfz, jednak wydaje mi się że jak wyżej warto spróbować Nową Dębę lub Sandomierz ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2018r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
Winiarski dla mnie żaden specjalista, wręcz zszokował mnie swoją niekompetencją, mi dziecko ogarnął Dąbek jakkolwiek jest małomówny i trzeba z niego ciągnąć .. do pulmonologa jeździłam na konsultacje do Rzeszowa do szpitala na Lwowskiej do dr LIS, na nfz, jednak wydaje mi się że jak wyżej warto spróbować Nową Dębę lub Sandomierz ..


Niestety lek Dąbek nie jest pulmonologiem ani alergologiem. Może coś tam leczyć sobie, ale chyba nie może np. pisać leków zniżkowych dla dziecka z astmą. Polecam dr Winiarskiego, w Rzeszowie dr Rachel na Lwowskiej. Napisz, czym cię zszokował mój ulubiony pediatra?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2018r. 11:45  
Cytuj
pierwszą specjalistką od diagnozy i zastosowanych leków była z Rzeszowa dr Lis, jednak tutaj w Stalowej na bieżąco potrzebowałam lekarza gdyż ja nie złapałam od razu co to znaczy ta astma oskrzelowa i ciągle po zniknięciu objawów odstawiałam dziecku leki...a tu znowu pojawiała się "choroba" , lekarze tutejsi włącznie z Winiarskim - a on zostawił nas na oddziale w Nisku - nie pomogli nam, przepisywali nieodpowiednie leki, antybiotyki !!! włącznie z Winiarskim, który uznał wprost że moje dziecko nie ma astmy !!! - gdy mu pokazałam testy i diagnozę z Rzeszowa, dopiero póżniej trafiłam do Dąbka, nie pokazywałam mu nic z Rzeszowa, sam porobił mu testy, zaaplikował lekarstwa na astmę, i jest ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2018r. 12:17  
Cytuj
dr Dąbek zawsze wypisuje nam lekarstwa ze zniżką dla dziecka z astmą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »