NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Kamerzysta i fotograf na ślub i wesele,
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pierwszego jak doszedłem do zdjęć z kościoła (było ich aż 20 kilka) a drugiego jak sprawdziłem EXIF-y zdjęć (5dII).


Coooo.
Powiedzmy sobie szczerze - ze te zdjecia KAMWIDU z ich portfolia wygladaja jak z ze sredniej jakosci telefonu !

Moj telefon robi lepsze - a po parunastu sekundach obrobki kazde zdjecie wyglada juz przyzwoicie porownujac do tych.

Widac ci panowie sa najlepszym przykladem tego że partacz bez pojecia to i najlepszym sprzetem za ileś tam tys. zł nie zrobilby nawet chociazby przyzwoitego materialu. Ci ludzie nie maja najmniejszego pojecia o fotografii (o filmowaniu zreszta tez) - jak mozna takie gnioty zrobic lustrzanka i to w dodatku bardzo dobrą ?!?!?!??!

Nie spodziewalem sie ze te zdjecia pochodza z lustrzanki - obstawialem jakis kompakt.

PS. Sorki mialem juz sie nie udzielac, ale nie wytrzymalem.


No widzisz kolego: i ludziom takie usługi się podobają.Bo jest tanio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 18:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 19:12  
Cytuj
Ale za takie coś po co płacić ?! Przecież to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
Pierwszy z brzegu gość z wesela zrobi zdjęcia na tym samym poziomie.

Tak po za tym to jakby nie patrzeć: za fotografa i kamerzystę nawet tych tanich trzeba dać min. 2000 zł w sumie - wiec jak dla mnie nie mając większego budżetu - lepiej zainwestować te pieniądze w jednego z nich tylko dobrego (co kto woli czy zdjęcia czy film).
Będziemy mieli 1 pamiątkę ale taka ze będzie się ja chciało oglądać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 20:56  
Cytuj
no to skoro to taki chłam jak piszesz kriss i pstrykaczu (być może ta sama osoba bo to drugie konto założone dopiero na potrzeby pokazania jacy jesteście wielcy) proponuję pokazać na forum wszystkim ciemniakom i debilom jak wyglądają przykładowe 3 fotki z waszej ręki i z prześwietnych sprzętów za nieludzką kase. Pamiętajcie że to nie tacy pseudo-profesjonaliści wybierają fotografa i kamerzyste tylko zwykli ludzie którzy chcą mieć pamiątkę na całe życia, a skoro idą i widza przed ślubem zdjęcia i demo filmu i mimo tego biorą tą firme to wam tak po staropolsku "do tego" popaprańcy.
No to wszyscy debile razem ze mną na czele czekamy na te cudne fotki profesjonalistów, tylko nie zerżnięte ze stron fotografów, najlepiej z bieżącą datą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
no to skoro to taki chłam jak piszesz kriss i pstrykaczu

Ja akurat nie zajmuje sie fotografią ani wideofilmowaniem (ale byc moze warto byloby sie tym zajac - patrzac co potafi duza czesc kamerzystow z naszej okolicy).

CYTAT
jak wyglądają przykładowe 3 fotki z waszej ręki i z prześwietnych sprzętów za nieludzką kase.


No wlasnie polecany przez ciebie Kamwid - z tego co pisal poprzednik - robi wlasnie profesjonalnym aparatem - i efekty ma gorzej niz tragiczne.

