NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »
Nowy Temat Odpowiedz
Dary Anioła - książki, Pożyczę
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 08:29  
Cytuj
Witam miłośników książek fantasy umiech.
mam nietypowe pytanko: Czy ma ktoś z Was może książki Dary Anioła Cassandry Clare w domowej biblioteczce? Chodzi mi o wszystkie 4 części, które się ukazały do tej pory tj: Miasto Kości, Miasto Popiołów, Miasto Szkła i Miasto Upadłych Aniołów.
Chciałabym pożyczyć od kogoś żeby sobie przeczytać, bo jakoś w bibliotece nie bardzo mogę je znaleźć, mogę dać pod "zastaw" inne książki.
I proszę się nie martwić że nie oddam albo zniszczę, jestem uczciwa i dbam o książki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2012r. 08:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2012r. 08:30  
Cytuj
Ehh... czyli chyba nikt nie interesuje się taka tematyką książek.
no szkoda...

ale jakby się jednak ktoś znalazł to czekam na odzew umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2012r. 09:23  
Cytuj
W kilka minut znalazłam je w wersji e-book. Jeśli chcesz - prześlę. ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2012r. 09:37  
Cytuj
dzięki Chmurka, też bym znalazła, tylko że mnie właśnie interesują w wersji papierowej, głównie dlatego że komputer w domu mi się rozwalił. poza tym ostatnio za dużo e-booków przeczytałam i chcę odpocząć od kompa, tym bardziej że w pracy patrzę w niego przez 8 godzin umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Kino, Muzea, Galerie, Wystawy »