Porownaj sobie zdjecia osoby która potrafi robic zdjecia i je obrabiac (chlopak z naszego regionu):
http://goszczynski.masternet.pl/?paged=2

z ... :
http://www.kamwid.com/foto.html
http://www.kamwid.com/ksiazka.html

Trzebaby byc slepym aby nie zauwazyc tej przepaści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 21:56  
Cytuj
no to chyba jesteś ślepy, człowieku zapraszam do okulisty i to na mój koszt, bo skoro to jest dla ciebie lepsze to lepiej skorzystaj z porady okulisty, facet pokazuje mi okładki fotoksiązki zamiast zdjęć a w galerii ślubnej kolesia na balkonie + paru strażaków, jak to jest szczyt twoich wymagań co do fotografa? to nie płać tyle kasy bo nie warto, szczerze nie jest ani lepszy ani gorszy od innych, jedni wolą brać 2 tysie i mieć 60 wesel w ciągu roku ( 3 kamery + 3 aparaty w firmie) a nie brać 6 tysi i robić 5 wesel w tym samym czasie, z mojej strony koniec tematu, bo właśnie takie jest to forum , paru debili z chorej konkurencji potrafi tylko ujadać jak kundelki. KONIEC.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 22:05  
Cytuj
mnie dziwi jedno :]
ludzi stac by zaplacic po 100 czy 200 czy ile tam sie placi za talerz od lebka dla 100 czy 200 osob, stac by kupic dla nich wodke, wynajac najdluzszy samochod itd gdzie to wszystko trwa chwile, a zal 3% wiecej przy skromnym za 30k weselu dorzucic na pamiatke na cale zycie :]

przeciez golym okiem widac gdzie zdjecia sa po prostu pstrykane a gdzie wlozono odrobine wysilku, wolalbym takie

Obrazek
czy takie
Obrazek

niz takie http://www.kamwid.com/foto.html

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 23:35  
Cytuj
CYTAT
no to chyba jesteś ślepy, człowieku zapraszam do okulisty i to na mój koszt, bo skoro to jest dla ciebie lepsze to lepiej skorzystaj z porady okulisty, facet pokazuje mi okładki fotoksiązki zamiast zdjęć a w galerii ślubnej kolesia na balkonie + paru strażaków, jak to jest szczyt twoich wymagań co do fotografa?

Przeciez ci podalem linka i do galerii i do "super rewelacyjnych" fotoksiazek.
http://www.kamwid.com/foto.html - tu jest galeria zachwalanego KAMWIDA.

Jak mi fotograf oddalby taki kiczowaty projekt fotoksiazki jak te KAMWWIDA w dodatku z takimi tragicznymi zdjeciami - to bym mu ja na lbie rozwalil.
Po za tym fotoksiazka tez pokazuje bardzo dobrze poziom zdjec.

A ty tego Kamwida chyba zachwalasz tylko dlatego ze glupio ci ze zaplaciles za ten kicz (bo nie jest warty zlotowki) i sam siebie usprawiedliwiasz.

CYTAT
a nie brać 6 tysi i robić 5 wesel

Ci co biora 6 tys. za fotografie - to nie musza sie martwic o klientow - to czolowka - terminy maja zapelnione i maja tez klientow za granica za jeszcze wyzsze stawki. I suma sumarum i tak dzialajac 1 osobowo maja i wiecej przychodu i sporo wiecej dochodu od takich co ty piszesze.

I feelgood - dobrze piszesz i podobaja mi sie zdjecia ktore pokazales.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd: Tarnobrzeg
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 23:43  
Cytuj
CYTAT


przeciez golym okiem widac gdzie zdjecia sa po prostu pstrykane a gdzie wlozono odrobine wysilku, wolalbym takie

Obrazek
czy takie
Obrazek


dzięki za uznanie umiech
no fakt, nad każdym zdjęciem trzeba siedzieć, to drugie kosztowało troche wysiłku bo było robione w ciemnicy i obróbka była mozolna. ale ... taka praca.

A co do "krytycznych" komentarzy na temat zdjęć mojego kolegi Patryka Goszczyńskiego to wypadałoby przeprosić, gość ma duży talent a fotografia ślubna jest tylko częścią tego co robi ten gość. Nie ładnie tak jechać po kimś, oj nie. W twarz pewnie by się tego nie powiedziało ale na forum? dlaczego nie? przecież łatwo się można dowartościować!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2013r. 23:46  
Cytuj
Mi takze zdjecia Patryka sie podobają.
Dlatego dalem do porownania jego zdjecia (fajne zdjecia) do tamtego kiczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
no to skoro to taki chłam jak piszesz kriss i pstrykaczu (być może ta sama osoba bo to drugie konto założone dopiero na potrzeby pokazania jacy jesteście wielcy) proponuję pokazać na forum wszystkim ciemniakom i debilom jak wyglądają przykładowe 3 fotki z waszej ręki i z prześwietnych sprzętów za nieludzką kase.


czesio73 założyłem to konto, tylko dlatego, że nóż mi się w kieszeni otwiera jak ktoś zachwala w tak natarczywy sposób zdjęcia, które powiedzmy sobie szczerze trudno zaliczyć do dobrych. Czyżby autoreklama?!?!?! Sądząc po Twojej reakcji na wypowiedzi osób mających inne zdanie na temat KAM-WIDu oraz agresji z jaką się wypowiadasz dochodzę do wniosku że jesteś powiązany z tą firmą.

Wskaż w którym miejscu nazwałem kogoś ciemniakiem i debilem! Każdy wybiera to co mu się podoba. A skoro są ludzie, którzy płacą za takie zdjęcia to ich sprawa. Mi nic do tego. Jeśli faktycznie jesteś z nimi powiązany to, żal mi Waszych klientów.

Sprzęt za nieludzką kasę? Korpus 5dII kosztuję ok. 7 tys. To dużo? Sam na takim samym pracuję i sobie chwalę, więc o czym mowa. Może mają uwalony egzemplarz?

Jeśli chodzi o moje zdjęcia, to ich tu nie pokaże. Nie dlatego, że się ich wstydzę. Tym bardziej, że na tym forum już ktoś linkował moją stronę. Ale dlatego, że nie chcę paść ofiarą czarnego PR z Twojej strony!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 10:14  
Cytuj
Poświęciłam się (słowo jak najbardziej użyte świadomie) i przejrzałam kogo tak krytykujecie(kam coś tam). Efekt jest taki, że bolą mnie oczy od tego dziwnie używanego efektu rozmycia ( co nasuwa też podejrzenie, że zdjęcia są jednak „obrabiane”, heheheumiech
Ktoś, na pierwszych stronach dyskusji, tez polecał jakieś studio media coś tam. Po włączeniu odnośnika w dosyć dużym pośpiechu najeżdżałam na czerwony krzyżyk. Miałam solidne podstawy obawiać się, że te grzybki przy uśmiechniętych mordkach będą mi się śniły po nocach.
Jeśli, dla kogoś to było najbardziej reprezentacyjne zdjęcie, godne umieszczenia na stronie głównej, jako powód do dumy i reklama to dla mnie jest wystarczająca ilość informacji o danym usługodawcy-rzemieślniku (nie chcę urażać innych nazywając tą osobę fotografem).

Mimo wszystko zaczyna nam się już dyskusja o niczym;) Każdemu się podoba co innego, ja nie zmienię niczyjego gustu i nikt mnie do swojego nie przekona.
Jak widać na usługi rzemieślników tez jest zapotrzebowanie i są tacy, którzy nie traktują tych pieniędzy jako wyrzucone w błoto.
Ja, jeśli kiedyś będę miała takie zapotrzebowanie, na pewno będę 'wspierać' tych artystów, a nie rzemieślników.
Kropka!!!;)

Ps.: Chwilowa zmiana tematu - jakiego okulistę polecacie? Ponoć czesio stawiagood

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Mnie dziwi jedno :]
ludzi stać by zapłacić po 100 czy 200 czy ile tam się płaci za talerz od łebka dla 100 czy 200 osób, stać by kupić dla nich wódke, wynająć najdłuższy samochód itd gdzie to wszystko trwa chwilę, a żal 3% więcej przy skromnym za 30k weselu dorzucić na pamiątkę na całe życie :]


A to tak zawsze było jest i będzie.Takie jest własnie myslenie dzisiejszej młodzieży no powiedzmy ludzi młodo dorosłych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »